Синхрометър-резонансмер по книгата на Х.Кларк

Биорезонансна терапия, билки

Re: Синхрометър-резонансмер по книгата на Х.Кларк

Мнениеот dichkodichev » 21 Яну 2011 16:53

Има два вида честоти синосоидални и правоъгални незнам дали се изразявам правилно.Честотите започват от1херц до40 меганерца.Има клавиетура на която мога да задам нужната честота ислед задаване да стартирам за работа,да хвана двата проводника със медните цилиндри итова в общи линии.
dichkodichev
новак
 
Мнения: 5
Регистриран на: 18 Яну 2011 15:04

Re: Синхрометър-резонансмер по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 21 Яну 2011 17:11

Значи имаш два честотни генератора до 40 000 000хц, остава да "умериш" правилната честота на твоя си микроб/болест/ и разбира се да имаш нужната амплитуда.Другото е че не винаги контактния метод помага защото има скин ефект има и нужна мощност която трябва да се подсигури. Последното което трябва да се види според мен е продължителноста защото аз съм имал случаи в които човек се оправя за 2-3 дена примерно при грип, но примерно протеус вулгарис си иска едно 18-20 дена.Времето зависи както от дадения организъм така и от много други фактори.Синхрометъра ти как измерва коя честота е дала резонанс при сканиране?
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Синхрометър-резонансмер по книгата на Х.Кларк

Мнениеот dichkodichev » 21 Яну 2011 17:20

Гого благодариа че ми обърна внимание.Колкото до синхронометъра пишати направо купих го отАмерика и общо взето каточели си дадох парите на вятъра .Мисля че си го виждал по саитовете за покупка от интернет.Така както виждаш несам много вещ в писането ако е възможно дасе чуем за да ти обесня иза други мои неволи щее наи добре още веднаж благодаря.
dichkodichev
новак
 
Мнения: 5
Регистриран на: 18 Яну 2011 15:04

Re: Синхрометър-резонансмер по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 21 Яну 2011 18:19

Разбира се ще се чуем, квото мога ще помогна най-малкото с ъкъл , но нека е след понеделник че събота и неделя ме няма.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Синхрометър-резонансмер по книгата на Х.Кларк

Мнениеот dichkodichev » 24 Яну 2011 14:46

Гого кога си на линия напиши някакъв час и аз щесе саобразя сас теб като проверявам ежечасно,доскоро.
dichkodichev
новак
 
Мнения: 5
Регистриран на: 18 Яну 2011 15:04

Re: Синхрометър-резонансмер по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 24 Яну 2011 15:39

На линия съм, писах ти и л.с.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Синхрометър-резонансмер по книгата на Х.Кларк

Мнениеот dichkodichev » 25 Яну 2011 09:04

Извинявай но трябваше да рестартирам компютара за да видя че си на линия.Извинявй още веднаж но ваобще несам наясно как дасе свържа стеб затова ще почакам синами и веднага ще напрабя връзка със теб.Признавам много сам слаб на тема компютри.
dichkodichev
новак
 
Мнения: 5
Регистриран на: 18 Яну 2011 15:04

Re: Синхрометър-резонансмер по книгата на Х.Кларк

Мнениеот piston30 » 05 Апр 2011 20:08

здравей,Гого,много се радваме ,че има такива хора като теб.как можем да се свържем с теб лично,защото и ние водим битка с гадините ,ама на сляпо е безсмислено.благодаря предварително
piston30
новак
 
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Апр 2011 14:26

Re: Синхрометър-резонансмер по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 05 Апр 2011 20:47

Ще ви пратя телефона си на лично съобщение.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Синхрометър-резонансмер по книгата на Х.Кларк

Мнениеот dpenchev » 11 Юни 2011 12:24

Здравейте, Гого изключително ще съм Ви благодарен ако успея да се снабдя с ваш сихрометър и генератор. От 8 месеца лекарите не могат да открият диагнозата за мойте проблеми с гърлото и постоянно стичане на секрет, с кашлица какви ли не микр. изследвания, кръви но уви. Затова ще съм Ви много благодарен на помощ от ваша страна за да се установи и лекува бацила или паразита или гъбата който съм завъдил. Просто вече сили не ми останаха да търся причината. Много ще се радвам ако ми изпратите на ЛС вашите тел. и координати за връзка. МОля Ви, се просто вече толкова съм отчаян и не знам какво да правя а съм още млад и не искам да си заминавам. Просто ако е възможно да дойда да се тествам при Вас и да разбера какво е това животно което ми причинява това стичане на секрет в гърлото дали от стомаха или от наосоглътката или от зъби на епидермиса само да се установи защото иначе на сляпо лекарите изписват лекарства, но без ефект. Изключително се надявам на вас да се открие причината.
dpenchev
новак
 
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Юни 2011 21:18

ПредишнаСледваща

Назад към Нетрадиционна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 1 госта