Има ли други потърпевши от Българския форум за алт. енергия?

Има ли други потърпевши от Българския форум за алт. енергия?

Мнениеот avex » 18 Апр 2012 12:58

Здравейте,

От доста години се занимаваме с изследването на Браунгаз и мога да Ви покажа резултатите: Ако Ви е интересно ги прочетете в You Tube на канал AVEX21 под всеки клип има подробно обяснение;

От къде идва икономията при автомобила, изгодно ли е да се отопляваме само на Браунгаз, кога икономията е най голяма при автомобилите и при кои. Как да унищожаваме вредни емисии от отпадъци и топлим с тях.

Направи ми впечатление, че и други хора има потърпевши от Българския форум за алтернативна енергия и по специално от името Altium. Аз и там си показах идеите и разработките, но конфликтите започнаха след като администратора ми поиска подробни схеми на моделите, аз отказах и тогава всички негови поддръжници се нахвърлиха срещу мен.

Бях безпричинно обявен за Арогантен и изхвърлен без никаква причина от форума, след отказа да предоставя подробните схеми по искане на администратора, не го знам от Ловеч ли е от Троян ли е, но рано или късно ще си намери късмета.
avex
новак
 
Мнения: 8
Регистриран на: 18 Апр 2012 12:00

Re: Има ли други потърпевши от Българския форум за алт. енер

Мнениеот Gogo55 » 18 Апр 2012 13:21

avex написа:
Направи ми впечатление, че и други хора има потърпевши от Българския форум за алтернативна енергия и по специално от името Altium. Аз и там си показах идеите и разработките, но конфликтите започнаха след като администратора ми поиска подробни схеми на моделите, аз отказах и тогава всички негови поддръжници се нахвърлиха срещу мен.

Бях безпричинно обявен за Арогантен и изхвърлен без никаква причина от форума, след отказа да предоставя подробните схеми по искане на администратора, не го знам от Ловеч ли е от Троян ли е, но рано или късно ще си намери късмета.


Нищо ново под слънцето, този алтиума открадна форума за свободна енергия от неговия основател и след като банна него, банна всечки които имаха ценни схеми и идеи, като им затри мненията за да не се разбере коя ценна идея или разработка от къде е дошла. Сега ползва форума който ужким е за безплатна енергия единствено и само да краде чуждите разработки и ценни мнения. Ако си дал ценна информация е напълно в негов стил да ти изтрие мненията, или да ги промени така че да не се вижда какво си искал да напишеш там.
Тук обаче в този форум можеш да пишеш спокойно, никои няма да иска да ти открадне труда и разработките. Каквото прецениш можеш да го споделяш...
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Има ли други потърпевши от Българския форум за алт. енер

Мнениеот avex » 18 Апр 2012 22:08

То така трябва да си бъде, всеки да си покаже каквото си иска, а един грамотен човек може да си го доразработи, то е достатъчно само да се види, че го има.

И все пак не мога да разбера и да ги открадне, какво ще спечели от цялата работа?
avex
новак
 
Мнения: 8
Регистриран на: 18 Апр 2012 12:00

Re: Има ли други потърпевши от Българския форум за алт. енер

Мнениеот Gogo55 » 18 Апр 2012 23:31

avex написа:То така трябва да си бъде, всеки да си покаже каквото си иска, а един грамотен човек може да си го доразработи, то е достатъчно само да се види, че го има.
И все пак не мога да разбера и да ги открадне, какво ще спечели от цялата работа?

Да, на повечето хора им трябва често и една думичка, или просто снимка за да се сетят кое как е.
Иначе относно онзи смешник нищо няма да спечели защото е прост и до сега през всичките тези години не е успял да направи нищо което да работи. Дори най проста ел. схема не може да оживи какво остава за нещо по сложно-справка форума който открадна където се изявява като даскал по Бг език и прави единствено забележки за правописа на всички с някъв менторски тон. Просто се кефи да тормози хората, а като не може да се изяви технически го прави на тема правопис, или просто банва всеки който е по умен от него и показва че е направил нещо. Преди тебе там имаше доста умни хора, но в момента в който някои покаже че прави нещо и то става, бива баннат а темите му изтрити. Остава само плявата където някои някога ще прави опити да прави нещо и т.н, хиляди теми, основно копи и пасте от гугала за разни устройства, и нито едно направено и работещо нещо.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Има ли други потърпевши от Българския форум за алт. енер

Мнениеот avex » 19 Апр 2012 17:22

То си личи, че e много бос, аз трябваше да се по майтапя и да му дам схемата на компютърното управление за HHO, контролера е с кодирана програма на Асемблер и се разчита само с мой декодер…)))) Той хептен за мезе взима хората. Патентова ли сме го в Испания, даже и там не могат да я разчетат. Това е най лесния начин за защита от кражба на схеми.
avex
новак
 
Мнения: 8
Регистриран на: 18 Апр 2012 12:00

Re: Има ли други потърпевши от Българския форум за алт. енер

Мнениеот iko87 » 21 Апр 2012 08:39

Искам да споделя ,че и аз имам подобни наблюдения за въпросния форум. Тук за разлика е много по различно , хората обесняват изслушват те и ако смятат ,че може да стане по добре ти казват според тях как може , НО НЕ СИ НАЛАГАТ МНЕНИЕТО , пък ти ако си решил да счупиш главата после само написваш какво е станало :)
Добре дошъл в форума!
iko87
новак
 
Мнения: 22
Регистриран на: 09 Яну 2012 22:18
Местоположение: ЕЛИН ПЕЛИН

Re: Има ли други потърпевши от Българския форум за алт. енер

Мнениеот avex » 24 Апр 2012 19:58

iko87 написа:Искам да споделя ,че и аз имам подобни наблюдения за въпросния форум. Тук за разлика е много по различно , хората обесняват изслушват те и ако смятат ,че може да стане по добре ти казват според тях как може , НО НЕ СИ НАЛАГАТ МНЕНИЕТО , пък ти ако си решил да счупиш главата после само написваш какво е станало :)
Добре дошъл в форума!


То се оказа, че във въпросния форум си налага мнението само администратота с различни псевдоними, както и колегата го сподели, не ми се занимава повече с тия ненормалници.
avex
новак
 
Мнения: 8
Регистриран на: 18 Апр 2012 12:00

Re: Има ли други потърпевши от Българския форум за алт. енер

Мнениеот gogogo » 25 Апр 2012 17:18

Аз съм последния човек дето може да дава мнение на умни мъже. Ама малко не схващам някой неща:

    1. Открадването на форума;

Как се краде форум? Казва банва го. Ми хубаво, ама нали той е собственика? Нали той държи цъпанела, пма-то, всичко? Бана ще трае само до като се замъкна до панела, после той ще е изтрития. Пък ако случайно съм бил глупав да дам тия данни и ме е изтрил и от там, то едно писанце до поддръжката и след час паролата за панела е сменена със служебна и ме чака на пощата. Това още не мога да разбера, как може да става.

    2. Споделянето на информация.

До като не открих това място и бейнса.инфо мислех, че всички неща са конспиративни дрънканици. Открих тук и там, че не е точно така. Имало и верни работи. Обаче голяма част от верните, все пак се разпространяват по грешни начини, което прави много неща да са всъщност неверни.

И ето появяват се хора ентусиасти, хора учени и действително постигат някакви резултати. И какво става? Тръгвате да патентовте, тръгвате да обсфукирате, всякакви такива неща. Някой тук из форума беше казал, че това е очевидно грешно. Опитвано е колко? Двеста години? Ей той адаша беше пуснал тук едно книжле на Бард с такива работи. Това не работи, няма да станете милионери. Радвам се, че адаша и повечето редовни тук го осъзнават.

Ни познавам Алтиум, ни Алтумица, нямам и желание, така като слушам приказките за него. Ама пък като си кътате, каквото сте научили, няма да стане работата. Адаша по между другото е върви по един много верен път. Не дава на готово неговото, но прави нещо много умно.

Казва, ей тоя чип трябва. Трябва за това и това. Той си има datashit. Ти трябва да си направиш платката и свързването. А в съседни теми почва да преподава, как се прави платка, как се пише код, какъв поялник да се ползвало, как се работи с програми за дизайн и т.н. Буди интереса, пали пламъчето. Ако човек е упорит ще се научи и ще го направи. Ако вече е научил, му е дадена насоката. Сега то е ясно, не всеки може/иска да стане електричар, ама не е и нужно.

Ами това е, мисля няма нужда от повече приказки.
gogogo
интересуващ се
 
Мнения: 54
Регистриран на: 15 Фев 2012 18:31

Re: Има ли други потърпевши от Българския форум за алт. енер

Мнениеот avex » 26 Апр 2012 19:52

gogogo написа:Аз съм последния човек дето може да дава мнение на умни мъже. Ама малко не схващам някой неща:

    1. Открадването на форума;

Как се краде форум? Казва банва го. Ми хубаво, ама нали той е собственика? Нали той държи цъпанела, пма-то, всичко? Бана ще трае само до като се замъкна до панела, после той ще е изтрития. Пък ако случайно съм бил глупав да дам тия данни и ме е изтрил и от там, то едно писанце до поддръжката и след час паролата за панела е сменена със служебна и ме чака на пощата. Това още не мога да разбера, как може да става.

    2. Споделянето на информация.

До като не открих това място и бейнса.инфо мислех, че всички неща са конспиративни дрънканици. Открих тук и там, че не е точно така. Имало и верни работи. Обаче голяма част от верните, все пак се разпространяват по грешни начини, което прави много неща да са всъщност неверни.

И ето появяват се хора ентусиасти, хора учени и действително постигат някакви резултати. И какво става? Тръгвате да патентовте, тръгвате да обсфукирате, всякакви такива неща. Някой тук из форума беше казал, че това е очевидно грешно. Опитвано е колко? Двеста години? Ей той адаша беше пуснал тук едно книжле на Бард с такива работи. Това не работи, няма да станете милионери. Радвам се, че адаша и повечето редовни тук го осъзнават.

Ни познавам Алтиум, ни Алтумица, нямам и желание, така като слушам приказките за него. Ама пък като си кътате, каквото сте научили, няма да стане работата. Адаша по между другото е върви по един много верен път. Не дава на готово неговото, но прави нещо много умно.

Казва, ей тоя чип трябва. Трябва за това и това. Той си има datashit. Ти трябва да си направиш платката и свързването. А в съседни теми почва да преподава, как се прави платка, как се пише код, какъв поялник да се ползвало, как се работи с програми за дизайн и т.н. Буди интереса, пали пламъчето. Ако човек е упорит ще се научи и ще го направи. Ако вече е научил, му е дадена насоката. Сега то е ясно, не всеки може/иска да стане електричар, ама не е и нужно.

Ами това е, мисля няма нужда от повече приказки.



Честно и аз не знам как се краде сайт и не ме интересува.

Да си пише всеки каквото си иска, да показва стига да е интересно, то от тия неща не се забогатява, това е хоби. Ако някой има способности и умения, най добрия начин и лесен за забогатяване е търговия с финансови инструменти, но хубави пари се изкарват след 3-тата година, след практика, не с четене!
avex
новак
 
Мнения: 8
Регистриран на: 18 Апр 2012 12:00

Re: Има ли други потърпевши от Българския форум за алт. енер

Мнениеот Gogo55 » 26 Апр 2012 20:39

Форум се краде с подлост и измама. Излъгваш по някъв начин админа да даде да се сложи форума на "друг ужким по хубав" сървър, и после изведнъж къв сървър кви пароли.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Следваща

Назад към Водни

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта