Крахът на мазето.нет е БЛИЗО!!! :D

Крахът на мазето.нет е БЛИЗО!!! :D

Мнениеот icrow » 20 Ное 2012 18:54

http://mazeto.net/index.php/topic,7259.0.html
Ето, че и най близките на Алтъвум (не помня кой колега му го лепна прякора, но е сполучлив :D ) го напускат! Явно са го застигнали пожеланията. :)
Свобода на словото!?!?! ако му трябвам на някой ел.поща icrow@abv.bg
Аватар
icrow
новак
 
Мнения: 13
Регистриран на: 27 Юли 2012 19:51

Re: Крахът на мазето.нет е БЛИЗО!!! :D

Мнениеот caduceus » 20 Ное 2012 19:32

Аз ги чета от време на време, напоследък има само глупости - като почнем от на алтиум копираните новини, минем на предположенията на двама трима недоучили теоретици и стигнем до идиотските идеи на Г.Михов за перпетуум-мобилета с гравитационни колелета, поплавъци и лостове от времето на Орфиреус и Петър Първи :lol: Безумията край нямат, просто е цирк и шоу да се чете - ако някой има излишно време за губене.

А и понеже и началника, който гледа отгоре е мой човек - явно попаднаха в групата с червените картони. Щото който ме е обидил лично или прецакал с нещо с нещо, добро не е видял. А те посмяха преднамерено да излъжат хората и да ми оплюят технологията за оптимизаторите. За техен срам, явно по недоглеждане оставиха анкетата която показва точно обратното :)

Прав им път!
caduceus
новак
 
Мнения: 8
Регистриран на: 27 Юли 2012 10:23
Местоположение: Ловеч

Re: Крахът на мазето.нет е БЛИЗО!!! :D

Мнениеот Bob » 20 Ное 2012 19:38

Кръстникът бях аз :lol: ! Направо умирам от кеф за краха на този зимник!
Bob
новак
 
Мнения: 6
Регистриран на: 29 Юли 2012 15:50

Re: Крахът на мазето.нет е БЛИЗО!!! :D

Мнениеот icrow » 21 Ное 2012 21:06

http://mazeto.net/index.php?topic=7293. ... n#msg46699
Ето станахме известни вече! Чувствам се полъскан за вниманието от страна на Алтъвум. И явно и от тук мога да му благодаря, че не съм вече част от онова подобие на форум, където всеки "МОЖЕ" да каже каквото мисли. Жив и здрав да си! :lol:
ПП
Прав е, че не малка част от хората тук са изгонени от там, но това са именно хората кретени според него, които правят нещо за разлика от него. Това се показва и от умрялата дейност по темите и като цяло в форума. :)
ПП1 За баннатите колеги които не могат да разглеждат мазето им :D
"Да, би ми било интересно, пусни и анкета да видим какво ще стане! Правя темата важна, за да се вижда от повече хора.

Моята теория е, че ако форумът остане на произвола на съдбата и всеки започне си пише каквото си иска, ще стане ПЪЛНО торище и пак ще се навъдят Гоговци, Кадуцеуси, Ми68-ци, Витан-овци и всякаква друга неграмотна паплач. И ще е жалко за свестните потребители, които искат да прочетат нещо стойностно измежду тоновете общи приказки...

Имам си и почитатели разбира се: viewtopic.php?f=7&t=281 - тези кретени сме ги създали ние като се замисля (там е сбирщина от изгонените от тук).

Ето много любима моя тема: viewtopic.php?f=7&t=279 - Динамо по Дискавъри с Кийт Бари, който владеел телепортацията, телекинезата, левитацията и минаването през витрини. Даже Кадуцеус измерил нивото на оргонния му заряд директно през телевизора!

Откровен въпрос - в това ли искате да се превърнем ако оставим форума на самотек??« Последна редакция: Днес в 03:26:23 pm от altium » "
Свобода на словото!?!?! ако му трябвам на някой ел.поща icrow@abv.bg
Аватар
icrow
новак
 
Мнения: 13
Регистриран на: 27 Юли 2012 19:51

Re: Крахът на мазето.нет е БЛИЗО!!! :D

Мнениеот Gogo55 » 21 Ное 2012 22:09

Алтавия след като най напред нагло открадна форума от Людмил, после се скара със всичките потребители там, след това изгони всичките който можеха и правиха нещо, сега е решил да се скара и с останалите модератори щото маи не е останал друг тама :lol: . Кво да се прави, тя простотията не ходи по гората, а и него сън не го хваща ако не спомене този форум където за разлика от онзи има доста направени устройства дадени за свободно повторение от всеки. Не се занимавайте с боклуци, то него господ го е наказал отдавна и затова е на това дередже, квото си е надробил да си го сърба...
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Крахът на мазето.нет е БЛИЗО!!! :D

Мнениеот icrow » 23 Ное 2012 13:41

Прикачени файлове
maz.JPG
m.JPG
Свобода на словото!?!?! ако му трябвам на някой ел.поща icrow@abv.bg
Аватар
icrow
новак
 
Мнения: 13
Регистриран на: 27 Юли 2012 19:51

Re: Крахът на мазето.нет е БЛИЗО!!! :D

Мнениеот velin » 24 Ное 2012 01:56

Краси или Алтиум е детруктивна натура, в самото начало от създаването на мазето и аз доста пишех там, много пъти сме говорили и по скайп с него, притежава някакъв вроден егоизъм, въпрос на време беше да се случи нещо подобно с този форум, преди 2 години беше първата криза по форума когато вкараха тези измислени правила за триенето на постовете и безкомпромисния правопис, тогава тотално се обезсърчих да посещавам форума а беше по няколко пъти на ден, освен това алтиум се беше скарал с гого и се опита да ме постави в позиция да избирам или единия или другия форум.. абе въобще голяма тъпня... дет се вика :) защо трябва да сме всички хейтъри като него :)
velin
модератор
 
Мнения: 62
Регистриран на: 31 Яну 2010 23:38

Re: Крахът на мазето.нет е БЛИЗО!!! :D

Мнениеот icrow » 24 Ное 2012 07:47

Точно това е проблема! Само си представи какво можеше да постигне цялата аудитори в онзи форум ако можеше всеки свободно да пише, особено като се има в предвид колко изобретателен е българина! Но за съжаление българина е и завистлив и това много ни пречи! Аз лично съжалявам за цялата обстановка в онзи форум, и се надявам този или някой друг форум да придобие още по мащабни размери и да се родят много идеи ползени на човечеството!
Успхе на всички!
Свобода на словото!?!?! ако му трябвам на някой ел.поща icrow@abv.bg
Аватар
icrow
новак
 
Мнения: 13
Регистриран на: 27 Юли 2012 19:51

Re: Крахът на мазето.нет е БЛИЗО!!! :D

Мнениеот icrow » 25 Ное 2012 18:50

Мислих да престана с злорадството, обаче мед ми капе на сърцето, като гледам как си го получава Алтъвум. :D Вече е пълна анархия там няма админ, така че който иска може да си му каже на Алтъвум каквото мисли за него. Е, който не е баннат още. :D А може би това е едно ново по добро начало на онзи форум, но май е прокълнат, така че най-вероятно няма да стане нищо пак. :)

пп Мислих да прикача и тук чатовете им, но не позволява да се качва пдф. Все пак препоръчвам да ги прочетете http://mazeto.net/index.php/topic,7319.0.html има интересни неща.

ПП1
Ей, имам бъдеще в съпунките :lol:
Свобода на словото!?!?! ако му трябвам на някой ел.поща icrow@abv.bg
Аватар
icrow
новак
 
Мнения: 13
Регистриран на: 27 Юли 2012 19:51

Re: Крахът на мазето.нет е БЛИЗО!!! :D

Мнениеот ivanjordanov » 27 Мар 2014 15:11

Добре де, защо е този хейт толкова насъбран към този сайт? Моля обяснете ми.
Аватар
ivanjordanov
новак
 
Мнения: 25
Регистриран на: 06 Фев 2014 12:15

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта