Безтоплинен генератор на свободна енергия - Dally

Re: Безтоплинен генератор на свободна енергия - Dally

Мнениеот gogogo » 04 Окт 2012 18:34

У-хуууу повече от подробен, както винаги. Много благодаря! С повече хора като теб и другите учасници във форума, България я чакат само хубави дни.

Интересно, че един много известен блогър ми обясняваше, че етер не съществува. Да Айни и други гении на XX век са предполагали съществуването му, но след тях се открило категорично, че не съществува. Ако представлява интерес, ще сложа точните му думи.
gogogo
интересуващ се
 
Мнения: 54
Регистриран на: 15 Фев 2012 18:31

Re: Безтоплинен генератор на свободна енергия - Dally

Мнениеот gogogo » 05 Окт 2012 11:21

Малко се позамислих на думи дето каза, а после видях и във връзките дето даде. За да работи нещото трябва да е много добре заземено. После направи предположение, че в един усъвършенстван вариант ще бъде сменено заземяването с антена.

Това ме подсети за доста често споменаваната от конспиратори книга на Джери Василатос. Тя и тук се споменува често, но тук сте наистина работещи люде, а не празнословещи. Та в нея единият от героите, за които се говори получава електричество от земята и го използва за телекомуникации. След по-малко от век великият учен Н. Тесла щял да се натъкне на разработката. Той обаче щял да обърне схемата и вместо от земята, щял да извлича електричеството от атмосферата.

Така и станало. За целта ползвал антена. Мисля, че в тоя форум наричате това откритие „трафопост на Тесла“. Освен ако не се бъркам и не е някое друго подобно, защото нали имал хиляди патенти?

Та без да съм технически грамотен по разни тоци, си мисля, че тук се е случило същото. Човека не генерира ток, а го извлича от земята. Това може да се провери на практика, като се пренесе устройството на друго място и се види дали работи. Според книгата на Василатос (много странно име) трябва да е влажно място или в близост до вода.

Покрай тия оргонни изследвания от другите актуални теми, може би трябва да се замери концентрацията на оргона. И при променливи равнища на оргон в почвата да се види има ли промяна в поведението на джаджата. Ако такива не се наблюдават, то тогава — да говорим си за заземяване.

Това е само мисловна спекулация породена от асоциативни модели. Вие сте практиците и можете да я докажете или отхвърлите категорично.
gogogo
интересуващ се
 
Мнения: 54
Регистриран на: 15 Фев 2012 18:31

Re: Безтоплинен генератор на свободна енергия - Dally

Мнениеот lz2sdc » 25 Апр 2014 02:18

Руслан Кулабухов - реплиация по схемата на Дейли.

https://www.youtube.com/watch?v=pWfVnJ1sEms - в домашни условия

https://www.youtube.com/watch?v=01Sf1pZuHn0 - сред природата
"И светлината в мрака свети, и мракът я не обзе."
Аватар
lz2sdc
интересуващ се
 
Мнения: 55
Регистриран на: 26 Апр 2010 20:26
Местоположение: Дулово

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron