погнаха и caduceus

погнаха и caduceus

Мнениеот velin » 23 Юли 2012 23:33

Напоследък "колегите" модератори от мазето нет погнаха и caduceus, опитват се да го изкарат мошеник, а до сега няма случай да е измамил някой, учуден съм от арогантното отношение към него а човека е допринесъл толкова много за форума им.
Не искам да споменавам никове или имена обидно е, как може човек да държи в себе си толкова арогантност и алчност...

Ако някой не знае с какво се занимава Кадуцеус http://www.caduceusbg.com, освен горивния оптимизатор К1 който в момента продава работи и върху други устройства които са на същия принцип оргонни концентратори, добре е във форума да пуснем такъв раздел.
velin
модератор
 
Мнения: 62
Регистриран на: 31 Яну 2010 23:38

Re: погнаха и caduceus

Мнениеот Gogo55 » 24 Юли 2012 10:33

velin написа:Напоследък "колегите" модератори от мазето нет погнаха и caduceus, опитват се да го изкарат мошеник

Мда първо го рекетираха да му ползват оптимизаторите без пари и на аванта.
Нищо ново, те от както откраднаха форума от Людмил така правят. Затова до сега там няма нито един човек който се занимава и прави наука и да показва нещата си. Не търпят никои по умен от тях да пише и затова форума им си остава една говорилня където някои някъде нещо чул, или видял и просто го съобщава.
Освен да крадат чуждите разработки , и да одумват кой какво и къде е направил с друго не се занимават там. Разбира се не забравят да наклеветят и обявят за мошеник всеки който е постигнал нещо и се труди. Според алтиума всеки който е успял в нещо е мошеник и крадец.
Заради такива като алтиума нито един Бг изобретател не е направил нещо тука в България, а все по чужбината. Това е грозната действителност която е доказана от историята стотици пъти.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: погнаха и caduceus

Мнениеот Чефо » 24 Юли 2012 12:59

Аз познавам cadiceus лично. Виждаме се и обсъждаме идеи. Отзивчив е, и е помагал с това което знае. И към мен също винаги е бил коректен. Радвам се , че има хора като него, които споделят и творят. По мое мнение пак много ги изтърпя аз веднага им бих дузпата. И не само аз. Виждам , че нищо там няма да се промени. И аз бях част от техния форум. Познавам и Красимир-altium и Людмил.
С Людмил сме си запазили взаимоотношенията, с другите не намерих общ език. Като цяло разбрах за какво става въпрос и веднага се дистанцирах. Няма да обсъждам по-вече мазето там няма светлина. Ще се радвам се за хора които са на ясно с нещата и вземат правилните решения. Ще кажа и още, че хората които искат да постигнат нещо ще трябва да са по търпеливи
да не обръщат внимание на такива нападки. Щом са убедени в това което правят и не се отказват ще успеят.
Успех на всички с отворени сърца.
Чефо
интересуващ се
 
Мнения: 233
Регистриран на: 31 Яну 2010 12:00

Re: погнаха и caduceus

Мнениеот caduceus » 30 Юли 2012 22:55

Здравейте колеги,
благодаря за подкрепата. Идвам във вашия форум и виждам, че тук се работи, а не само се приказва както в мазето. Сега видях, че даже са ми отрязали и достъпа като гост - явно алтиум и компания ги наболява още от нещата, които им казах за довиждане :) Но както се казва, истината е като аналния секс - като не ти харесва, боли :lol:
Успех на всички!
caduceus
новак
 
Мнения: 8
Регистриран на: 27 Юли 2012 10:23
Местоположение: Ловеч

Re: погнаха и caduceus

Мнениеот tokist502 » 05 Сеп 2012 15:17

Адеееее и мене ме баМнаха от mazeto с извинението, че съм приятел на Caduceus :lol: :lol: :lol:
Големи смешници, голям смях. Много ограничени хора ( админите в мазето ).... но ако не можеш да кажеш нещо хубаво за някой, поне не казвай лошо!!! Гого много добре и подробно ги е описал....
За сега и в бъдеще gogobg.net ще е форума за свободна енергия, a mazeto ще си остане в мазето ...
tokist502
новак
 
Мнения: 4
Регистриран на: 18 Авг 2012 22:08

Re: погнаха и caduceus

Мнениеот icrow » 05 Сеп 2012 18:34

Честито! Добре дошъл в семейството на изгонените! :lol: То като гледам наполседък колко са активни потребителите на мазето се чудя дали изобщо са останали такива там! :lol: То друг освен Алтавия ааааааа Алтиум друг от админите не съм видял да прави нещо лоши. Даже им съчуствам на другите админи какво търпят. Абе живи и здрави. Тук е момента да благодаря на Гого че е направил форум и има къде да обменяме идеи с интелигентни хора, при това свободно без да се притесняваме да не изпуснем някоя запетая! :D
Свобода на словото!?!?! ако му трябвам на някой ел.поща icrow@abv.bg
Аватар
icrow
новак
 
Мнения: 13
Регистриран на: 27 Юли 2012 19:51

Re: погнаха и caduceus

Мнениеот caduceus » 05 Сеп 2012 19:04

tokist502
Добре дошъл, сори че са ме изкарали за причина да те баннат в "мазето" - но всички виждат накъде отиват нещата, там почти не остана читав човек. По принцип калпава система не задържа свестни хора, както и обратното. Относно другите админи там народът е казал - с какъвто се събереш, такъв ставаш. Така че за мен който се е събрал с Алтиум в един кюп, е съгласен и вече е станал като него. Да пътуват другарите по предназначение!
Тук нещата са истински и практически, ще видиш как излиза поне по едно ново интересно нещо на месец, а не само празни приказки. За година да вадим по нещо значимо, форумът си е изпълнил функцията според мен.
Поздрави!
caduceus
новак
 
Мнения: 8
Регистриран на: 27 Юли 2012 10:23
Местоположение: Ловеч

Re: погнаха и caduceus

Мнениеот tokist502 » 05 Сеп 2012 21:42

Caduceus,
не мога да разбера, как единствено на Altium не му стана ясно какво е това "оргон" при условие, че има толкова много информация в нета, в книгата на Василатос "Изгубените открития" и най-вече в твоите постове. Как всички разбраха, само той не можа? Или е глупав или ... той си знае :lol:
tokist502
новак
 
Мнения: 4
Регистриран на: 18 Авг 2012 22:08


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron