Смъртта на Стефан Маринов

Смъртта на Стефан Маринов

Мнениеот enarei » 26 Мар 2012 07:32

....
После этого в апреле 1997 года профессор Маринов находит мой служебный телефон и раздаётся его телефонный звонок (он хорошо говорил по-русски). Я впервые узнаю о существовании подобных устройств. Мы договариваемся об организации моей поездки в Австрию, в Грац, в Институт фундаментальной физики, но 15 июля 1997 года профессор Стефан Маринов был выброшен из окна университетской библиотеки города Грац неизвестными людьми и погиб, унеся с собой много тайн. Любой детектив дальше начнёт развивать идеи,что эти неизвестные люди действовали по поручению угольных, нефтяных, электрических или газовых компаний, а религиозная коммуна вообще ни при чём, но у меня стойкое отвращение к детективам.
....
enarei
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 01 Май 2010 15:23

Re: Смъртта на Стефан Маринов

Мнениеот enarei » 26 Мар 2012 13:42

В общи линии - има вероятност сектата със свободната енергия да е извършила убийството, а не трудоваците от петролната или ядрената индустрия.

Мормонската общност също се домогва до енергийна обезпеченост и едва ли ще тръби, как да се подсигурят и другите.
enarei
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 01 Май 2010 15:23

Re: Смъртта на Стефан Маринов

Мнениеот gogogo » 25 Апр 2012 17:55

А ей за това говорих в предната тема. За тоя човек не знам почти нищо, само колкото Енерей е писал в хита. Ама ей на умира човека, умира и знанието. И какво е направил? Дупка във водата.

Хайде тоя човек като е бил, Интернет не е бил разпространен, ама сега е. Ако днес някой си къта наученото за себе си, не помага никому. За да стават нещата, трябва да се споделя. С мисленето, ама той Пешо, ще ме обере, кел файда. Това не работи в цифровата ера.
gogogo
интересуващ се
 
Мнения: 54
Регистриран на: 15 Фев 2012 18:31

Re: Смъртта на Стефан Маринов

Мнениеот enarei » 24 Май 2012 10:39

gogogo написа:А ей за това говорих в предната тема. За тоя човек не знам почти нищо, само колкото Енерей е писал в хита. Ама ей на умира човека, умира и знанието. И какво е направил? Дупка във водата.

Хайде тоя човек като е бил, Интернет не е бил разпространен, ама сега е. Ако днес някой си къта наученото за себе си, не помага никому. За да стават нещата, трябва да се споделя. С мисленето, ама той Пешо, ще ме обере, кел файда. Това не работи в цифровата ера.


Благодарение на познанията си по немски език, Стефан Маринов се е спасил ДОНЯКЪДЕ от научната полиция "БАН" и репресивните структури.

Днес, търсещите свобода в познанието, също трябва да поназнайват някой по-крупен език, за да срещат ХОРАТА и познанията. В Мрежата или пък - в Битието.
enarei
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 01 Май 2010 15:23


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта

cron