Истина или лъжа

Истина или лъжа

Мнениеот drobzz » 31 Окт 2011 11:09

Здравейте според вас това устройство върши ли някаква работа или не? Казва се Saver 35 %. На пазара има подобни.
http://kupime.alle.bg/saver-35/
Чувал съм различни теории и версии. Според вас има ли смисъл от закупуване на тази джаджа?
Благодаря ви!
drobzz
новак
 
Мнения: 4
Регистриран на: 13 Сеп 2010 15:44

Re: Истина или лъжа

Мнениеот jammerbg » 01 Ное 2011 00:03

Здравей!
Не си давай парите за тази глупост!
Устройството работи само в случай, че си убеден в силата на вярата :lol:

Състав - кондезатор, съпротивление и светодиод, щото без нещото да свети - не работи :twisted:

Значи, верно е че има такива устройства за корекция на косинус фи, но те нямат нищо общо с това "нововъведение";
не действат на активен товар - бойлер, печка, ютия и пр.;
новите електромери не еба..ват с какво си харчиш тока - все си отчитат нещо...

Това е още един номер на маймуняците, хем да се спечели някой лев, хем да се разочароват хората от "устройсвата за свободна енергия", в който между другото вярвам, че съществуват наистина...
jammerbg
новак
 
Мнения: 18
Регистриран на: 22 Ное 2010 23:17

Re: Истина или лъжа

Мнениеот drobzz » 04 Ное 2011 11:56

Благодаря за отговора!
Добре а какво представлява РЕЗОНАНСЕН ГЕНЕРАТОР НА АНКВИЧ. Някой правил ли това устройство? Има ли ефект от него?
drobzz
новак
 
Мнения: 4
Регистриран на: 13 Сеп 2010 15:44

Re: Истина или лъжа

Мнениеот georgi_nz » 04 Ное 2011 22:20

jammerbg написа:Това е още един номер на маймуняците, хем да се спечели някой лев, хем да се разочароват хората от "устройсвата за свободна енергия", в който между другото вярвам, че съществуват наистина...


А това, че има начин - спор няма.

И както казваше един познат - "всичко е позволено, стига да не те хванат" ! :D

Аз също съм убеден във възможното хакване на електромерите.
Бродещото по форумите понятие "руската схена" е един от вариантите в който се зарежда с високочестоти импулси един кондензатор през едната полувълна, а през другата се разрежда срещу напрежението и се имитира връщане на енергия в мрежата. Но понеже електромерите имат система против обратно въртене - няма как да се въртят наобратно. Единствено остава да се генерира обратен въртящ момент, докато се ползва енергия в права посока.

Последното само теоретично го знам , но не съм правил никакви опити дали има полза на практика.
Изобщо руснаците имат доста опит по темата.
Всеки заслужава това, което е предизвикал!
georgi_nz
интересуващ се
 
Мнения: 88
Регистриран на: 10 Мар 2010 09:05


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта