Малко статистика за форума и интереса към него

Малко статистика за форума и интереса към него

Мнениеот Gogo55 » 03 Сеп 2010 19:53

Форума съществува от края на януари 2010г. До сега са минали точно 7 месеца плюс-минус няколко дни. Днес седнах и направих една малка статистика кое е интересно за хората посещаващи този форум.Нормално във форума има от 2 до 10 човека, които го четат.
Темите, които са с над 1000 прегледа от раздела "Направени устройства" са:
1.Дестилатор с колона-1032 прегледа-13,5 прегледа на ден за 76 дни.
2.Стирлинг двигатели на Гого55-1557 прегледа-10,4 прегледа на ден за 149 дни.
3.Тесла трафове на Чефо-1310 прегледа-6,15 прегледа на ден за 213 дни.
4.Тесла трафове на Гого55-1530 прегледа-7,1 прегледа на ден за 215 дни.
По всичко си личи че лидер сред интереса на народа е дестилацията на ракия :D :lol: наздраве, за което на второ място идва двигателя на стирлинг който един ден дай Боже ще стане основен енергоизточник, ползвайки слънчева и геотермална топлина за да работи.На последно трето място с над 1000 прегледа са тесла трафовете, които дават ефектни искрички за наслада на окото.
Другари и другарки, драги форумци, ако ви интересува и още нещо, то пишете не се скръндзете.Вярно е, че са малко хората, които искат да споделят това което са направили или искат да направят, но колкото толкова.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 524
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Малко статистика за форума и интереса към него

Мнениеот georgi_nz » 03 Сеп 2010 22:06

Gogo55 написа:По всичко си личи че лидер сред интереса на народа е дестилацията на ракия :D :lol:


Това за ректификационата колона е топ тема, но погледнато от към прегледи за кратко време.
За мен най преглежданта тема е за Стърлинг машината, щото е с най-много прегледи.

Може би лятото и есента е време за варене на ракия и затова е такъв интереса към колоната.

Това е относително.

Ако някой ме попита за моето мнение - коя е най-ценната тема - бих отговорил, че е това са двете теми около Хулда Кларк.
Ценоста е в това, че хилядите болни с неопределени диагнози или с диагноза рак - биха намерили облекчение и решение на проблема.

Но на фона на това дето се е случило на Реймонд Райф - не бих ровил официално по въпроса. А единствено бих работил за дискретно разспостраняване на метода за борба с всички болести. Без да търся печалба и с единствения мотив максимално човеци да могат сами да се снабдят с уреди за диагностика и лечение .
Когато болния може сам да се диагностицира ( било то с помоща на някой познат лекар) и излекува и без намесата не фармацевтичната и медицинска мафия - тогава ще започне разпад и крах на тази изродска Оруелска Система. Тогава обикновения човек би могъл да се почувства истински свободен и да пожелае да се отдели от паразитиращата върху всички нас Система. А последната да загине в агония.

Така, че Гого - статистиката е сляпа за истински важното и не трябва да се съди по нея.
А това което си направил с този форум е постижение за отличници.

Темата тук за Хулда Кларк съм я пренесъл и свързал с подобна в друг свободен от Системата форум :

http://www.voininatangra.org/modules/ip ... =860&st=90

А целта ми бе да насоча хора да четат тук. За да се обмени опит и информация. Тъй като www.voininatangra.org се чете от доста хора, като понякога достига до 300, 400, 500 и повече потребители на линия.
Всеки заслужава това, което е предизвикал!
georgi_nz
интересуващ се
 
Мнения: 88
Регистриран на: 10 Мар 2010 09:05

Re: Малко статистика за форума и интереса към него

Мнениеот Maugli » 03 Сеп 2010 23:50

чудесно постижение за форума и за работата на Администратора като цяло.
нека да продължава все така упорито и с внимание и със високите си знания да подхожда към проблемите на човечеството.
аз също съм на мнение че стирлинг двигателя е топ темата и е интересна и занимателна , както и ракие-апаратурата , но тя е по специфична и задвижва други работи...
основните проблеми на човечеството в момента са енергията и здравеопазването / по точно лекуването тъи като опазване вече маи не съществува (превенцията).
енергията е ключов фактор за развитие в съвременния свят и колкото по добре я усвоим и използваме толкова по добре ще се развием и усъвършенстваме.
пожелавам ви приятна и спорна работа и успехи.
Maugli
новак
 
Мнения: 15
Регистриран на: 01 Юли 2010 01:03


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта