Малко бисери на потребители от друг форум

Вицове и смешки за да убием някои час

Малко бисери на потребители от друг форум

Мнениеот Papi » 09 Юни 2010 02:47

Представям ви уникална комуникация от борсата на форум за мобилни устройства, от двама потребители:


... още един симпатяга, писано е средата на 2007 година, когато цените на PDA устройствата, не бяха, това, което са сега :

symbian написа:
търся евтино PDA с голям VGA дисплей...ще го ползвам само за GPS навигация...Търся нещо до стотина лева.



и на него са му отговорили :D

CERTomaz написа:
Аз имам такова - 800х600 екран с 32 bit, 30ГБ памет, 3.2 Мпиксела камера, 4 бандов GSM, 3G, HSCDPA, GPS, Wi-Fi, Bluetooth 2.0, инфраред, уин. мобайл 6, със слот за карти ALLinONE, батерията е литиево полимерна 4000 мАх - кара по 3-4 дни при пуснат GPS и Bluetooth има и още квот се сетите, абсолютно пълен комплект е - въздушна пушка, спален чувал, колело тип планинки бегач, гумени ботуши, шапка идиотка, швейцарско ножче, тиган тип сървайвор с опция за чук и тесла, златен ланец като на боби турбото и походен химически кенеф, също така допълнително закупени аксесоари са водолазен костюм, грамофон за лек автомобил, запалка на бензин и газ, една тенджера свински джулан и самун добруджа, имам и плетени чорапи - не пускат дори на пране над 40-50 градоса, протектори за екрана, от банциг са, направени са от слюда, перфектни, тва е - дреболиите няма да ги пиша - там зарядни, кабели за връзка с сяква техника като РС , двд, тв, аудио система, автомобил, ХФ и т.н., за 100 лв го давам, но цената е твърда :wink:



:D :mrgreen: :lol:
Papi
новак
 
Мнения: 7
Регистриран на: 03 Фев 2010 18:51
Местоположение: София-град

Re: Малко бисери на потребители от друг форум

Мнениеот Shulz » 26 Дек 2010 21:27

Бисерите,които цитирам по-долу са от практиката ми, като автодиагностик в сервиз.Повечето са от роми,които не знаят смисъла на думите,но и не се стараят да се научат.
Идва клиент и потупвайки задното стъкло /с нагревател/ на автомила, ми обявява:"Бате, скарата не работи!"
Един обиден клиент беше вдигнал скандал на колега от съседен сервиз:"Ще се въобразяваш как се изнасяш със мен,защото ще се обадя на абоката".
Друг клиент ми беше обявил,че му "сгорял коментатора на запалката на колата".
Миро: В живота няма провали, а само уроци
Аватар
Shulz
модератор
 
Мнения: 13
Регистриран на: 30 Яну 2010 15:58


Назад към Смях

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта