Мошеника алтиум от форума за свободна енергия

Вицове и смешки за да убием някои час

Re: Мошеника алтиум от форума за свободна енергия

Мнениеот Bob » 11 Авг 2012 09:50

То самото му име си показва АлтъвУм! :lol:
Bob
новак
 
Мнения: 6
Регистриран на: 29 Юли 2012 15:50

Re: Мошеника алтиум от форума за свободна енергия

Мнениеот търсачът » 12 Окт 2012 19:28

Здравейте отново , напълно съм съгласен със всички вас, този алтум ( звучи ми някак мохамеданско ) :D наистина е дерибеят на форума мазето нет. Аз се включих там с постове напълно коректни за дадената тема , и той почна да ми трие постовете и да се заяжда за правописни грешки, сякаш че съм му изял десерта :mrgreen: не знам защо се заяжда тоя човек , просто избива комплексите си по този начин. Аз не съм кой знае къкъв експериментатор , но се интересувам много от свободна енергия и съм предвидил и експерименти по тая част. В момента си набавям разни джунджуриики , и т.н . Но този форум мазето, наистина е свърталище на разни тъпанари , другият модератор MZK също е профан като този алтум. Но както и да е , няма смисъл от критики , защото никой не си изменя нрава от тях.
хсг
Аватар
търсачът
новак
 
Мнения: 46
Регистриран на: 11 Окт 2012 20:30

Re: Мошеника алтиум от форума за свободна енергия

Мнениеот Gogo55 » 12 Окт 2012 22:13

Нищо ново, той се заяжда и нагло обижда всеки който иска да попита, или научи нещо. Съвсем друго му е поведението обаче с хората който имат ценни идеи и схемни решения, при тях почва да прави чупки в кръста, мазнене, подмазване и метани до земята с цел да изкрънка инфо, или далавера, след като изсмуче каквото може от по знаещите от него постъпва по същия начин както и с тебе. В някои по особени случаи ги набеждава за мошеници, затрива или променя нагло всичките ценни мнения за да не разберат хората какво е дал дадения човек, и после ги банва от форума /то и форума също открадна ама това е друга приказка/.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Мошеника алтиум от форума за свободна енергия

Мнениеот търсачът » 13 Окт 2012 11:25

Надявам се тука да не е така.
хсг
Аватар
търсачът
новак
 
Мнения: 46
Регистриран на: 11 Окт 2012 20:30

Предишна

Назад към Смях

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта