Мошеника алтиум от форума за свободна енергия

Вицове и смешки за да убием някои час

Re: Мошеника алтиум от форума за свободна енергия

Мнениеот tarhana » 19 Апр 2010 19:25

Сакън , (хубава българска дума) с бой не става ,ами ако вземе да поумнее!!!
tarhana
новак
 
Мнения: 3
Регистриран на: 17 Апр 2010 20:34

Re: Мошеника алтиум от форума за свободна енергия

Мнениеот Arfy » 25 Апр 2010 23:34

Мисля, че в оня форум няколко човека искат да си говорят. Освен това май им се иска някой да направи нещо готово завършено, че и да им го опише най-детайлно. Единия от "капацитетите" е измислил безброй видове неутрино с които обяснява всичко. А то неутриното затова и името му е такова, щото е много неутрално и нереагира почти с нищо ама иди и го обясни на някой който неиска да те чуе. Друг пък "капацитет" е измислил "комутатор на магнитни полета" и как ги комутира, като създава насрещно поле със същата сила, което ме кара да си мисля че е и със същата енергия! Казано просто, за комутация влагаме толова колкото и черпим на изхода само дето има и загуби...
Ужким били направили работвщ МЕГ, честно казано не ми се вярва.
А и Валери изобретателя се "разболя"...

Последно им писах нещо за Капанадзето, но разбира се ми го изтриха на момента, щото небило полезно за форума, чудя се дали за форума или за някой друг?! Гледам че в последствие са го извадили от кошчето защо ли?!

Това разбира се ми беше последната посаница там, след което чашата преля, само дето ненамерих начин да се отрегистрирам собственоръчно, щото данеби пак да се изкуша да напиша нещо, нали и без това няма да им е полезно!

Друг екпериментатор там пък ползва 50-60 волтови транзистори във индуктивни вериги с по няколкостотин волта самоиндукция и се чуди защо изгарят. Други обяснява, че таймер 555 не бил стабилен генератор, сигурно го бърка с транзисторен мултивибратор или с ТТЛ таймер... Всъшност 555 си е доста стабилен RC таймер, който почти не се влияе от захранването, ако е изпълнен правилно, затова и захранващото напрежение не участва във формулата за дължината на перода му!!! НО МОЖЕ И ДА УЧАСТВА АКО ПРАГОВЕТЕ НА КОМПАРАТОРИТЕ МУ БЪДАТ ПРОМЕНЕНИ!!!

Невидях някой там да генерира сигнали с чип-компютър, който може да е абсолютно стабилен източник при наличие на кварцова стабилизация, освек което и може да възпроизвежда сложни сигнали, и едновременно с това да управлява устройството като цяло!
Arfy
новак
 
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Апр 2010 22:52

Re: Мошеника алтиум от форума за свободна енергия

Мнениеот Добрин » 16 Окт 2010 10:38

Понякога, самото име говори за топологията, ценза, принадлежността и куп други характеристики
на предимно родителите на човека...
Това не го казвам аз, а един доцент, филолог и учен по въпроса за Българските имена !
Самото име - Крас И мир, говори за червената комунистическа дейност и привърженост на
родителите на това същество към Карл и Марксовата идея...
Преведено от руски - крас - означава, цвят червен и мир - си е мирен.
Т.е. - червен и мирен човек, е равносилно на Красимир :shock:
Та...и аз исках да си кажа мнението за този арогантен и глупав човечец, наричащ се
Алумин, Алтинум или там как му беше името... май беше се кръстил на програма за чертане,
за която претендира и рекламира в узорпираният от него форум...
За мен, такъв човечец е дървен и голям нещастник, направо го съжалявам !
Честно ... Язък, както се казва за MZK (свястно момче) и всички обитаващи там!!!


П.П. Всички Вие от мазата, елате тук на тавана за да си споделяме свободно
мненията, идеите и всичко друго без ЦЕНЗУРАТА на клонирани плъхове !!!
Добрин
новак
 
Мнения: 4
Регистриран на: 11 Окт 2010 00:31

Re: Мошеника алтиум от форума за свободна енергия

Мнениеот Чефо » 16 Окт 2010 16:05

Здравей и добре дошъл. Радвам се, че оценяваш свободата.
Остави огорченията, защото живота е твърде кратък за да си го причиняваме.
Пожелавам ти успех и бъди нсърчен да работиш и споделях успехите си, защото това е смисъла на живота.
Да сме си полезни. Да творим без да сме заквасени и заслепени от сребролюбието.
Още веднъж главата горе има много победи за преживяване.
Чефо
интересуващ се
 
Мнения: 233
Регистриран на: 31 Яну 2010 12:00

Re: Мошеника алтиум от форума за свободна енергия

Мнениеот Gogo55 » 12 Фев 2011 15:40

Мошеника алтиум, или иначе казано красимир от троян продължава да трие всяко едно положително мнение във форума който открадна нагло и безскруполно от Людмил.Остава само негативните мнения, пълни с отрицателна енергия като него самия.Еи заради такива манипулатори, интриганти и долни крадци като него няма развите нито в СЕ нито в нищо.
Прикачени файлове
Iztrito mnenie v mazeto.rar
(76.78 KiB) 427 пъти
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 524
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Мошеника алтиум от форума за свободна енергия

Мнениеот Gogo55 » 13 Фев 2011 11:31

И поредното изтрито мнение в мазето от нещастника алтиум, или иначе казано красимир от троян.Този не може да живее ако нема около него само отрицателна енергия и тои сам се я събира по всички възможни начини-храни ли се с нея, какво ли я прави?Разбира се пак записах една снимка на това мнение което вече го няма там.
Прикачени файлове
Itrito mnenie v mazeto 2.rar
(39.05 KiB) 380 пъти
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 524
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Мошеника алтиум от форума за свободна енергия

Мнениеот Gogo55 » 18 Юли 2012 19:22

Няколко дена алтиума със двама трима потребителя в мазето се чуди как се определя механична мощност като докарва до полуда някои от дръзналите да си направят регистрация там :lol: , след петдесетина години може би ще започне да се чуди и как работи обикновения звънчев трансформатор - какво ли аджеба става като се намалява, или увеличава напрежението, а какво ли става ако се сменя и честотата малиии.Тогава пък колко бели коси ще има идея си нямам вече :lol: :lol: :lol:
Прикачени файлове
altiuma-prostastini.jpg
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 524
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Мошеника алтиум от форума за свободна енергия

Мнениеот lz2sdc » 22 Юли 2012 00:14

Интересна е дефиницията що е то вал, кой за какво би го употребил... :lol: :lol: :lol:
Само не мога да чатна, какво общо има между "вала на Конан" и практическите схеми на Капанадзе?

От цялата схематовка, отговора най-ме кефи.. хихи ... :lol:
"И светлината в мрака свети, и мракът я не обзе."
Аватар
lz2sdc
интересуващ се
 
Мнения: 55
Регистриран на: 26 Апр 2010 20:26
Местоположение: Дулово

Re: Мошеника алтиум от форума за свободна енергия

Мнениеот velin » 23 Юли 2012 23:38

жал ми е за другите потребители какво са длъжни да изтърпят...
velin
модератор
 
Мнения: 62
Регистриран на: 31 Яну 2010 23:38

Re: Мошеника алтиум от форума за свободна енергия

Мнениеот Gogo55 » 25 Юли 2012 21:23

Този път без коментар.
Прикачени файлове
altiuma pak prostotii.jpg
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 524
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

ПредишнаСледваща

Назад към Смях

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron