Повишаване мощноста на мотоциклет

Подобрения и рационализации по колите и другите МПС

Re: Повишаване мощноста на мотоциклет

Мнениеот търсачът » 14 Окт 2012 19:01

гого , знам че е така , ама нали измежду форумниците все ще има някои спецове по допотопни двутактови машини :D ех това носталгично минало по двутактовите машини и рок музиката :) моторът ми не е чак толкова зле , карам го предимно по чер път извънградско , за риболов и излет сред природата. Но баирът го зори , но аз съм упорит ще го премахна тоя проблем , затова и пиша тук , разните му оргонатори, възли , озонатори, йонизатори , все нещо ще ми помогне :D :D
хсг
Аватар
търсачът
новак
 
Мнения: 46
Регистриран на: 11 Окт 2012 20:30

Re: Повишаване мощноста на мотоциклет

Мнениеот Чефо » 14 Окт 2012 21:09

Аз има дълго време МЗ 250 куб. етз, купих го на старо с изгоряло електронно, понеже нямах база за сравнение си мислех леле какъв самолет, но като дадох да ми ремонтират електронното и го монтирах мотора НЕ БЕШЕ СЪЩИЯ, на 5 качваше баири. Не знам дали някой е минавал с такъв мотор 150 000 километра като го продадох все още си вървеше и всеки се чуди как защото не го карах леко, ама яко зор. Е блокирах му един вал и веднъж счупих сегменти та едвам въреше с един. Причини може много да са и да е най невероятната, затова не се отказвай и ще разбереш.
Чефо
интересуващ се
 
Мнения: 233
Регистриран на: 31 Яну 2010 12:00

Re: Повишаване мощноста на мотоциклет

Мнениеот търсачът » 15 Окт 2012 17:38

На пролет ще го прегледам основно , то сега вече почват дъждове и не е много за мотори. Може и въздушният ми филтър да е задръстен , може и много други работи.
хсг
Аватар
търсачът
новак
 
Мнения: 46
Регистриран на: 11 Окт 2012 20:30

Предишна

Назад към МПС и ДВГ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron