Синхрометър-резонансмер по книгата на Х.Кларк

Биорезонансна терапия, билки

Re: Синхрометър-резонансмер по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 06 Фев 2017 16:54

Dolce написа:Здравейте Gogo55, бих искала да се свържа с вас за поръчка на синхрометър.

Здравейте, пиша ви на лично съобщение и на вас.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Синхрометър-резонансмер по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Nicky » 18 Мар 2018 23:10

Здравейте на всички във форума. Аз съм от София и се интересувам от синхрометъра на Гого. Имам голямо желания да го видя на живо. Ако някой от София го има и няма нищо против да ми го покаже, моля да ми пише на лични, защото не знам дали е прието да си оставям телефона и мейла в темата. Благодаря.
Nicky
новак
 
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Мар 2018 17:07

Re: Синхрометър-резонансмер по книгата на Х.Кларк

Мнениеот ganivan » 21 Мар 2018 01:11

Ползвам уредите синхрометър и генератор от няколко години и съм много доволен. Помогнах и на много приятели с тези два уреда! В момента почти не се задържам в България, но лятото ако се прибера за по дълго време ще ви пиша Ники.
ganivan
новак
 
Мнения: 3
Регистриран на: 22 Мар 2012 15:19

Re: Синхрометър-резонансмер по книгата на Х.Кларк

Мнениеот ummng » 24 Дек 2018 11:04

Здравейте Гого.Тези дни си купих книгата на Крарк но много неща не са ми ясни при ползуването на уредите - мисля че не е много хубаво обяснено точния метод на работа или аз не го разбирам.В момента не съм много добре финансово но обмвислям закупуването на вашите уреди .
Ако може да ми обясните всепак точно как се намира резонанса с уредите на Хулда.
От това което прочетох разбрах че генератора масата се оставя да виси някак което е малко странно.
Другия край - активния се свързва към дръжката на синхрометъра или базата на транзистора май .И от там нататък е мътилка не разбирам как трябва да се свърже синхрометъра към тялото начовека за да се провери резонанса.Ако може с две думи да ми разясните понеже от нито един от уроците това не става ясно.
ummng
новак
 
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Дек 2018 10:26

Re: Синхрометър-резонансмер по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 24 Дек 2018 18:37

Здравей, синхрото на кларк от книгата и, е съвсем различно от моето като устройство. Прочетете пак в книгата и какво е писала.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Синхрометър-резонансмер по книгата на Х.Кларк

Мнениеот ummng » 26 Дек 2018 12:12

Знам че е различно но нали и ти имаш такъв уред - честотомер с вграден синхрометър
ummng
новак
 
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Дек 2018 10:26

Re: Синхрометър-резонансмер по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 26 Дек 2018 13:05

Доколкото разбирам вие питате за принципа и логиката на това измерване? Значи принципа и логиката са да се измери на кой честоти има резонанс. Това може да стане по много начини и по много схеми коренно различни една от друга и с коренно различни материали. Всичко е въпрос на знания и опит как може да се реализира това измерване и с какви уреди. При синхрометъра описан в книгата на кларк се ползва съвсем първобитна схема при която е нужно на всяка една честота да се допира до метален електрод /лъжица, пластина/ и т.н. и когато има резонанс на дадена честота зададена от честотен генератор да се чуе звуков сигнал от малък говорител. Както знаем микробите според базата данни дадена в книгата на Кларк резонират от 70 000Хц до 900 000Хц. Това означава че ако искаме да измерим кой честоти дават резонанс трябва да пипнем дадения електрод 830 000пъти, като на всяко едно пипане трябва с отделен честотен генератор да зададем нужната честота и да слушаме дали ще се чуе звуковия сигнал. Това измерване в този си вид може да продължи със дни и дори месеци само за едно сканиране в целия диапазон от 830 000 възможни честоти. Просто навремето такива са били възможностите и ресурсите и затова така е било направено. Отчитайки това аз седнах и направих моя синхрометър като успях чрез компютър да сведа това време нужно за сканиране на този диапазон да го съкратя на няколко минути примерно. За целта използвах съвсем различна схема и съвсем различни елементи за да получа този резултат и да го извадя на монитора на всеки един компютър.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Синхрометър-резонансмер по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Магнито33 » 29 Авг 2020 17:28

Здравейте Gogo55,може ли една оферта за синхрометър и честотен генератор.Благодаря.
Магнито33
новак
 
Мнения: 2
Регистриран на: 25 Авг 2020 17:41

Re: Синхрометър-резонансмер по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 29 Авг 2020 21:57

Магнито33 написа:Здравейте Gogo55,може ли една оферта за синхрометър и честотен генератор.Благодаря.

Здравейте, пратих ви на лично съобщение.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Синхрометър-резонансмер по книгата на Х.Кларк

Мнениеот bushmena » 29 Окт 2020 19:06

Здравейте, и аз се интересувам от синхрометър и честотен генератор, може ли да ми кажете, какво предлагате?
bushmena
новак
 
Мнения: 1
Регистриран на: 28 Окт 2020 20:06

ПредишнаСледваща

Назад към Нетрадиционна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron