Синхрометър-резонансмер по книгата на Х.Кларк

Биорезонансна терапия, билки

Re: Синхрометър-резонансмер по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 24 Юли 2010 20:16

Публикувано 26 октомври 2009 - 12:02
Имам една новина от синхрото.Преди два дена при мене доиде една жена с молба за сканиране защото докторите и намерили нещо, тя не ми каза какво са и намерили,просто ми каза че има нещо и иска да се провери на синхрото.Пуснах и аз скан за 1 мин., намерих и 31 микробчета разни и след това като почнах да превеждам ,тоест да сравнявам числата дадени от синхрото със числата от списъка даден от книгата на кларк открих три вида папилома нещо си-тоест три честоти от 31 дадоха съответствие с честотите дадени от кларк за папилома/зян съм с латинския а и не съм доктор нал, затова си карам на разговорен език/.Прочетох и имената на откритите и съвпадащи от списъка на кларк микроби и когато стигнах до папиломата от списъка жената каза че точно такова живутно и намерили докторите.За пореден път се убеждавам че синхрото работи много добре и за 1 минута дава това което иначе отнема поне половин ден за нормални платени изледвания в микробиологична лаборатория.
ПС:Както сте забелязали от доста време не съм качвал снимки от микроскопа на някакви видове животинки.Това е така защото от няколко месеца имам направени още две устроиства/не честотни генератори/, които много яко трепат всякви видове микроби и реално вече нямам никви микроби около мене.Пусна ли за проба или просто за профилактика едно от двете нови неща и всякви видове микроби наи вероятно се неутрализират в радиус 10-20 метра така че вече не мога да си развъдя подходяща колония микробчета за нови изледвания.
Поздрави!
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Синхрометър-резонансмер по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 24 Юли 2010 20:26

Публикувано 01 ноември 2009 - 03:34
Изкючително ценен е труда и опита , споделен тук ! Мнозина не си дават ясна сметка , че това е пробив в стените на системата , ограничила човешкия прогрес и посякла всяка напредничава мисъл с едничката цел да канализира печалбите и властта и да ги съсредоточи в ръцете на шепа хора .
Много от нас в една или друга област се опитват и дават своя личен принос върху облика на реалността около нас . За сега само малки крачки , но крачки а не застой !
Тук си идвам на думата .
Нека никой от нас не се заблуждава и не забравя с кого си имаме работа излизайки в общественото пространство . Няма място за илюзий .
Машината работи като валяк ! Заставайки на пътя и , рискуваме начинанията , труда си и дори живота си (за щастие последното все по-рядко) . Да , края на една епоха се вижда , светлината е все повече ... Но ! Машината на корпорацийте , фармацевтиката (най-доходния бранш !) , патентните бюра , медийте ... РАБОТИ !
Тук прочетох смели пориви за сертифициране на резонансното лечение ...
Нима не знаем какво се е случило с др. Райф ?! Нима е разумно да изскочим на пътя на Валяка екзалтирани от истината . Нима трябва да допускаме да сме наивни и заслепени ?
Неминуемо вървим напред . Живеем в интересно време , очакват ни фундаментални промени . Да , нашите съзнания движат реалността напред . Но нека умовете ни не стават наивна жертва на
"обстоятелствата" . Заделете част от потенциала си за адекватно възприемане на действителността . Бъдете стратези ! Използвайте вдъхновението си за намиране на постепенен естествен начин за реализирането на работещите си проекти . Не ги хвърляйте пред валяка . Той няма да спре .
И , да , няма място за страх ! Нужно е да следваме импулса си , да реализираме творческия си потенциал и да изпълним делата заради които сме слезли на тази земя . Но нека го направим елегантно , като избегнем директната конфронтация със системата , която би ни смазала . Ще я обърнем , ще излезем на светло когато е нужно , но до тогава нека бъдем стратези .

Тук един човек пише правилно и предупреждава, наистина само месец два след това писание и още няколко мои резултата започнаха нападките и плюнките.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Синхрометър-резонансмер по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 24 Юли 2010 20:57

Добре е когато те хвалят дам :D
Цитирам Sunny
Иконки Публикувано 09 декември 2009 - 10:59
Здравейте!
И аз съм на мнение,че добронамереността и сътрудничеството между будните умове може да роди само добри неща!
Искам да споделя опита си от ползването на синхрометъра - резонансметъра. Наистина си струва човек да има и диагностичен уред и генератор. Костваше ми една седмица да свикна с начина на замерване и записване на данните както и за работа с програмата и правилно разчитане на резултатие.
СЕГА СМЕЛО МОГА ДА КАЖА, ЧЕ УРЕДА ПОКАЗВА ТОЧНО КАКТО СЪСТОЯНИЕТО НА ОРГАНИЗМА КАТО ЦЯЛО И СИМПТОМИТЕ, ТАКА И НАЛИЧИЕТО НА ПАРАЗИТИ В НЕГО И ТОЧНАТА ЧЕСТОТА ,НА КОЯТО ТРЯБВА ДА СЕ УНИЩОЖАВАТ!!
ПОЗДРАВЛЕНИЯ НА GOGO!!!
А сега да споделя някои полезни съвети.
За салфетки ползвам мокри бебешки кърпички - напоени в солена вода. Те са здрави и не се разпадат при намокряне. Могат да се ползват многократно.
За да мога да боравя с генераторите- с мишката или копчетата на уреда слагам електродите в сгъвката на коленете /естествено на бос крак/. При седнало положение електродите се притискат много добре А може и да си полегне човек при по-дълги сеанси. Двата крака не трябва да се допират.

За сега третирам 5 големи паразита 3 пъти по 7 минути с почивка 20 минути- ЕЖЕДНЕВНО. Днес виждам,че след 1 седмица третиране нивото им е много спаднало, много трудно се откриват дори и при стеснен честотен диапазон. За сега съпътстващите симптоми затихват. Ще коментирам основния проблем в следващите постове.

Прилагам снимки на изследвания от 24.11 и от днес- 09.12.2009г. Третирани са паразити в честотния обхват 350 000 до 450 000 Херца. Графиката в червено е последната- от днес.

Желая на всички здраве и БЛАГОДАРЯ ЗА ОТЗИВЧИВОСТТА И ПОЛЕЗНИТЕ СЪВЕТИ !!!

Публикувано 15 декември 2009 - 06:53
НА БАЗАТА НА НА НАПИСАНОТО ОТ ВАС И ОТ СОБСТВЕН ОПИТ СТИГНАХ ДО ЗАКЛЮЧЕНИЕТО; ЧЕ ТРЯБВА ДА СЕ ТРЕПЯТ ПО ЕДИН;НАЙ МНОГО ДВА ПАРАЗИТА ОТ ПО-ГОЛЕМИТЕ / S CHESTОТА НАД 1 000 hz/ КАТО СЕ ПРИЛАГА ФОРМУЛАТА 7мин.терапия- 20 мин. почивка- 7 мин. терапия-20 мин. почивка и последни 7 мин.терапия. ОБЕЗАТЕЛНО ТРИ СЕАНСА ЗА УНИЩОЖАВАНЕ НА ГАДИНКИТЕ- ИНАЧЕ ОСТАВАТ ЖИВИ БАЦИЛИТЕ И ВИРУСИТЕ , КОИТО ЖИВЕЯТ В ПАРАЗИТА И РЕЗУЛТАТЪТ Е ВИРУСНА ИНФЕКЦИЯ-КАКВАТО АЗ В МОМЕНТА СИ ДОКАРАХ ОТ НЕБРЕЖНОСТ: ПРОСТО ДВА ПОРЕДНИ ДНИ НЕ ГИ ТРЕПАХ ПО ТРИ ПЪТИ И МАЛКИТЕ ГАДИНКИ МЕ НАПАДНАХА:
СЕГА СЕ БОРЯ С ТЯХ.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Синхрометър-резонансмер по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 24 Юли 2010 21:06

Публикувано 15 февруари 2010 - 11:11
Аз също съм си играл да сканирам много видове вода билки и отвари както и наи различни лекарства с цел после да заредя вода с дадена честота на дадено лекарство, или билка така че водата като се изпие да си резонира в организма и да се получи ефекта на изкопираното лекарство или билка.Както знаем водата има памет и запомня за няколко месеца честотата с която е заредена.
Другия интересен опит е че примерно сканирам си една вода дава ми няква графика и някви си честоти,после същата тази вода само като я държа в ръката си за изветно време започва да резонира на много други и повече честоти=тя е запомнила /изкопирала/ честотите които се излъчват от ръцете ми!!!
Наи-интересния резултат от всички мои опити обаче доиде от разсула от кисело зеле и от сока от буркан с кисели краставички.Тези две течности се оказва че резонират на много от лечебните честоти дадени в нета и следователно в една или друга степен са много по полезни от обикновенната вода според моя резонансмер!!!Това е важно защото се покрива със народните легенди и обичаи които казват същото :), а по точно че това са две лечебни течности които се използват от векове за много видове болежки.

Публикувано 18 февруари 2010 - 01:27
Сканирах лекарството Антималагноцит.Ето и неговите честоти,трябва да свършат работа на всеки които има честотен генератор като този които правя, аз или подобен:
####################################################
Maximums 0Hz to 15000Hz
1 94Hz
2 488Hz
3 938Hz
4 1519Hz
5 1856Hz
6 2325Hz
7 2812Hz
8 3281Hz
9 3900Hz
10 4200Hz
11 4669Hz
12 5269Hz
13 5812Hz
14 6075Hz
15 6638Hz
16 7406Hz
17 7481Hz
18 8194Hz
19 8438Hz
20 8906Hz
21 9356Hz
22 9862Hz
23 10594Hz
24 10856Hz
######################
Maximums 0Hz to 100.00Hz
1 0.88Hz
2 3.25Hz
3 6.12Hz
################################################
#Направих му тест за pH=0 до 0,5!!!Много яко!!!#
pH на оцета е 3, а на човек или вода от водопровода е 7 до 7,5
################################################
Виждам че показанията на рН са малко чудни но това ми показа лакмусовата хартия, сравненията които направих веднага след това с оцет и вода показват че отчита нормално.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Синхрометър-резонансмер по книгата на Х.Кларк

Мнениеот katia » 31 Авг 2010 18:37

В този сайт могат да се прегледат видовете патогени,къде какво причиняват,на анл. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/bookshelf/b ... part=A4784 в случая са аскарис.
katia
новак
 
Мнения: 2
Регистриран на: 16 Юли 2010 13:38

Re: Синхрометър-резонансмер по книгата на Х.Кларк

Мнениеот tarhana » 07 Сеп 2010 17:39

Здравей интересувам се от синхрометъра ,за лично ползуване,имам ли шанс да се сдобия с него.
Поздравления за резултатите !!!
Изоитвал съм облекчение лично, затова вярвам в тези неща.
Още един път поздравления !!!
Моля пиши!!!
tarhana
новак
 
Мнения: 3
Регистриран на: 17 Апр 2010 20:34

Re: Синхрометър-резонансмер по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 07 Сеп 2010 18:15

Може, що да не може, само трябва да ти направя един.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Синхрометър-резонансмер по книгата на Х.Кларк

Мнениеот гената » 24 Дек 2010 19:13

От една седмица вече разполагам със синхрометър изработен от Гого,не че има някой друг който може да прави в България,но уточнението не е излишно!
От опита и резултатите които имам в борбата със себорейният дерматит мога да кажа,че честотите които показва и дава синхрото след изследванията за даден човек са от голямо значение,за разлика от тези списъци които се намират в нета със заболявания и серия от поредица някакви честоти,които не се знае до колко са реални и могат да бъдат полезни за борба с дадено заболяване.Лично аз донякъде се съмнявам във тези примери които се дават по форумите за даден проблем,че имат ефект готови и ползвани честоти,освен ако не е ползван синхрометъра и това си е мое лично мнение.Не искам да споря и оплювам някой,не ме разбирайте погрешно.Все пак всеки човек е различен и не може и тук едно нещо да е универсално,имам предвид при този метод на лечение.
За в бъдеще ще споделям и пиша резултати които съм постигнал с различни заболявания!
гената
новак
 
Мнения: 15
Регистриран на: 27 Юли 2010 21:58

Re: Синхрометър-резонансмер по книгата на Х.Кларк

Мнениеот dichkodichev » 21 Яну 2011 16:28

Здравейте колеги по търсене на нетрадиционното лекуване.Четави от доста време накупилсъм много работи от тези машинарии исе лекувам който ме пита но какво излиза от това несам видял още резултат.Нещо бъркам но незнам къде.Ако можете насочетеме,имам зепер проверихго със уред от телевизионните техници под нас работи точно ползвам честотите взети от форумите но засега нищо .А доколкото сас синхрометара който имам незнам как се работи.Уж всичко си има а екран зада виждаш дадената честота която се отразиява от теб няма.Исам испаднал в положение никакво за това ви пиша за съвет.То като гледам само към Гого трябва да се обърна. Нете познавам колега но как мога дасе свържа за по задълбочен съвет.
Последна промяна dichkodichev на 21 Яну 2011 16:49, променена общо 1 път
dichkodichev
новак
 
Мнения: 5
Регистриран на: 18 Яну 2011 15:04

Re: Синхрометър-резонансмер по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 21 Яну 2011 16:40

Първо запера ти само на една честота ли е? Ако е само на една от около 30кхц то тя не е резонансна на нито един микроб или там болежка и следователно не прави нищо освен да подпомага малко имунната система.Синхрометъра които си купил какъв е, как определяш коя честота дава резонанс и как после пускаш същата честота?Честоти взети от форумите не винаги помагат, за всеки човек си е индивидуално по принцип.Затова в книгата на кларк срещу всеки един микроб има диапазон примерно от 400 000хц до 430 000хц.Следователно точно твоя си микроб може да резонира в доста голям обхват, и на тебе ти трябва точно неговата честота която може да е примерно 412 345хц.Веротноста да я уцелиш е горе доле 1:30 000 в този случаи.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

ПредишнаСледваща

Назад към Нетрадиционна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron