д-р Раиф и неговата лампа

Биорезонансна терапия, билки

Re: д-р Раиф и неговата лампа

Мнениеот Nikola » 06 Окт 2010 16:16

Здравей.
Темата ми стана интересна. Интересно ми е колко ти излезе лампата? Ако е по човешка цената и аз бих се заел да си спретна една такава установка.
Nikola
новак
 
Мнения: 1
Регистриран на: 06 Окт 2010 13:12

Re: д-р Раиф и неговата лампа

Мнениеот Gogo55 » 06 Окт 2010 17:30

Много зависи от вида на елементите, и колко от тях ще изгориш докато да я пуснеш.Може да ти излезне 500лв може и 5000лв.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: д-р Раиф и неговата лампа

Мнениеот гената » 03 Ное 2010 21:55

Здравейте!
Искам да споделя нещо само тук,понеже в другите форуми и по принцип в бг форумите много хора пишат неверни неща,оплюват ако има нещо което е вярно и помага когато човек има нужда от помощ,или казано накратко,не са от полза за този които иска да научи нещо важно!
Преди 4месеца,майката на моята приятелка и се постави диагноза рак на дебелото черво.Жената е на 70г,със диабет,артрит,прекаран инсулт и други заболявания които правят твърде рискува операцията за отстраняване на тумора,а и жената си каза,че не иска да се подлага на операция.Започнахме с билки,ходихме и при човек който се занимава с ирисодиагностика,но понеже искахме да не знае жената точно от както е болна,понеже стреса когато научи подобна новина е доста голям,гледахме да и го спестим му казахме да не и казва,но за мен всичко си беше загуба на врене и някои друг лев.Знаех за Райф и как е лекувал болни от рак,имам и запер и кана за жива и мъртва вода,а и също така имах някаква връзка вече и с Гого.
След като говорихме и знаех какво е направил и до къде е стигнал си казах,ето това е нещото което ще ми помогне в случая и се вдигнах и заведох жената при него.Минахме на синхрото,видяхме какво е положението и започахме лечение с лампата и един друг уред,който е само за лечение на рак и действа на една честота,но е доста мощен.
Изненадах се от резултатите на синхорметъра,лично за себе си виждам че отчита неща които ги имам като проблеми,болежки и т.н.
След второто ходене на сеанс с жената се получи така наречената лечебна криза,която показа че има някакво чистене на организма от убитите гадини.След третият сеанс се разбра,че на тези години жената и тежи пътуването и се премина към изработване на лампа,която се оказа,че всъщност стана по силна от тази на Гого и за моя най голяма радост за близо няма и месец да се събира облъчване с лампата,жената сега е добре и изследването преди седмица от туморният маркер беше 19.66 при 35 което се дава за нормално.
Сега ще започна лечение и на други видове заболявания с лампата и при първа възможност и някакви конкретни резултати ще пиша какво съм постигнал.
А на всички които завиждат на Гого и го оплюват и представят като някой,който не разбира и едва ли не,че лъже хората и само им взема парите,мога да им кажа че има за какво,защото това което той е постигнал и направил,само може да си мечтаете!
Ето и някои интересни линкове на тези които се интересуват дано да им бъда полезен
http://zigun.eu/drugi-statii/rakyt-nai- ... n-4-ch.htm
http://psiholog-bg.com/328
Искам и да добавя,че за прегледите със синхрото и първите облъчвания Гого не е искал и една стотинка,беше така добър да ни приеме и с други приятели,които водих и отдели от времето си!
Яд ме хваща,но то всичко си идва на мястото,за всичко написано против него в някои форуми,което е абсолютна лъжа!
гената
новак
 
Мнения: 15
Регистриран на: 27 Юли 2010 21:58

Re: д-р Раиф и неговата лампа

Мнениеот georgi_nz » 04 Ное 2010 19:52

Относно споменатият линк:
http://psiholog-bg.com/328

Заболяването рак

Ракът започва от клетка, която съдържа неправилна генетична информация, което я прави неспособна да изпълнява отредените й функии. Тази клетка може да получи невярна информация вследствие вредното химическо въздействие, по други външни причини или просто заради грешка във възпроизводството на милиардите клетки в организма. Ако тази клетка започне да възпроизвежда други клетки със същото нарушение на генетичната структура, се появява тумор, който се състои от много атипични клетки. Обикновено имунната система в организма разпознава такива клетки, унищожава ги или ограничава деяйствието им.
В злокачествените клетки се извършват определени промени, така че те започват бързо да се репродуцират и поразяват съседните тъкани. Ако между нормалните клетки съществува някаква “информационна връзка”, която предпазва от превъзпроизводство, то злокачествените клетки са много дезорганизирани, не реагират на тази получавана от съседните клетки информация и започват безконтролно да се репродуцират. Атипичните клетки на туморите започват да блокират нормалното функциониране на органите, разрастват се и оказват физически натиск върху другите органи, или заместват нормалните клетки на тези органи със злокачествени, така че органът вече не може да функционира. При тежки форми на рак злокачествените клетки се откъсват от първоначалното образувание и се пренасят на други части на тялото, където те започват да растат и да създават нови тумори.

Причини за рака

Има различни фактори, коитоотключват заболяването – канцерогенни вещества, генетично предразположение, радиация, неправилно хранене. Всеки един от тези фактори не може да обясни защо един заболява, друг – не.
Ако между вредните фактори и рака имаше пряка причинно-следствена връзка, увеличаването на въздействието на тези фактори би предизвикало увеличаване заболеваемостта от рак. Макар че статистиката доказва тази версия, голяма част от хората, подложени на въздействието на вредните фактори, не заболяват, а хора, неподложени на много силно въздействие, заболяват въпреки всичко. Т.е. само въздействието на вредните фактори още не е достатъчно за да предизвика рак, и обратното, намаляването на тяхното въздействие не може автоматично да предпази от рак.
Резултатите от много изследвания показват, че за възникването на рака не е достатъчно само наличието на атипични клетки, необходимо е и потискане на естествената система на защита на организма. Според една от теориите за произхода на рака във всеки организъм постоянно се произвеждат ракови клетки. Обикновено имунната система внимателно следи появата на всякакви атипични клетки и ги разрушава. Имунната система се състои от няколко вида клетки, които унищожават чуждите тела. Този процес на самоизцеление постоянно протича в организма, на всичките му нива. По подобен начин организмът постоянно се бори с раковите клетки, изолирайки ги или разрушавайки ги, преди да са нанесли вреда.
Очевидно, в определен момент някакъв фактор намалява съпротивата на организма и предизвиква възприемчивост към рака. За да възникне рак, действието на имунната система би трябвало по някакъв начин да е нарушено.



Искам да заявя, че това е класическото твърдение на съвремената медицина за причините на рака - твърдение , кето нито е вярно, нито дава решение за лекуването му.
И понеже цялата онкология почива на на тази теория - клетъчната, то и там е грешката на докторята за да морят толкова успешно хората - по схема и на конвейр: операзия на тумор, химиотерапия, лъчетерапия, писане на смъртен акт с научно обяснение за причините за смърта.

А истинската причина за рака са паразитите. Тези в органите и тези в клетките на органите - нанопаразитите.
Например питайте всеки един доктор за токсоплазмата и той веднага че ви успокои, че това не е нищо опасно и е нещо безобидно като глисти, "лениви черва", пърхот, кариес, плешивост и пр.
Съвремената медицина не се занимава с причини за болестите, а единствено с "лекуване" на симптоми. А когато симптомите са няколко в група - веднага се слага категорията СИНДРОМ на едикойси там велик учен. А лечението е задължително свързано и в услуга с фармацевтичната индустрия. Щото там са парите и далаверата на държавно ниво.
Всеки заслужава това, което е предизвикал!
georgi_nz
интересуващ се
 
Мнения: 88
Регистриран на: 10 Мар 2010 09:05

Re: д-р Раиф и неговата лампа

Мнениеот stoian » 07 Яну 2011 16:21

един друг уред,който е само за лечение на рак и действа на една честота,но е доста мощен.

Здравейте!
Бихте ли дали повече информация за този уред. Може и да има някъде инфо, но не съм видял, така че ще извинявате. Имам и друго питане. Гого склонен ли си да ми изработиш въпросния уред и каква е стойността му? Мерси.
stoian
 

Re: д-р Раиф и неговата лампа

Мнениеот Gogo55 » 07 Яну 2011 17:04

За повече инфо на лични съобщения ;) .Този уред го изработвам да, но само след като се убедя лично от епикриза или друг документ че човека е наистина болен.Цената зависи от няколко фактора и поради това е различна във времето, защото днес едно нещо струва примерно 5лв, но утре същото нещо може да струва 10лв.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: д-р Раиф и неговата лампа

Мнениеот TRANTOR » 12 Юни 2012 18:47

Гого , аз съм нов още в този форум , ама почвам да се плаша за тебе бе човек :shock: ,ами ще земат да ти направят нещо докат се наканя да събера пари за лампа :D .
Пиша го малко на майтап , ама с едно на ум.
Просто виждам , че си безценен човек , невероятна личност, рядко има такива и аз ти се възхищавам на трудолюбието и невероятният ти творчески ум!
TRANTOR
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 22 Май 2012 20:56
Местоположение: Казанлък

Re: д-р Раиф и неговата лампа

Мнениеот TRANTOR » 02 Юли 2012 20:32

Чудех се къде да пиша , ама май тук е мястото.
Та хрумна ми една работа и макар че може и да не съм първия /не знам/ ще взема да я напиша пък , каквото такова.
Та след, като тая лампа мори лошите гадини и така дава шанс на организма да се доизлекува сам, защо пък да не си направим и една лампа, която да стимулира добричките такива?!?
Например на мен ми капе вече помалко-помалко косата :D та ако имаме една такава лампичка и си облъчим с нея правилните добрички микробчета и там др. каквото е и вземе че се задейства пак разтеж на коса там дето трябва?!?
А защо пък да не си увеличим теломерите?!

http://www.dnevnik.bg/detski_dnevnik/20 ... gramirani/
Защо да не стимулираме защитната система до такова ниво , че да станем неуязвими за други живи атаки?!
Съвсем леко загатнах за възможностите, но в обобщен вид с трепането на лошите и стимулирането на добрите биологични фактори в организма , можем да се докараме почти до безсмъртие ;)
Мдаа, мога да докарам инфаркт на някои хора по върховете с тия приказки :twisted:

Таа споделих само идеята де , но нямам сериозна представа от къде да се започне.
Дано на някой да му Цъкне- Успех!

ПП: Загубих мястото дето четох за теломерите първия път , че тва ми попадна , като достатъчно подробно, нищо, че е някъв си детски дневник ли кво?!? :D
TRANTOR
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 22 Май 2012 20:56
Местоположение: Казанлък

Re: д-р Раиф и неговата лампа

Мнениеот Gogo55 » 02 Юли 2012 23:25

TRANTOR написа:Чудех се къде да пиша , ама май тук е мястото.
Съвсем леко загатнах за възможностите, но в обобщен вид с трепането на лошите и стимулирането на добрите биологични фактори в организма , можем да се докараме почти до безсмъртие ;)

Подмладяването/безсмъртието/ е открито още преди Раиф. Тази наука е започната още от Тесла , през Лаховкси и Райф та до Кларк. Унищожаването на даден вид бактерия, или вирус избирателно е само едно от многото други неща който може да се правят със честотите и тоците когато се комбинират по определен начин. Проблема обаче е доста голям и сериозен и никога няма да се даде гласност и подробни обяснения поне докато не се промени самото общество към по добро. Поради тази причина всеки един от великите откриватели през изминалите стотина години не е дал пълна гласност на своите открития. Заради това е доста трудно да не кажа почти невъзможно да се повтарят от всеки един който си няма на идея за какво става на въпрос/не вижда по далече от носа си/, и си мисли че като пусне някви тоци през десетина лампи или полупроводникови елементи по схема намерена в нета ще хване господ за мъдете, или ще получи пълното щастие на земята...
Има слухове даже че Тесла веднага след като направи някои от великите си изобретения освен на хамериканците го снася и на германците, и на руснаците, за да се запази някакво равенство между великите сили - иначе до сега земята отдавна да е обезлюдена... Обществото още не е готово да му се даде нацяло пълна свобода, безсмъртие, и напълно безплатен начин на живот чрез свободната енергия защото ще се самоунищожи за дни, затова е и този контрол...
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: д-р Раиф и неговата лампа

Мнениеот lz2sdc » 02 Авг 2012 10:28

gogogo написа:Така и не каза пробва ли с лампата, тя май е най-ефективна за рака.

В отговор на запитването в тази тема.

Проблема ми с лампата бе, че нямаше от къде да я взема. Август, миналата година, правихме варианта с ПЦ генератора - НЧУ с медните ръкохватки. Нямаше ефект... После от темата в мазето и други източници, ми стана ясно, че този вариант, няма да работи в 4-ти стадий поради скин ефекта на високите честоти. Аудио картата не прекарва повече от 20КHz. Мисля, ефективната честота, която Райф даваше за карцинома, бе около 1.6...MHz, вероятно модулирана от ниските честоти. За целта си бях отключил любителското радио да излъчва на всички честоти, но точно на 1.6... трансивърчето отказа. Спряхме с ръкохватките, поради де мотивация от страна на баща ми. Тогава конструирах електрификатора и магнитния пулсар на Боб Бек. Два месеца и пак де мотивация, а резултат имаше.В неговото състояния, трябваше поне 5-6 м тъй като имаше проблем с бъбреци и пикочен мехур, трябваше катетър, но той не се съгласяваше. Проблема идва от невъзможността за детоксикация. От Вече е, но някак късно... при тази болест, времето е най-лошия съюзник.
"И светлината в мрака свети, и мракът я не обзе."
Аватар
lz2sdc
интересуващ се
 
Мнения: 55
Регистриран на: 26 Апр 2010 20:26
Местоположение: Дулово

ПредишнаСледваща

Назад към Нетрадиционна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron