д-р Раиф и неговата лампа

Биорезонансна терапия, билки

Re: д-р Раиф и неговата лампа

Мнениеот gogogo » 02 Авг 2012 11:24

Значи всъщност проблема не е, че не можете да се отървете от рака, а от отравянето на организма, което се случва при процеса на отърваването. Наистина ужасяващо. Патова ситуация. Какъв лош късмет да откриете тая напаст толкова късно :( Все пак всички тук стискаме силно палци, да намерите начин за детоксикация и да можете да продължите с лечението.
gogogo
интересуващ се
 
Мнения: 54
Регистриран на: 15 Фев 2012 18:31

Re: д-р Раиф и неговата лампа

Мнениеот gogogo » 02 Авг 2012 16:06

Сега се сетих, че много се шумеше за българин, живял дълги години във Виена, но сега в София, измислил чудодейно лекарство. От хиляди случай имал едва два-три, в който не е подействало.
gogogo
интересуващ се
 
Мнения: 54
Регистриран на: 15 Фев 2012 18:31

Re: д-р Раиф и неговата лампа

Мнениеот Gogo55 » 02 Авг 2012 18:43

Щом е само 50кг. ще е много трудно. Основната трудност както си забелязал е от натравянето и липсата на вода. Без вода отделителната система на организма почти не действа според мене както трябва. Имал съм доста, да кажем над 60 случая до сега когато рака се е унищожавал с три честоти открити от мене по опитен път в началото на плъхове който съм публикувал на две три места-432 088Хц, 406 150Хц, 53Хц.Тези три честоти обаче трябва да се пускат само през лампа, или друг източник на ел магнитно поле за да са ефективни, и трябва да са и трито една след друга. Пробвай през някакви антени щом си радиолюбител не трябва да са ти проблем. При контактния метод никои никога до сега не се е похвалил или поне аз не знам да е имало успех в борбата с рака-подобрения може би, но успех не знам да е имало.
ПС: Пробвал съм десетина пъти 1,6кхц както през лампа, така и през тесла траф и не съм имал успех с тази честота. Мисля че е поредната дезинформация мошеничество и лъжа тип мазето.
ПС2: Рака трябва да се бори по две направления според моя личен и практичен опит и това което съм чел през годините. Първата точка е вируса на рака на 17,25МХЦ или около тази честота. С тесла траф го правя на високата честата около 17МХц и малко, второто направление е раковите клетки който са с трито честоти които написъх по горе който също трябва да са с вълни, или насочено движение на електрони тип ел магнитна пушка или насочена антена с модулация на доста по висока честота. Тях ги пускам с лампата, но можеш да ги пробваш с няколко различни антени който да направиш сам по дебелите книги като им смяташ размерите. И в двете направления около 150-250 вата излъчвана мощност мисля че е достатъчна. Времето на облъчване при двата случая трябва да се спазва много стриктно, при първия случаи е не повече от 20-30 сек, при втория случаи трито честоти не повече от 15 мин всяка като се почва с по 7 до 10 мин. Ако се прекали с времето също има голяма опасност да се натрови човека и последствията да са страшни. Всичкото това което написъх по горе е само и единствено мои личен опит и всеки трябва да го преценява като един вид експеримент направен от мене, като аз не нося никаква отговорност за нищо. Отделно че подхода към всеки един човек трябва да е строго индивидуален защото хората не са еднакви и това което важи при едни, при други не важи и т.н. Има още хиляди тънкости и неща, но заради мошениците от мазето които крадат моя опит и разработки за да ги ползват на готово, като след това сипят клевети и обиди против мене просто няма смисъл да ги публикувам тука.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: д-р Раиф и неговата лампа

Мнениеот lz2sdc » 03 Авг 2012 17:20

Gogo55 написа:ПС2: Рака трябва да се бори по две направления според моя личен и практичен опит и това което съм чел през годините. Първата точка е вируса на рака на 17,25МХЦ или около тази честота. С тесла траф го правя на високата честата около 17МХц и малко, второто направление е раковите клетки който са с трито честоти които написъх по горе който също трябва да са с вълни, или насочено движение на електрони тип ел магнитна пушка или насочена антена с модулация на доста по висока честота. Тях ги пускам с лампата, но можеш да ги пробваш с няколко различни антени който да направиш сам по дебелите книги като им смяташ размерите. И в двете направления около 150-250 вата излъчвана мощност мисля че е достатъчна. Времето на облъчване при двата случая трябва да се спазва много стриктно, при първия случаи е не повече от 20-30 сек, при втория случаи трито честоти не повече от 15 мин всяка като се почва с по 7 до 10 мин. Ако се прекали с времето също има голяма опасност да се натрови човека и последствията да са страшни. ....

Гого, страшно ти благодаря за безценната информация относно честотите. Спестяваш ми много време, по-ценно от злато. Ще пробвам това, което си описал. Ще спазя съветите ти. Имам ВЧ усилвател с ГУ-74Б в диапазон 3.5 - 28MHz с максимална мощност 800W (мога да я регулирам от трансивера). 17.25МHz с CW (телеграфия) модулация, няма да ми е проблем. Остава да скалъпя някаква портативна насочена антена за тази честота, но и да не е точно в резонанс, имам трансмач (антенно съгласуващо), ще я напасна за минимално КСВ.

Остава да помисля за другите 3 честоти и се сещам, че из кутиите съм си запазил едно цифрово генераторче, от 100КHz до към 50MHz. Чудя се само дали да правя тесла траф или амплифаер. Тук играчката ще е със съгласуването на антените и като вариант, май-тесла траф ще е по-бързия вариант. По Лакховски, ще се забавя с антените. Хубавото е че на 13 излизам в отпуск и ще имам много повече време. Най-много от всичко ме притеснява интоксикацията и това, че не му се пие вода. Зоря го да пие, а снощи ми каза, че не му достига въздух. Отваряхме врати, всички прозорци.Знам че от залежаването се натрупва вода в дробовете и за това неистово искам да го вдигна на количка. Днес и утре ще почива от всякакви алтернативи. И той се казва Гого... дай ни малко време Боже!

TRANTOR написа:Пробва ли с ММС, доколкото разбрах, директно изчиства токсините и лекува.
Все пак прочети, ако не си.
http://www.mmsbulgaria.com/

Не съм запознат, опитах скоро да смеля, част от информацията, ще разгледам и ще преценя. За човек, които не хапва и пие вода, доста трудно да поема каквото и да е. Доста неща пробвахме, Шефченко, MSM вода+колоидно сребро, пречистена газ, Будвиг закуска (която бях убеден, че ще помогне, но за мое учидване му се гадеше от сместа), Жива вода и сокове, които приготвях на същата основа, контактния вариант на Райф с ПЦ, Боб Бек протокола (за който съм сигурен че щеше работи ако имаше постоянство), пиеше два месеца прах от корени на глухарче, сега е на водороден прекис (H2O2) ... има и още неща, за които не се сещам... Проблема не е толкова в видовете лечения, а дали човека би го приел и да се хване твърдо и постоянно за няколко от тях. Защото с едно от тези, доказано не е достатъчно. От към духа, човек трябва да направи някаква промяна в начина си на живот, и рака си отива... така казват.
velin написа:хрумна ми относно детоксикацията, защо не викнете някой да му сложи абокат и да му вливате физиологичен разтвор, така ще се оводни организма.

И на мен много ми се иска да сложим абокат и да вливаме физиологичен разтвор. Ще реши проблема с обезводняването. Има едно лечение от книгата на Иван Неумивкин, 200ml физиологичен разтвор+10ml кислородна вода. Има излекувани случаи, на които е дадено месец живот. В банката може да слагам и колоидно сребро, но след като споменах за венозния вариант, чух едно - "стига вече" :( Преди време взех 4 бр. UV лампи 9W 365nm, с тях трябваше да облъчвам сок от пшеничена трева, но се провалих като земеделец, кълновете ми почти не станаха. След като опитах, осъзнах че тая горчилка по смъртно няма да я пие. Сега ми висят едни лампи, които се чудя как да включа в лечението. Има вариант за облъчване на кръвта, но става сложно като диализа...не съм за там.
"И светлината в мрака свети, и мракът я не обзе."
Аватар
lz2sdc
интересуващ се
 
Мнения: 55
Регистриран на: 26 Апр 2010 20:26
Местоположение: Дулово

Re: д-р Раиф и неговата лампа

Мнениеот simonit » 03 Авг 2012 18:35

Има и други алтернативи за които съм гледал и клипове, но вашето положение е много критично и не знам дали ще бъдеш убедителен. Ето някои насоки

http://search.conduit.com/Results.aspx? ... =CT3072253
simonit
новак
 
Мнения: 22
Регистриран на: 29 Май 2012 05:04

Re: д-р Раиф и неговата лампа

Мнениеот lz2sdc » 03 Авг 2012 22:27

simonit написа:Има и други алтернативи за които съм гледал и клипове, но вашето положение е много критично и не знам дали ще бъдеш убедителен. Ето някои насоки

http://search.conduit.com/Results.aspx? ... =CT3072253

Споделял съм с него за това лечение. Витамин C в големи дози вливан венозно. В някаква мексиканска клиника използват ефективно този метод. Разбира се, побързах да се информирам за цената на витамин C у нас. В аптеката е 15лв за десет ампули от по 500мг, това са 5гр. което е недостатъчно, защото бях чел че се достигат дози до 20-30-50 гр. на ден. Намерих изгодно за 15 лв 100гр. на кристалчета, под формата на аскорбинова киселина. На Гого съм му чел материали, но самия факт, че ще му правим нещо венозно... няма начин. Давах му по 1-2 грама със сокче. Витамин C, не само атакува избирателно раковите клетки, но се явява идеална метла-чистач на токсините. Онзи ден успях да го прилъжа пак с един грам. Имам чувството, че фармацията така е направила, че нещата, които могат да помогнат или не се намират или цената им е в пъти завишена.

Според един друг протокол, месец и половина давах кленов сироп със сода бикарбонат 2-3 пъти дневно, после излезе тази статия и минахме на 2-3 изцедени лимона със чаена лъжичка сода бикарбонат. Получава се изключително приятна лимонада, противно на това, което някой биха си помислили.

Тая вечер го заплаших, че ще извикам наша позната мед сестра, за да му сложи абокат и че няма да позволя да се дехидратира. Имаше ефект, за половин час изпи 200мл вода... след три часа я повърна и сега пак ще моля да вземе друга доза. Слагам краката му в топла вода озоинрана с добавена 2 с.л. морска сол и 2 гр. витамин C. надявайки се че част от нея ще влезе в употреба на тялото. Всичко ще опитам...
"И светлината в мрака свети, и мракът я не обзе."
Аватар
lz2sdc
интересуващ се
 
Мнения: 55
Регистриран на: 26 Апр 2010 20:26
Местоположение: Дулово

Предишна

Назад към Нетрадиционна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron