Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Биорезонансна терапия, билки

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот georgi_nz » 08 Окт 2010 22:59

В тази тема искам да спомена една книга - БЯЛА КНИГА НА ЖИВОТА.
Има я в електронен вид тук:

http://biala-kniga.hit.bg/DRW/cqlata%20kniga.pdf

Няма да е нито лошо , нито вредно да се прегледа .

ЗА ЗДРАВЕТО И ЗА ОТСТРАНЯВАНЕ НА
ГЛАВНАТА ПРИЧИНА ЗА БОЛЕСТИТЕ
Всички лекари, независимо каква специалност имат те,
трябва да признаят този факт, че 90% от отворените от патологоанатомите трупове
гъмжат от големи и малки червеи, и едноклетъчни.
Паразитните заболявания предизвикват сериозни патологични изменения в
организма на човека, съпровождат се с постоянно снижаване на имунитета,
поява на алергии, нарушаване функциите на стомашно-чревния тракт и черния дроб.
Няма нищо, което би могло да избави тленното тяло от смъртта,
но има нещо, можещо да отсрочи гибелта,
да възвърне младостта и да удължи краткия човешки живот.
Лекарят е длъжен да бъде слуга на Природата, а не неин враг.
Той е длъжен да я ръководи и насочва в борбата за живот
и да не издига препятствия на пътя към оздравяването...


Желая ползо-ТВОРНО четене.
Всеки заслужава това, което е предизвикал!
georgi_nz
интересуващ се
 
Мнения: 88
Регистриран на: 10 Мар 2010 09:05

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот georgi_nz » 13 Окт 2010 21:40

Извадих малко цитати от книгата, цитирана горе.
Но не това е най важното, просто е за добиване на обща представа.

Хората, избавили се от паразитите, губят влечението си към спиртните напитки, бирата,
пушенето, кафето, месото, наркотиците: чистият организъм, чистата клетка на човека ги
отхвърля! Всичко това го изискват паразитите! Този, който макар и съвсем малко се е занимавал с
йога или с някакви източни методи за оздравяване, не може да не забележи, че още щом започне
чистене на организма си, как веднага той отхвърля всичко, което му е неприемливо. Просто не се
изисква вътрешно от организма. Такива хора могат само с мярка да употребяват червено вино, а по
празниците да отпиват с удоволствие на малки глътки, без да обръщат на един дъх чашките с алкохол
…………………………………………………………..

……….човека: те, както и радиацията, стимулират бързото размножаване на паразитите в организма, особено на трихомоназите, с бърза загуба на запасите от силиций, с всички произтичащи последствия от това. Плодящите се паразити не само изяждат човека. Те, а не клетките на организма стават наркомани, искат все повече и повече наркотици, изхвърляйки в организма токсини и ферменти, които тровят човека. Веднага щом паразитите получат поредната доза наркотик, те преминават в състояние на еуфория, разпространявайки я и върху човека, и оставяйки го на спокойствие за известно време. А това подсказва и ефективната техника за лечение, в която на първо място стои интензивната антипаразитна чистка, насищането на организма със силиций и физическото натоварване на очистените клетки, за да могат те, освобождавайки се от всичко, по-скоро да се възстановят и да върнат в организма естествения ред и хармония. Веднага щом клетките на човека се очистят, вече не изискват и не приемат ни наркотици, ни алкохол, ни месо, ни цигари, ни всичко друго, което трови и убива хората, понеже чистите клетки приемат еуфорията на самия висш порядък – Благодатта, Животворната Енергия на Божествената Вселена. Този, който макар и за малко е пробвал да се занимава с йога, а нейната първа стъпка е чистката на тялото отвътре и отвън или просто с чистка на своя организъм, от собствен опит е изпитал, че след чистката алкохола, месото, цигарите не вървят така, а ако се и наложи да се пийне или изяде нещо месно, организмът ги отхвърля, чувствайки явно натравяне. Което никога не става от храна, състояща се от житни, бобови култури, плодове, зеленчуци даже при силно преяждане.

…………………………………………………………..

Още веднъж особено следва да се отбележи: наркотиците са като мед за паразитите. Ето защо
наркоманите си отиват така бързо: тях ги изяждат паразитите, размножаващи се чрез наркотиците.
Затова, вече е казано по-горе, лечението на наркоманите винаги се базира на солидна чистка на
организма. Чистите му клетки на организма не изискват наркотици. Макар че да се излекуват
окончателно наркоманите, без следа върху тяхното здраве и върху здравето на потомството, е
практически невъзможно.
Могат да се кажат няколко думи и за така наричаните лоши очи или урочасване, от които мнозина
се страхуват, особено жените, това не е нищо друго, а влияние на човек, притежаващ силен негативен енергиен потенциал, върху микробиологичния баланс в организма на друг човек, чрез енергетическо подхранване на паразитите му със своята негативна нискочестотна енергия. Това действие има някакво сходство с активацията на размножаване на паразитите в периодите на усилване на космическата радиация (не следва да се бърка физическото въздействие на различните космични лъчения върху Земята, от които я предпазва озоновия слой и атмосферата, с всепроникващата Божествена Енергия на Вселената, Благодатта, Животворяща, Организираща и Удържаща целия живот във Вселената). Така работи и механизмът за възникване на страх, депресии и самоубийства.
Ако организмът е силно заселен от паразити, то всяка неприятност, силно преживяване, стрес,
алкохол, облъчване, а също усилване на космичната активност провокират активацията на паразитите в организма. Те със своето ниско поле потискат енергетиката на човека, слабееща в такива ситуации, особено ако тя е изначално слаба. Появява се депресия. И ако човек не притежава достатъчно силна воля, за да не падне духом, последствията могат да бъдат най-различни, чак до натрапчиви мисли и пориви към самоубийство.
На човека с висока наследствена енергетика, живеещ в единство и хармония с окръжаващата
среда, с Природата, с Пространството и с Цялото, с Вселената, с чист от паразити организъм никакви екстрасензорни или други лечения не са необходими, за него не са страшни никакви «лоши очи», никакви страхове и стресове, а още повече не му идват в главата мисли за оправяне на сметките с живота. Неговите енергии и сили на волята са напълно достатъчни, за да се справи с всякакви проблеми. Още повече, че в чистия от паразити човек се появява усещане за лекота и летеж. Ако той още и усвои великолепния принцип не да усилва енергията на проблемите, а обратно, да ги неутрализира, например използвайки хумор, надсмивайки се, възприемайки всичко по детски, каквито и мъчни и да са те («бъдете като децата»!), то за него нищо не е страшно. А ако още и се научи да моделира своя живот, използвайки дадения на всички Божествен Механизъм за материализация на бъдещето, то сериозни проблеми при него няма да има въобще и той ще лети по живота!

========================================================================

Български учени са получили сензационни резултати в лечението на рака чрез въвеждане на
водороден прекис във водещата към мястото на тумора артерия, предварително насищайки самия
тумор с явяващия се отровен за него кислород. Това наблюдение на българските учени се явява доста
ценно. Всеки, който се заеме с антипаразитна чистка, ще види, че едни препарати за него са по-
ефективни, а други по-малко, което зависи от характера на присъстващите в неговия организъм
паразити и техните комбинации. Освен това, за да се въздейства върху паразитите, заселили се в
такива места, като пикочно-половата система, мозъка, очите, белите дробове, а още повече вътре в костната система е твърде трудно. Това изисква настойчивост, упорство, време и умела тактика.
Особено в случаите на критични ситуации, изискващи бърза реакция и ефективност на лечението.
Например при инсулт, инфаркт или рак на костите. Ето тук наблюденията на българските учени
относно ефективността при въвеждане на водороден прекис във водещата към мястото на тумора
артерия са доста полезни. Забележка: никога не бива да се въвежда водороден прекис в самия тумор, защото микропаразитите започват да се разбягат (това, което медицината нарича тромби) и могат да блокират кръвоносните съдове.
Водородният прекис е особено ефективен при инсулт. При болшинството от тези пациенти още
след 30 минути от бавното въвеждане на 250 мл 0,3% разтвор, започват да изчезват симптомите на слединсултното състояние. И ако се проведе последователно лечение или в умела комбинация с вливане на метронидазол и прилагане на други препарати, то може да се получи доста бързо оздравяване и човекът да се върне към нормален живот.
За децата се прилагат същите концентрации разтвор на водороден прекис, както и при
възрастните, но дозата се намалява според консултацията на лекаря. Например, на 12-годишно
момиче е било въведено вътрешно 100 мл 0.15% разтвор на водороден прекис за овладяване пристъп на астма. След шест часа пристъпът е преминал. Но за излекуването от астмата, както и от всяка друга болест, е необходима пълна комплексна антипаразитна чистка на организма, включваща курс на въвеждане на водороден прекис, метронидазол и приемане на други препарати, защото астмата възниква при сериозно поразяване на белите дробове от паразити.
Всеки заслужава това, което е предизвикал!
georgi_nz
интересуващ се
 
Мнения: 88
Регистриран на: 10 Мар 2010 09:05

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот NightCrawler » 29 Окт 2010 16:59

Първо искам да се извиня,че когато споделих честотите за АЛЕРГИИТЕ съм допуснал неволна грешка в една от тях/при самото писане/.Тази,която се откроява от низходящия ред/356/ а правилната е 346.Сега искам да напиша едни честоти,които съм използвал в последно време за справяне с простудите,които както знем от книгата на Хулда а също и от личен опит са трудни за излекуване за кратко време.Но с четене и проби имам много добри резултати със следните честоти -735, 707, 487,/първите 3 са по 7мин./ 395, 393, 380, 356/другите са по 3мин./ Всички са в Кхц/.Като се спазва схемата с три повторения и с по 20мин.прекъсване между сеансите.За последен път ги използвах снощи на малката ми дъщеря/13г./като за всеки случай добавих и двете честоти за ГРИП-А и Б -320, 315 Кхц.Тази сутрин се събуди като НОВА.Още трима приятели ги ползваха с техните Зепер-генератори на ГОГО и ефекта е аналогичен.Всички процедури са правени вечер преди лягане,не зная дали това е от съшествено значение,но следвам логиката от прочистванията,където Хулда споменава,че е важно някои неща да се правят преди лягане.Но това си е мое мнение.Желая успех на всички,които са на ПРАВИЛНАТА страна на барикадата.
NightCrawler
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Юли 2010 22:18

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот e4ome4o » 03 Дек 2010 23:03

Гого, здравей!
Впечатлена съм от това, което си направил. Аз се интересувам от дълги години в сферата на алтернативната медицина, здравословно хранене и прочистване на организма. Отдавна знам за паразитите в човешкото тяло, но съвсем отскоро се задълбочих в подробности за Хулда Кларк и нейните открития /запера и синхрометъра/. Много бих искала да работя с тези 2 уреда и да помагам на близки и приятели. Това ми е най-силната страст на живота - холистична медицина. Не разбирам нищо от електроника и много се зарадвах, когато намерих човек, като теб, който не само ги е сътворил, но и усъвършенствал. Ще те помоля да ми пишеш имаш ли възможност да ми ги изготвиш и на какви цени?
e4ome4o
новак
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Дек 2010 22:49

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот georgi_nz » 20 Дек 2010 16:08

Един въпрос ме вълнува по темата с ефективноста при запването - еднополярни импулси или двуполярни са по ефективни?
Х.Кларк твърди, че еднополярните са по-ефективни, но не обяснява защо. А моята логика предполага двуполярните да не бъдат по-малко ефективни и предизвиквания резонанс би бил по-качествен. А последното го оприличавам с биене на шамари на микроба с двете ръце : ляв шамар, десен шамар и така в килохерцовия обхват , дорде му изгорят бушоните :mrgreen:
Протичането на еднополярен импулсен ток през организма предполага предизвикване на всякакви възможни електролизи в клетките. Докато двуполярния осуетява електолизата и през отрицателния период би трябвало да се възстановява предишното състояние на химичните процеси под действието на тока.
Всеки заслужава това, което е предизвикал!
georgi_nz
интересуващ се
 
Мнения: 88
Регистриран на: 10 Мар 2010 09:05

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 21 Дек 2010 00:15

Аз мисля че топлата вода отдавна е открита относно тази терапия.
1.Кларк е била доктор и е можела да си прави всякакви изледвания на медицинска тема.
2.Бащата на Кларк е бил сътрудник на Раиф преди 80г. и тя е ползвала готов опит-тоест израснала е с тази терапия!
3.Винаги и по всяко време всеки може да си прави опити със "всякакви" импулси и да оповестява тук резултатите за да може всеки който прочете да има база за сравнение.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот velin » 27 Дек 2010 02:39

georgi_nz написа:Един въпрос ме вълнува по темата с ефективноста при запването - еднополярни импулси или двуполярни са по ефективни?
Х.Кларк твърди, че еднополярните са по-ефективни, но не обяснява защо. А моята логика предполага двуполярните да не бъдат по-малко ефективни и предизвиквания резонанс би бил по-качествен. А последното го оприличавам с биене на шамари на микроба с двете ръце : ляв шамар, десен шамар и така в килохерцовия обхват , дорде му изгорят бушоните :mrgreen:
Протичането на еднополярен импулсен ток през организма предполага предизвикване на всякакви възможни електролизи в клетките. Докато двуполярния осуетява електолизата и през отрицателния период би трябвало да се възстановява предишното състояние на химичните процеси под действието на тока.


Аз пък не съм съгласен много с такава логика :) шамарите са друго нещо.
velin
модератор
 
Мнения: 62
Регистриран на: 31 Яну 2010 23:38

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот georgi_nz » 27 Дек 2010 20:15

velin написа:
Аз пък не съм съгласен много с такава логика :) шамарите са друго нещо.


:D
Няма лошо - колкото по-различни мнения, толкова по-различни гледни точки и съответно доближаване до Истината.

В горното си мнение не изразих твърда позиция, а две противоречаши си логики.

Едната, че двуполярните импулси по-добре предизвикват резонанс. Или ако една люлка се засилва от двете и крайни положения - едно към друго , би се ускорявала по-добре отколкото ако само от едното . Това , че при условие запването да трепе по механичен начин.

Другата, че пък двуполярните импулси блокират предизвикваната от запера електролиза - онова което би попречило на синтезата на жизнени вещества за бацилите. Т.е. двуполярните импулси да не са подходящи при химично трепане на бацили.

Х.Кларк споменава, че и тя е минала през двуполярните импулси и се е установила на еднополярните.

А пуснах по-горното питане при условие, че някой е пробвал и има опит. Щото аз нямам. А и ми се налагаше да правя запер на 30 кХц за един приятел. Бях го направил с двуполярни импулси под влияние от други форуми. Но в крайна сметка взех под внимание поста на Гого - един допълнителен диод изряза долната половина и обезсмисли използвания импулсен разделителен траф. Но вече не ми се разправвяше с преправяне на запери и така му го пратих. Дори му предвидих възможност да се променя запващото напрежение - от 4-5 волта докъм 25-30 волта - кой додето издържи :mrgreen: .
Всеки заслужава това, което е предизвикал!
georgi_nz
интересуващ се
 
Мнения: 88
Регистриран на: 10 Мар 2010 09:05

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот NightCrawler » 23 Мар 2011 23:02

Ха ,нещо се обърка ама както и да е .Исках да кажа на всички любители на нетрадиционните методи за лечение да се посъбудят малко и да вземат да понапишат по някой ред за своя опит при решаване на някакви /каквито и да са/ проблеми.Абе,хора не бъдете егоисти, че в този кратък живот това си е направо ЛУКС.Ако не друго поне някой да сподели мнение за комбинацията от честотите,които публикувах за АЛЕРГИИТЕ и ПРОСТУДИТЕ . Има ли някой с конкретен ефект или той си е само за моите случаи.Смятах да напиша и още някоя честота, която има ефект за определени неща ама виждам, че никой нищо не споделя/с едно малко изключение/.Говоря основно за тези, които имат генератори и се предполага ,че прочитат по някой ред и имат накакъв опит за решаването на конкретни проблеми. Е УСПЕХ !!!
NightCrawler
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Юли 2010 22:18

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 06 Юли 2011 16:36

Според една моя си статистика която е от около 25 човека с рак то всичките дават три честоти при резонанс.Тези три опасни честоти са:53хц, 406 150 хц, 432 088хц.
Всеки който има честотен генератор и иска, може да ги изпробва при рак.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

ПредишнаСледваща

Назад към Нетрадиционна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron