Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Биорезонансна терапия, билки

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Fortish » 02 Ное 2012 13:15

Всички се хващат за рака. Няма лошо - голямо предизвикателство е. Еталон за несправяне с болестта. Моето скромно мнение е, че всичките запери, генератори, детоксикации и т.н са само помощни и често безполезни ако не се мине оттук или оттук
Fortish
новак
 
Мнения: 15
Регистриран на: 12 Окт 2012 20:48

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот georgi_nz » 02 Ное 2012 23:25

NightCrawler написа:Благодаря, Георги за полезната информация, но за съжаление тази година явно съм пропуснал сезона на Бъзака.


Не. Не си го пропуснал, понеже днес си разхождах кучето на село и минах край един бъзак с все още налични гроздове . Опитах ги - на вкус бяха идеално узрели чак с тенденция към презряване. Така, че потърси и ще намериш. :) Тази година е благосклонна - дълга и топла есен. На наша страна е природата - чака ни и ни се усмихва.

И един съвет - отделянето на бъзовите гроздове става като ги "решиш" с едър гребен над буркана. Така не се цапаш и не се мачкат плодовете. :D

Изображение

За "Цялата книга" - дръпнах я още първия път когато писа за нея и я прочетох, някои неща по няколко пъти. Но не можах да се съглася, че споменатата реплика на Зепера на Хулда е "най-доброто". Винаги съм уважавал Руската техническа мисъл, но не и в този случай.
За сега ние действаме по технологията на Хулда - ГЕНЕРАТОР + рецептата за лечение на Рак.


Не взимай нищо на 100% - авторите на книгата са група руски учени и някой от тях е написал това, което Х.Кларк твърди че е универсално. Да - универсално е, но не е най-доброто. Много полезни неща има в тази книга, така че боготворенето на запера не я прави невалидна.
Всеки заслужава това, което е предизвикал!
georgi_nz
интересуващ се
 
Мнения: 88
Регистриран на: 10 Мар 2010 09:05

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот NightCrawler » 04 Ное 2012 04:19

За съжаление Георги тук Бъзляна /така му казват по нашия край/ е преминал, има много но съм закъснял поне с около 2 седмици.Поразходих се и аз ама уви - няма читав. Здраве де е.
И не оспорвам инфото в спомената книга. Дори наскоро гледах в едно филмче /беше основно за ММС-хлорния диоксит/, но там споменаха за Озоновата терапия и такава с Кислородна вода, като се вкарват венозно в една клиника в Мексико.
NightCrawler
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Юли 2010 22:18

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот NightCrawler » 04 Ное 2012 22:03

Извадих късмет намерих "Бъзак" супер узрял до Садово и набрах към 2-3 кила и ще направя тази рецепта. Е друго като си има човек късмет :D
NightCrawler
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Юли 2010 22:18

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот georgi_nz » 04 Ное 2012 22:27

Който търси - намира! :)
Както и когато пожелаеш нещо достатъчно силно - то се сбъдва! :D

Аз и затова ти казах, че още има бъзак. Сега е в най добра зрялост.

Желая пълно оздравяване на твоята позната.

Не забравяй - да не се прекалява с дозата. Или поне плавно да се увеличава до поносимо количество, без неприятни ефекти.
Всеки заслужава това, което е предизвикал!
georgi_nz
интересуващ се
 
Мнения: 88
Регистриран на: 10 Мар 2010 09:05

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот NightCrawler » 02 Ное 2013 22:32

Привет на всички :D . Виждам , че народа нещо доста се е поодрямал, та да пробвам дали може да се събуди интереса по темата:
Нямаше ме доста време, но все пак има какво да споделя ако има интерес де все пак :) не е много , но все пак е нещо. Наложи ми се да се справям с "Конюктивит" и то успешно, благодарение на една докторка, която е била така любезна да опише разновидностите и гадините, които ги причиняват та моята работа в случая се оказа елементарна да се направи само СЕТА от честоти, които за моя вариант на заразата бяха само 5 /пет/ и след трите сеанса и 2 часа по-късно всичко си беше нормално. През изминалите години откакто ползвам генератора на GOGO това е първия такъв случай. Аз съм тествал само честотите за "Инфекциозния" вариант на Конюктивита подготвил съм СЕТА и за "Вирусния".
И така ако някой проявява интерес нека сподели.
Това са само честоти по "Хулда" и захранване на генератора минимум = 18 волта / т.е. толкова на електродите/
NightCrawler
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Юли 2010 22:18

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Любопитен » 15 Ное 2013 02:10

Здравейте,

От година чета раздела за нетрадиционна медицина (по техническите теми съм "гола вода") и се чудех защо никой вече не пише в тази тема. Регистрирах се с надежда да я съживя, някой да сподели нещо ново. Виждам, че това вече е станало. Аз все още не мога да споделя личен опит, но се надявам много скоро и това да е възможно.
NightCrawler, ти очевидно вече си натрупал доста опит с генератора - и като сблъсък с различни болести, и като успешно намерени решения. Би ли споделил последните си постижения за конюнктивита, както и за други проблеми, за които не си писал. Сигурен съм, че много хора ще ти бъдем благодарни, макар че не всички ще го изразят - напр. аз досега бях само четящ. Но старателно съм си разпечатал споделеното тук от всички съфорумци като успешни решения на различни проблеми.
За мен беше много впечатляващо и включването на доктора Fortish - няма много смелчаци, които да го правят. И други лекари ползват уредите на Гого, но не смеят да го обявят публично. Но понеже и той не е писал скоро, дано това да е поради неговата заетост и да не е пострадал заради тукашната му откровеност и смелост да лекува в полза на пациента, а не на мафиотската индустрия.
Gogo55, да си жив и здрав! Всичко, което си направил, правиш и да се надяваме и занапред ще правиш е от огромна полза за много хора, пишещи и не пишещи тук!
Благодарности на всички, споделили мисли и опит по тези тъй важни въпроси!
Любопитен
новак
 
Мнения: 5
Регистриран на: 10 Окт 2013 22:27

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Fortish » 15 Ное 2013 08:26

Афтите за мен, вече са проблем само един ден :D
386000
Fortish
новак
 
Мнения: 15
Регистриран на: 12 Окт 2012 20:48

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Любопитен » 15 Ное 2013 14:47

Докторе, благодаря за информацията!
Макар и малко извън темата, но понеже става дума за афти и аз да кажа как съм се справял досега. Жабурене поне 5 минути с концентрирана сребърна вода, по възможност още при първите признаци на появата на афтата. Болката минава веднага, но афтата изисква поне още едно-две жабурения, за да изчезне в рамките на два дни.
Интересна е тази честота, какво предполагаш, че резонира на нея? Като гледах в книгата на Кларк, вариациите около 386 kHz са доста и за различни патогени.
Любопитен
новак
 
Мнения: 5
Регистриран на: 10 Окт 2013 22:27

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот NightCrawler » 15 Ное 2013 17:50

Така де, браво! Ей това исках малко активност, сега вече с удоволствие мога да споделя, но някой да не си помисли че съм открил "топлата вода" ще прикача една снимка с част от написаното от д-р Узунова по въпроса и да и благодаря задочно / не я познавам и не знам коя е / за добре свършената работа . И след като сте прочели съдържанието от текста - другото вече е лесно. Но все пак обещаното: Всички честоти са в "КHz" и амплитуда на електродите 18 до 21 волта.
КОНЮКТИВИТ / инфекциозен + вирусен /

396 > 393 > 381 > 378 > 374 > 368 > 360 > 355 > 351 > 345.5 >336.41 > 334 > 292
/по 3 мин./ - 3 повторения и две почивки по 15-20мин.

ИНФЕКЦИОЗЕН: - 381 > 378 > 368 > 336.41 > 334

ВИРУСЕН: - 396 > 393 > 374 > 360 > 355 > 351 > 345.5 > 334 > 292
Моят случай , беше с инфекциозния вариант.
Нещо има май проблем с прикачването на файлове, така че снимката нещо не се появява при прегледа, но както и да е там просто бяха описани подробно гадините причиняващи вариантите на този проблем.
NightCrawler
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Юли 2010 22:18

ПредишнаСледваща

Назад към Нетрадиционна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron