Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Биорезонансна терапия, билки

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Даниела » 10 Яну 2017 15:39

Здравейте и благодаря за достъпа! :)

Проучвам въпроса с този тип лечение не заради страшни болести, а защото се опитвам да намеря начините, с които да се предпазваме и лекуваме при нужда вкъщи без да прибягваме до лекарства.

Имам няколко въпроса и ще Ви бъда благодарна, ако помогнете с информация или мнение:
1. Подходящо ли е / безопасно ли е използването на честотен генератор и синхрометър-резонансмер при деца (имам дете на година и половина почти)?
2. От изчетеното в различни сайтове сметнах, че най-доброто, което може да се ползва са уредите на Гого55. Иска ми се да вземем от тях, но ми се струват доста сериозни и се чудя дали цената не е като за професионални уреди, т.е. за използване с пациенти и т.н. Гого55, дали бихте ми писали с ориентир за цената?

Благодаря предваритело и здрава и спорна година!
Даниела
новак
 
Мнения: 1
Регистриран на: 08 Яну 2017 19:43

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 10 Яну 2017 16:01

Здравейте Даниела, относно ползването при деца не мога да дам отговор защото нямам такъв личен опит. Просто всеки сам си решава. Ще ви драсна сега и едно лично съобщение.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот EMO77 » 26 Яну 2017 11:55

Здравей, Гого ! И аз желая да ме включиш в заявките си за покупка на генератор и синхронометър по книгата на Х. Кларк , разбира се направени твоята раззработка !
Благодаря предварително !
EMO77
новак
 
Мнения: 2
Регистриран на: 25 Яну 2017 15:51
Местоположение: гр. Добрич

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 28 Яну 2017 10:59

Писах ви на лично.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот haikbg » 27 Мар 2017 11:11

Здравейте и благодарности за достъпа!На мен ми попаднаха книгите на д-р Кларк през последните 6 месеца.Когато скоро се прибрах в БГ и открих този форум останах приятно изненадан.Наред със всички ентусиасти и аз желая да поръчам Генератора и Резонометъра.Моля изпратете ми условиятя за поръчката. Благодаря предварително! haikbg
haikbg
новак
 
Мнения: 1
Регистриран на: 26 Мар 2017 19:46

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 27 Мар 2017 11:55

haikbg написа:Здравейте и благодарности за достъпа!На мен ми попаднаха книгите на д-р Кларк през последните 6 месеца.Когато скоро се прибрах в БГ и открих този форум останах приятно изненадан.Наред със всички ентусиасти и аз желая да поръчам Генератора и Резонометъра.Моля изпратете ми условиятя за поръчката. Благодаря предварително! haikbg

Сега ще ви пусна оферта на лично.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот heron2211 » 30 Мар 2017 21:51

Здравейте!Преди 45 дни откриха на снаха ми инвазивен карцином на гърдата,през този период претърпя вече 2 операции,като след втората я "зарадваха с новината",че се налага и следваща.Реших да опитам да помогна с коментираната тук алтернатива,и затова докато чета изписания материал,паралелно се обръщам и с молба към Гого55-Моля Ви ако още се занимавате с производство на честотен генератор и има как да ни помогнете-напишете ми отговор!Благодаря Ви при всички случай,Благодаря и за това че Ви има,и че сте помогнал на много хора,благодаря и че чета тази тема!
heron2211
новак
 
Мнения: 1
Регистриран на: 30 Мар 2017 15:44

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 31 Мар 2017 12:30

heron2211 написа:Здравейте!Преди 45 дни откриха на снаха ми инвазивен карцином на гърдата,през този период претърпя вече 2 операции,като след втората я "зарадваха с новината",че се налага и следваща.Реших да опитам да помогна с коментираната тук алтернатива,и затова докато чета изписания материал,паралелно се обръщам и с молба към Гого55-Моля Ви ако още се занимавате с производство на честотен генератор и има как да ни помогнете-напишете ми отговор!Благодаря Ви при всички случай,Благодаря и за това че Ви има,и че сте помогнал на много хора,благодаря и че чета тази тема!

Здравейте, мога да ви помогна с направата на честотен генератор, или лампа тип Райф, но без да давам никаква гаранция. Ще ви напиша телефон на л.с. да поговорим ако искате.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот zulu » 23 Май 2017 14:23

Привет на всички четящи този форум.Скоро никой не е писал за успехи постигнати с честотен генератор,затова реших да напиша моите впечатления.И така:
Херпес излизащ на носа.
Вид-незнам какъв.
Използвах тези честоти които са за няколко вида херпес.Мисля че са от на Хулда Кларк честотите.Всички са в ХЕРЦА за по 3 мин всяка,без пауза.Още на първата честота зачервяването изчезна.Пусках ги три дена по един път-нямах възможност за повече.На вторият ден потъмня и започна да сърби.На третият ден се обели и започна да заздравява.
292000, 345500,360000, 355000,418000 Hz.
Високо кръвно което не спадна с хапче.Потърсих честоти в интернет и намерих в един чужд форум.Човека сам не вярваше колко бързо кръвното на жена му се нормализирало на 120 горна.Честотите са:
324 Hz,528 Hz,15Hz Всяка по 4 мин. без пауза.
Измерих кръвното вечерта и на сутринта беше 120/87 120/85.Преди процедурата беше 151/94.
Пожелавам на всички мнооооого здраве.
zulu
новак
 
Мнения: 2
Регистриран на: 16 Мар 2016 22:42

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот violeta » 08 Юни 2017 16:07

Здравейте, интересува ме цената на предлаганите от вас честотен генератор и синхронизатор и в рамките на какъв срок могат да бъдат готови. Имам закупен преди 5 години украински БРТ, но не мога да споделя положително менение, по-скоро никакво. Имам остра нужда да трепя гадини, а с наличното ми БРТ не се получава видим ефект.
violeta
новак
 
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Юни 2017 10:15

ПредишнаСледваща

Назад към Нетрадиционна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron