Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Биорезонансна терапия, билки

Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 30 Юни 2010 23:33

Замисъла и последващата направа на този генератор стана,след като прочетох книгата на д-р Х.Кларк.В книгата си д-р Х.Кларк доста подробно описва как може човек да се пребори с доста микроби използвайки така наречената честотна терапия. Който не е наясно за какво иде реч,след като прочете думичките "биорезонанс", "биорезонансна терапия" и "честотна терапия", "честотен генератор", то трябва да вземе и да прочете книгата на д-р Х.Кларк-
"ЛЕЧЕНИЕ НА ВСИЧКИ БОЛЕСТИ ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ д-р Хулда Регер Кларк" ,
която книга ще прикача и в това си мнение.
Темата е доста дълга и в другия форум, където основно писах година и половина се изписаха около 40 стр.За да не пиша едно и също, както и да си направя архив на мненията където да се вижда от къде и как съм започнал на тази тема ще "самоцитирам" някои мои мнения от другия форум.Както и някои честоти, които са дали резултат и трябва да се запазят поне на още едно място защото според мене си е доста ценна информация която не трябва да бъде загубена.
Публикувано 08 февруари 2009 - 09:58
И аз също чат-пат от няколко години правя запери на 30КХц ,но малко усъвършенствани-слагам им индикатор за състоянието на батерията и дали работи правилно или не.
Преди два месеца някъде,след като получих няколко положителни новини от заперите се реших и направих и честотния генератор за които също се пише в книгата,чрез който вече може да се пуска абсолютно всякаква честота от 0 до 10 000 000 Хц.Предимството на честотния генератор според книгата на Кларк е , че може да се пусне точната честота на всеки един вирус или бактерия.Примерно при рака трябват няколко вида честоти 434 КHz,426 КHz и още няколко. При друга болест честотата на резонанс е друга и така нататък . Д-р Кларк е описала всичките болести с техните честоти в книгата си и аз след като прочетох се зарибих доста и така се появи и честотния генератор.След това направих и синхрометъра.С него пък може да се разбере какъв вирус има човек в тялото си , защото синхрометъра започва да пищи при определена честота-после само виждаме от книгата на тази честота каква болест отговаря и с честотния генератор като пуснем същата честота за няколко минути вируса или бактерията се унищожават.С две думи книгата и на мене ми направи голямо впечатление и си струва да се прочете.

Освен книгата, прикачам и снимка на този генератор която направих след като прочетох книгата.
Прикачени файлове
Hulda Klark kniga.rar
(1.35 MiB) 1557 пъти
bial gen.JPG
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 01 Юли 2010 00:24

Публикувано 13 февруари 2009 - 11:24
Потвърждавам че при главобол контактния метод с три честоти 6000Хц,10Хц,8Хц с продължителност на всяка една от трито честоти от 5мин.=общо 15 мин. работи и главобола изчезва лично при мене.
До сега нямах лични, мой си впечатления от тази терапия,сега вече имам.Радостното е че са положителни.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 01 Юли 2010 00:51

Публикувано 23 февруари 2009 - 04:33
Мисля че в последните няколко месеца навлезнах навътре в нещата затова ще се опитам да ги обясня накратко и разбираемо до колкото мога за да няма излишни въпроси като по горния:
1.Лекуването чрез честота е започнато от доктор Райф преди 70години,като човека е светел с лампа с дадена честота и така е облъчвал вирусите.Те влизат в резонанс с дадената честота която трябва да е тяхна собствена-на самия вирус честота за да има резонанс, и когато влезнат в резонанс се саморазрушават.Има клипчета по нета на това където се вижда как се пръскат.Обратната връзка измислена от Д-р Райф е чрез специален микроскоп при които се осветява с два цвята за да може да се види дадения вирус в трети цвят-иначе не се вижда.
2.Около 1990г. Д-р Хулда Кларк продължава опитите като заменя Светлинните импулси с дадена честота, с контактен метод като пуска вече дадена честота чрез два електрода направо в тялото на пациента.Бащата на Д-р Хулда Кларк е бил сътрудник на д-р Райф преди 70 години, и най-вероятно тя е знаела всички подробности от баща си относно метода на д-р Райф,като чрез електродите на место лампата го е усъвършенствала.Пък и преди 70г. е било много трудно да се пуска точна честота-просто елементната база е била в самия си зародиш-тогава са се измисляли основните елементи който се изполват в електрониката.Другото ноу-хау което е измислено от Д-р Кларк е че тя работи с високи честоти които са основно в стотици КХц до 1МХЦ,а Д-р Райф работи с доста по ниски честоти от рода на десетки КХц.Минаването на високи честоти е предизвикано най вероятно от това че с висока честота с по малка мощност може да се проникне по дълбоко.Мисля си че честотите са свързани и ако имаме достатъчно мощност няма нужда от високи а е достатъчно и честотите които са си оригинално от Д.р Райф-при мене поне до сега с двете излекувания на главобол това твърдение се доказа.
Обратната връзка измислена от д-р Кларк е един прост уред наречен от нея синхрометър.Чрез него може да се улови по хитър начин честотата на всеки един вирус,или човешка, или животинска клетка.
Как работи синхрометъра и лечението на дадена болест:
Имаме във всяко едно човешко тяло разни там видове вируси,бактерии микроби,човешки клетки и така натам нали.Всяка една от тях си излъчва няква си неина собствена честота,аналогична примерно на ЕКГ което всички го знаем и почти във всяка една болница може да се направи.Така,сега идва хитрия момент-ние не можем да измерим всичките тези честоти защото няма измислен все още такъв уред,но можем ако пуснем честота еднаква с тази на даден вирус да получим резонанс,и после този резонанс изведен чред подходящ зумер или говорител да го чуем с ухото си.Ефекта е същия като микрофонията която се получава когато доближим или насочим микрофона от компютъра към тонколонките на компютъра-чуваме едно пищене на висока четота подобно на писък.По същия начин работи и синхрометъра.За целта освен самия синхрометър ни трябва и генератор на импулси които да генерира обсолютно точно всяка една честота от 0Хц до 1Мхц-в този диапазон са честотите на всички видове болести.От 1 до 1,5МХц са честотите на мравки,кърлежи и други видове животинки,а от 1,54МХц до 9МХц. са човешките честоти на живо тяло който варират в този диапазон спрямо възраста на дадения човек.
Ако ние имаме в тялото си някъв вирус чрез синхрометъра и генератора на импулси двата заедно, можем да получим неговата честота като за обратна връзка ще чуем микрофонията/пищене/ от говорителя и когато видим от генератора на каква честота се е получила тази микрофония ще знаем вече точната честота на дадения вирус и после по списъците дадени в нета ще разберем точното име на вируса.Ако решим да унищожим след това този вирус,просто си пускаме от генератора тази честота/синхрометъра вече не ни трябва/,вируса влиза в резонанс и до 3 мин се пръска сам,после тялото ни чрез отделителната си система го изхвърля навън.Ако имаме поставена диагноза и вируса или болеста се знае-то тогава ни трябва само да видим нейната честота от списъка и да си пуснем генератора на тази честота за 5 мин.До три 3 мин се унищожава дадения вирус и още две минути най-вероятно се препоръчват за сигурност.Според мойта логика и знанията който съм събрал до сега това е цялата работа.
Относно величината на безопасния волтаж които според науката може да преминава през човешкото тяло има няколко стандарта които варират от 32V до 42V според това в коя страна са приети и в коя година.Как да е,аз го приемам за 15V за максимална най-сигурна сигурност!!!
Основно заключение от мене си:Дали метода на Райф,дали на Кларк ефекта ще е еднакъв като ще зависи единствено от мощноста на облъчването и точноста на честотата!
Сега малко лирично отклонение относно точноста на честотите.При обикновенния запер се изполва таимер 555,които е измислен преди 40 години и точноста му играе в доста широки граници,според външната температура и още куп други подробности.Най-лесно можем да настроим един такъв таймер които струва 60стотинки,плюс два резистора и два кондензатора да дава честота около 30КХц както препоръбва Д-р Кларк,но тои никога няма да работи точно на 30 000Хц,а ще дава отклонение от няколко хиляди херца според сезона и температурата!Тоест лятото може да дава 32Кхц., а зимата да дава 27Кхц., и така натам.Просто когато е мислен този таимер такива са били възможностите в електрониката!Въпреки това д-р Кларк обяснява че тои лекува много от болестите и при много от тях има добър ефект но,имаме едно голямо НО-времето на лекуване може да бъде месеци,и тъи като честотата му ще е различна от честотата на дадения вирус то тои може да не го пръсне а само да го зашемети например!Тоест никога този вирус да не си отиде а да стои в едно неадекватно си негово вирусно състояние и да няма излекуване а само подържане на агонията.За да имаме пълно излекуване Кларк и Раиф третират всяка една болест с нейната резонанса честота/единия чрез светлинни импулси,другия директно чрез електрически импулси/, която както знаем от книгите и списъците по нета се движи от 1Хц примерно до 700КХц някъде.Да приемем 1МХц максимум.След като разбрах това което описъх накратко по горе /разбира се прочел съм почти всичко що може да се прочете на тази тема/,се хванах и направих генератор на импулси с обсолютна точност от 0,0047Хц-тоест това е максималната грешка която ще даде при максимална честота от 10 000 000Хц-грешката ще е само 4 хилядни от херца с цел да се лекувам сам доколкото мога когато се наложи.Разработката на този генератор ми отне няколко месеца защото не е изобщо проста работа, но се получи добре от което се чувствам доволен!
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 01 Юли 2010 01:18

Публикувано 25 февруари 2009 - 03:24

Виж мнениетоСашо написа на Feb 25 2009, 11:52 AM :
Гого, мерси за подробното описание.
Ако би желал да споделиш схемите си, мисля, че доста хора ще могат да си направят, след като вече си постигнал такава голяма точност.
Мен ме интересува, също така, как може човек да провери един честотен генератор за грешката, която дава. С течение на времето всеки уред може да се повреди, затова мисля, че ако има лесен начин тези уреди да се проверяват, ще е много полезно.

Ще се опитам да отговоря максимално ясно и кратко до колкото мога,стига да има кои да чете всичките ми писания от начало до краи:).За целта трябва да разясна няколко неща за да може да стане ясно и на хора който не са навътре в нещата.Разбира се това ще е много повърхностно колкото за обща култура,иначе няма да ми стигне и десет дена да пиша, а и форума не е толково тясно специализиран.
Най-напред ще започна с леко лирично отклонение.Така значи осцилоскопа,честотния генератор и честотомера са три коренно различни един от друг уреди който се изполват масово от всеки който се занимава с електроника.Тези уреди се водят от клас измервателни.Този клас измервателни уреди е като кантарите с който се тегли стока във всеки един магазин или пазар за който знаем всички-трябва да бъдат калибровани,тоест да са минали през няква лаборатория която да ги измери и да им лепне лепенка, и да си имат клас на точност.Първите такива уреди в електрониката са измислени още в неиния зародиш преди 70-80г. и са имали точност от порядъка на 20%.Около 1950г.1960г се появават масово такива уреди с точност вече от 5%,малко след това точноста им се подобравя и вече е 1%.Това означава че примерно честотния генератор ако е нагласен да дава 100Хц, или осцилоскопа да показва дължина на импулс от 10мс.,то реалната честота може да варира с 1Хц нагоре, или надоло.Как да е след това идва вече цифровата електроника където всичко вече е 1 или 0/тука е подобно на играта на мошениците които викат тука има тука няма-и аз като меря нещо така си викам "тука има, тука няма" ,тоест или има тоци, или няма тоци/ и вече точноста нараства според вида на дадения уред и за какво е предназначен,и също дали е любителски или професионален.
Сега конкретно за този честотен генератор който направих.Първо преди 2-3 години някъде не помня точно кога един човек ми донесе един запер на Хулда Кларк за да видя дали може да го повторя.Човека го беше купил от англия за скромната сума от 160 лири,и беше много доволен.Втората бройка му трябваше за някои негов близък.Запера беше сложен в приятна добре оформена от някъв дизайнер кутиика със жълт цвят.Отворих го и вътре видях един таимер 555 с няколко кондера и резистора.За всеки който се занимава с електроника е ясно какво може да има вътре -в смисъл елементарно нещо,но имаше индикация за батерията и дали работи правилно или не.Тоест две екстри добавени към класическия запер който се състояха от два светодиода да светят и примигват там и да хващат окото с още няколко елемента към тях.Повторих този запер,човека беше много доволен,след това правих още няколко подобни запера на други хора който са ми поискали.Как да е всяко едно нещо си има и обратна връзка-хората започнаха да ми казват това помага, това не помага, и аз от интерес се зарових в нета.Прочетох книгата на кларк,после за Райф,после много друга информация на тази тема-в нета има огромно количетво информация на тази тема.Така стигнах до честотите и че за да се бори една болест адекватно както препоръчват докторите трябва да се третира с точната и честота.За честотите и за болестите съм писал няколко мнения по нагоре ,както и съм прикрепил един списък с честоти за разните видове болести.Дет се вика човек се образова-така и дойде идеята за честотен генератор.Разбира се преди година време аз знаех за честотните генератори че са скъпи уреди,с дефицитни части и едва ли не се правят само фабрично за да имат точност по висока от 1%.Как да е,оказа се че производителите на елементи не спят-намерили нишичка и вече със наи съвременна цифрова електроника фирмата аналог девизе пуска специализирани чипове които генерират импулси с точност от 0,0047Хц.Намерих макар и трудно един такъв чип и разбира се го изгорях още при настроиките:)Цената му е около 12-14лв така че не беше кой знае каква голяма загуба.Купих втори и него изгорях,после трети и така......Който е упорит все някога постига своето.
Сега директен отговор за схемата на този генератор които правя.Използвам AD9833-това е специализирания чип които пуска точните импулси,този чип се управлява с микропроцесор за да знае аджеба кога какви импулси да пуска,и накрая тази информация се изписва на LCD дисплеи.Схемата на свързване,и на управление на AD9833 я има в неговия даташиит,управлението на AD9833 e чрез микропроцесор.За избор на МК може да се изполват доста модели-аз се спрях на PIC16F627,но преди това правих аналогичен генератор с ATMEL ATMega16,тук вече зависи от човека който проектира и прави с кой вид микропроцесор може да работи и да програмира-има голям избор.Също фирмата аналог девиза пуска доста модели такива чипове така че може да се спре не на AD9833 а на друг аналогичен чип,който да изпълнява същата работа.Така до тук описъх как се получават сигналите с такава точност и чрез какви елементи.Следва усилване на сигнала-специализираните чипове пускат сигнали с амплитуда от 0,6V,обаче за нашата цел ние трябва да усилим този сигнал поне до 9V,аз специално съм го усилил до 15V,но има разработки където усилват до 32V тези импулси.Усилването на сигнала съм го направил с 74НС14 и един високочестотен транзистор до ниво 15V.Тук при усилвателя също има много голям избор от видове елементи-вече според самия човек който прави уреда може да изполва каквото прецени той самия че трябва, стига да се усилва сигнала правилно.Накрая когато имаме събран и готов генератор от нас се иска само да го калибрираме.Калибрирането на AD9833се постига чрез кварц и промяна на стойностите му в самата програма за всяка една платка по отделно.След това се получи още един проблем-скороста на включване на микропроцесора и на специализирания чип играеше с няколко наносекунди и от там се получаваше грешка от няколко херца.Този втория проблем може да се реши по два начина-с някво реле за време, или по простия начин-генератора да се стартира на дадена честота която може да играе с няколко херца не винаги ами понягока.После ние винаги ще сменим тази честота с няква друга и това вече ще стане с гаранция за време по дълго от 5 наносекунди примерно и вече честотата ще бъде точна.
За целта тук генератора при включване са стартира с 10 000Хц.-понякога тези 10 000Хц.може да играят с 1-2 Хц заради времето на включване на специализирания чип и микропроцесора което не винаги ще бъде еднакво-има няква мижава разлика от няква наносекунда.След това вече като се промени честотата ръчно от 10 000Хц на каквата ни трябва то вече другата ще бъде абсолютно точна,както и всяка следваща.В началото се наложи да правя и два честотомера,и двата с микропроцесори и температурно стабилизирани с двоино измерване на честотата,после меря също на моя осцил и наи накрая за още по сигурно отивам на друг осцилоскоп при приятел.За да съм 100% сигурен в точноста на честотата нарочно правих двата честотомера сам, и по различни схеми, и принципи на измерването с цел да дадат еднакво измерване но по различен начин,което да се потвърди от два различни осцилоскопа.
Точно нарисувана схема няма да публикувам защото вероятноста да се повтори и оживи от човек който не е наясно за какво иде реч е нулева-повярвайте ми,а стойноста на елементите не е дребна сума.Обаче ако човек разбира за какво става на въпрос като прочете какви елементи съм използвал-описъх ги подробно,както и калибрирането им, и види в техния даташиит как се свързвът то няма да има никакъв проблем да я повтори-просто информацията в даташиита на дадения елемент е с много пъти по подробна от това което аз мога да напиша тук,отделно един даташиит е от десетина страници:).За всеки друг които не е наясно и неможе сам да го повтори,то може да ми се обади да му направя,или да си купи готов купешки генератор на импулси-при купешкиге генератори проблема е че дават 0,6V и тези 0,6V трябва да се дигат поне до 9V допълнително,или повече чрез подходящ усилвател-и него съм описъл как може да стане,както и по много други начини също.
Накрая за проверката-лесен начин няма-трябват си поне два различни осцилоскопа и два различни честотомера,както проверявам аз, за да имаме наи голяма сигурност според мене.
Прикачени файлове
1 proverka bial gen.JPG
500KHz.JPG
gen na oszila.jpg
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 01 Юли 2010 01:53

Публикувано 03 март 2009 - 05:29
Днес мога да потвърдя че имам излекуване на акне с честота от 564Хц и амплитуда от +15V за 6-7 дена.Сеансите са били по 10 мин. всяка вечер.Днес спирам сеансите и ще наблюдавам дали ще се върне това акне.
До тук имам реални положителни резултати от главобол и акне значи, изпробвани лично от мене.


Публикувано 17 март 2009 - 06:31
От днеска пък честотния генератор има и още едно приложение:Нагласяме честотата на дадената болест,или ако нямаме болест примерно на 2КХц до 4КХц за профилактика, и го свързваме към два сребърни електрода/някви две парчета сребро купваме от някои бижутер,или синджирчета нещо, тва онва кото има-важното е да е сребърно/,топваме сребърните електроди във чаша вода отдалечени на 2-3см един от друг,между тях протича ток с дадената,нагласена от нас честота-процеса беше със много сложно име, и след няколко минути имаме чаша сребърна/по преди се е викала светена/вода,но вече заредена с честотата на дадената болест.После тази вода се пие като лекарство.


Публикувано 29 март 2009 - 08:37

Споделете няква информация за нотите и звуците да се образова човек поне от малко и на тая музикалната тема....
Ади практиците да се обеденим и да правим опити които да споделяме, щото ако всеки чака наготово да изкочи от някъде инфо това чакане може да се проточи с години.....
Иначе една пищялка вързана към генератора може да пищи по всички видове различни начини като се почне от 1 до 20 000Хц и е много интересно,наи силен звук тип полицеиска сирена се получава от 5000 до 6000Хц.От тук идва и още едно приложение на този генератор-а именно като източник на всички видове възможни звуци които може да се чуят с човешкото ухо:).
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 02 Юли 2010 20:08

сега цитат на Борис:
Публикувано 11 март 2009 - 10:54
От 26февруари до сега измина доста време и имам конкретни резултати. Днес зъболекаря установи с учудване, че зъб с оголване на основата, със силни болки при студено, кисело и допир днес нямаше никаква болка. Честотите за парадонтоза ще видите в предишните ми коментари по тази тема. Човека със силни болки в колената има сериозно облекчаване на болките. Направи снимка и на нея се виждат много добре два шипа. След няколко месеца ще видим има ли промяна. Жената с парадонтоза и силни болки във венците се повлиява много добре от честота 318 000хц. Венците от вишнево червени в момента са бледорозови. Болките изчезнаха. За акнето се повтори резултата на Гого. Изчезва напълно и кожата добива свеж вид и е еластична. Резултатите са констатирани от лекар. Обща констатация на всички е че се радват на спокоен сън. Изчезват болките в кръста /предполагам бъбречни инфекции / , ставите, независимо от различните честоти на които се подлагат хората с проблеми.
За сега толкова. Другата седмица ще правя панорамна снимка и ще я сравняват с такава направена преди 6 месеца.


Публикувано 12 март 2009 - 10:03
Напълно уместен въпрос. Аз по същите причини подходих внимателно и с доста предубеждение, че заедно с лошите ще видя сметката и на добрите. На няколко места прочетох, че има такава опасност, но организма след като се е освободил от лошите, много бързо в разстояние на два - три дни възстановява добрите. От досегашните експерименти никой от хората подложили се на лечение не се е оплакал от отклонения в храносмилателната дейност. Интересен е факта, че моята съпруга се лекува от хеликобактерии, които нормално живеят в стомаха. Не само, че няма разстройство, ни и се установи подобрение и го в значителна степен.
Стефане, не бих си позволил да коментирам нещо с цел реклама. Наистина подхождам по въпроса с голяма степен скептицизъм, но резултатите ме убеждават в положителна посока. Не мога да не отбележа факта за възстановяване на кътния ми зъб, който зъболекаря беше отписал като безнадежден. Яд ме е, че преди да се подложа на терапия по предложение на доста добри специалисти в реномирана клиника в София, извадих два зъба с цел имплантиране на нови/ за сведение един добър имплант струва около 2000лева/. Не ме е яд за парите, а сега разбирам, че съм могъл да спася и тях! За съжаление някои неща разбираме тогава, когато е станало безнадежно късно!
Никой не карам на сила да се подложи на терапия! Това е собствен избор. Тук споделям само мои лични наблюдения. Приемайте го като информация!


Публикувано 12 март 2009 - 06:13
Моето мнение е честотен генератор защото има възможност за избор на честоти. Когато стане разработката с лампата той ще се ползва и при нея. Поне такова е моето мнение. С генератора може да се генерират честоти, които не са възможни за запера. Лично аз бих желал и двата уреда. Запера за профилактични процедури, а генератора за по-сериозно лечение. Когато разглеждам списъка на заболяванията и приложените към него честоти забелязах, че има универсални честоти примерно 880; 787; 727херца които присъствуват в поне 45% от изброените заболявания. Отделно в публикациите се описва, че процедурите се изпълняват с определена честота и такива по-високи и по-ниски от нея за допълнително прочистване, което със запера е невъзможно.


Публикувано 14 март 2009 - 10:48
Моята лична преценка е, че не цената определя дали да закупим такова устройство, а ефективността от него. Колко дават на година пенсионерите за лекарства? Предполагам много повече отколкото е цената на генератора на Гого. Какъв е резултата от лекарствата? Едно нещо лекува, а десет уврежда. Та нали това е целта на фармацевтичната индустрия. Мнението на съпругата ми е, че такъв уред/независимо от кой вид е/ трябва да има във всеко семейство и това би довело до решаването на доста тежки проблеми. Един пример: Имах много тежка форма на парадонтоза. Не от лоша хигиена, а от "прекрасните" условия които ни предлага нашето ежедневие като стрес и т.н.т. да не изброявам. Заключението на реномирана софийска клиника беше да се извадят три зъба като безнадежни и 6 процедури лазерна терапия. Разделих се набързо с два зъба ипроведох терапията/за сведение един сеанс струва 370лева, като не слагам около 80лева транспортни разходи на сеанс и около 200лева снимки, прегледи и консумативи/ Който иска да смята. След месец отидох на контролен преглед за да определят кога ще вадят третия зъб. Няма да Ви описвам учудването на специалистите, които установиха, че вече не е необходима такава процедура. Истинските резултати получих едва след триседмично лечение с честотен генератор. Тук не става въпрос за парите които съм дал, а за това че загубих невъзвратимо нещо. Не вярвам тези два зъба да поникнат отново. А някой може ли да каже, че това е възможно след терапиите с честотния генератор? :D Едно знам със сигурност. Всеки изпитал върху себе си лечебния ефект на устройствата без да се замисля от цената изявява желание веднага да притежава такъв уред. Не публикувам цифри за да не реши някой, че това е реклама. Аз не правя такива устройства.


а сега пак мои си цитат относно запери мапери и приставки за компютър:
Публикувано 14 март 2009 - 06:37

Виж мнениетоkdobrinski написа на Mar 14 2009, 03:42 PM :
Наистина забива, на компютър с двуядрен процесор се държи много добре. Сега например съм пуснал една честота и свободно си пиша :rolleyes:

Ще се намеся и аз малко в темата на спора с малко данни който изглежда не се знаят, та да не се пишат глупости:
1.Относно честотата идваща от компютър-само ако кампютъра е под ДОС само тогава може да има някаква точност-не се лъжете да си мислете че под виндовс може да работи добре-просто самата ОС виндовс е устроена така че обработва процесите един след друг,не едновременно и за да работи самия виндовс тои си има негови си поне 20-30,в по новите до 40 процеса които се изпълняват винаги когато работи виндовс-за справка десен бутон на лентата на задачите и клик върху "диспечер на задачите"-там се виждат процесите които се изпълняват в момента.Виндовс никога не е била, и няма да бъде точна операционна система.Вина си е просто една кликалка с мишката за разнообразие на средностастические потребител които се радва на шаренията и звуците, и изполва компютъра основно за слушане на музика и гледане на филми,или за пишеща машина ако работи нещо свързано с писане,след това идват и интернет маниаците които са хора без работа и по цел ден висят в нета за да спамят по форумите или пък другия тип които висят в нета за да се образоват.Точно затова, всички големи и професионални машини които работят с някаква определена точност която трябва да бъде над някво ниво никога не ползват виндовс.Това може също така да се види във всеки един завод където има машини с ЦПУ - които аз по една или друга причина работя и както се вика съм запознат от вътре с тях-затова си позволих да напиша горните няколко реда.Може да се постигне някаква що годе добра точност само и единствено когато се инсталира специален драивер за даден порт от които ще излизат дадените импулси-за сега няма написан такъв драивер за нашите усториства-има писани такива драивери за определени машини и за техните програми където също се изполва дадена честота излизаща от ком или лпт порта и управляваще дадената машина.
2.Честота излизаща от даден компютър зависи от качеството на неговата звукова карта и тъй като човешкото ухо може да ЧУВА звуци с честота до макс 20 000Хц то повечето звукови карти малко над тези 20 000Хц сдават багажа.За честота по висока от 30 000Хц се иска много специални и скъпи, допълнително слагани звукови карти които се изполват основно от маниаците на тема аудио.
3.Относно цените на дадено устроиство за което сте писали няколко човека по горе-има много голямо значение за колко време това устроиство се изработва и колко пари струват частите който са вложени в него.Въз основа на това мое твърдение за времето нужно за изработката и цената на дадените елементи спора ви по горе изглежда смешен.Защо ли,ами защото за един запер частите струват да кажем 5лв и работата по него е 20-30 мин.-разбира се при всеки това време може да е различно но при мене е толкова на този ми етап.От тук насетне всеки си прави сметката колко пари му струва положен труд да кажем за 1 час "висококвалифицирана" работа,макар че това си е наи елементарната електроника:)/в 6 клас съм правил десетократно по сложни устроиства/.За приставката за компютъра времето и частите са повече,да примем че струват не 5лв колкото за запера а някъде 8лв., или около тази стоиност, но само ако се прави сериозна приставка!Ако се прави само по риф зап от една опто двоика плюс резистор то цената и е стотинки и времето за направата и е 5-10 мин.За честотния генератор който аз правя-ами ако беше толкова лесен щеше да се прави от хора във всеки един град и да се продава от доста производители както се продават заперите и приставките-е да, ама не-не се прави от всеки щото не е изобщо лесен,за сметка на заперите и приставките.При заперите и приставките имаме отклонения от няколко КХц според температурата и това дали е лято или зима,или на колко години ни е компютъраПри точния честотен генератор максималното отклонение от зададената честота е само 4 хилядни от 1 Хц.Ето за тези тези 4 хилядни от херца за да се постигнат е нужно знание което се придобива с години упорито учене и зубрене,и е далече над нивото на обикновен ел техник от среден тв или аудио сервиз-който не вярвя-ами да поръча да му направят един такъв генератор в един обикновен тв сервиз,или друг ел сервиз.И накрая за да се изработи един генератор на импулси с такава точност се искат елементи които се поръчват от две три места,чакат се с дни докато да доидат и наи накрая когато се налепи платката си иска поне "няколко часа" само за колиброване на самия уред.По принцип такива генератори с такава амплитуда каквито аз правя струват на запад над 1000 долара,срещал съм и на цени от 6000 долара с друго медицинско име и вече се водят много сложна медицинска апаратура придружена с зомбираща реклама. Тук аз лично им искам 300лв. защото ми отнема 1 седмица един такъв генератор, но това е една безсънна седмица за да свърша добро дело,отделно от тези генератори аз правя и съвсем други устроиства.Генераторите ги почнах в началото на темата съм написъл като хоби,предизвикателство и защото са много труден уред, и за да се види дали, и как работят.Иначе ми е отнело доста време само за разработки и проекти което не съм написъл тука.След като се видя че работят, не виждам нищо лошо да продъжа да ги правя на които ми поиска,виждате нали, казвам на "които" ми поиска,които не иска, не си взима от мене, а си взима от друго място, и друг вид уред-примера е по горе.Всеки според възможностите си, не всички караме последен модел мерцедес както се каза по нагоре.
Ето поради тези горните причини мисля че горния спор който се е получил днес е напълно безмислен-всичките тези устроиства се произвеждат на много места по света и всеки е свободен да си поръча едно от тях, което едно устроиство ще си има цена която цена ще бъде определена от неговия производител.Така всеки според това какъв уред и с каква точност иска да притежава ще се спре на даденото устроиство и цената вече знаете ще зависи от материалите изполвани в това устроиство,времето което е нужно за изработката му,както и "технологията" вложена за да бъде проектирано и изработено, и разбира се надценката която ще сложи дадения магазин или фирма която го продава.Всичкото това си е наи проста пазарна икономика.Добрински може да отдели от свободното си време 30 мин примерно за да зарадва някои със запер за 10лв и го прави-няма лошо,другите производители на запери искат за това от 70 до 200лв според това колко са си определили за техния труд-пак няма лошо, и така натам.Клиента решава сам какво да купи и на каква цена-никои не е упрял пищов в челото на някои да го кара да си купи дадена стока-нали така.Ето затова-поради гореизброените причини не виждам никъв смисъл от горните няколко поста в темата,но е добре че се написаха за да се види кои какво как.
ПС:има и друго,под влияние от горните постове в темата ако някои спре да прави такива устроиства ще загубят само потребителите защото колкото са по малко производителите толкова са по надути цените.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 02 Юли 2010 20:24

и още цитати, сега вече в моя си форум, и въпреки че съм го писал преди година и половина нищо не се е променило :D :
Публикувано 18 март 2009 - 10:43
До теодора-нямам време да подържам саит и да се занимавам с масово производство на генератори или запери,само тук в този форум съм писал че ще направя на които ми поиска генератор примерно,в други форуми,или на други места не съм писал че ще правя защото нямам това свободно време,на този ми етап.Подръжката на саит/имам един дето не съм влизал в него с години/ и производството "сериино" дет се вика на някви неща си иска доста време, и е отговорна работа.Поне аз го приемам като много отговорна задача особено когато е свързано със здравето на хората, и затова на този етап нямам намерение да се занимавам сериино с производство на генератори,или запери.От време на време на някои хора които ми поискат бих направил с цел да помогна доколкото мога,но не и сериино с реклама както казваш ти да почна да ги бълвам.Аз съм малко в по друга сфера зает.
ПС:основното от моите писания тук е с образователна цел,като писанията ми са придружени с техничеси обяснения и снимков материал към тях за по добро разбиране.Това го правя с цел да помогна доколкото мога на които има нужда от информация с думи прости както се казва.Виждам че някои от моите писания не се разбират правилно, но какво да се прави-по съм добър в проектиране,чертане и правене на нещо, от колкото в ораторство и писане на сладки приказки.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 02 Юли 2010 20:57

Тук пак мои си цитат-казвам какво става със импулса при наличие на резистор.В по късните версии на моя генератор аз също започнах да слагам променлив резистор защото при някои хора с по чувствителна нервна система импулсите с ниски честоти примерно под 100хц се усещаха и създаваха неприятно чувство въпреки безопасния волтаж от 12V. Поради тази причина се принудих и аз да сложа резистор при които когато се завърти врътката му лявата вертикална черта се накланя, но дясната си остава вертикална и така поне от малко се запазва амплитудата което ми беше и целта от двете злини да избера по малката.Ако не се пипа врътката на променливия резистор импулсите си остават правоъгълни почти до края на диапазона до които е ограничен дадения генератор.
Публикувано 20 март 2009 - 01:54

Виж мнениетоruvim написа на Mar 20 2009, 12:49 PM :
Рувим или Теоген - Признавам! Това съм аз Сашо.

Добре, това вече е достоино!Пожелавам ти успех!
ПС:Мисля че импулсите трябва да бъдат с правилна правоъгълна форма и отвесни черти-така се тръби на всякъде.Всяко едно отклонение ще доведе след себе си някави последствия.Виж снимката на импулсите идващи от запера който съм правил аз и съм постнал по горе, тои е с таимера 555 и импулсите му са правилни."Делта Т" зависи от вида на транзистора изполван вътре във схемата която го даваTL-494 или 555-и двете ще дават добри импулси по принцип, или от краиния усилвател ако има такъв-не е няква трудност да се направи щом така трябва да бъде.Слагаш ли резистор обаче то ще се променя вида на импулсите според стоиноста на резистора и това "делта Т" ще се увеличава.

Тук значи преди година и нещо съм започнал да мисля схемата на резонансметъра.Този същия резонанс метър беше поискан от доста хора, и също беше атакуван от няколко малоумника още когато ми се зароди идеята да го направя и разбира се първия от тях беше пнп или дех или иван или кои го знае още под колко ника се мъчи да си продава заперите и генараторите на които още не е показал никъде снимка на импулсите излизащи от тях.Въпреки всички тези трудности и огромно количество отрицателна енергия след около 6 месеца резонансметъра вече работеше чрез компютърна програма и се ползва както от лекари така и от обикновенни хора напук на всички онези които се мъчат да го оплюят по всички възможни начини-за него по натам ще си отворя отделна тема.
Публикувано 29 март 2009 - 06:55
Сега съм седнал над една тухла четворка-бая дебела книга само за резонанса.Верно е че може да се направи и със светодиод,или прост волтметър, или ампермер отчитането на даден резонанс,но това не ми е целта.Скоро време ще извадя схема дето да е както трябва според науката и дебелите книги.По принцип схемите дадени от кларк за запера и за синхрометъра нарочно ги е дала жената такива опростени за да може да се повторят от всеки малоумник които знае от коя страна да хвана поялника без да се опари.Целта и е била да се направят от масимален брои хора и дори при 10% успех да има много оздравели като броика и статистика.Мойта цел е вече съвсем друга-да се направи синхрометъра да определя съвсем точно даден вид резонанс и от там даден вид гадинка,както и сканирането да става напълно автоматично за секунди,не за минути.Всичкото това обаче да става толкова бързо и почти без намеса на оператор на дадената машинка си иска доста сложен и мегаизвратен алгоритъм+логика над който вече работя.


Разбира се има и нападки срещу генератора основно от заперджиите, тук някои се опитва да покаже че не ни трябва точност, ама никаква точност според този просто си пускаме някви тоци и всичко е наред-наред е разбира се за тези които продават запери.
Публикувано 04 април 2009 - 10:24

Виж мнението7555 написа на Apr 4 2009, 10:11 AM :
В този пример очевидно става въпрос за точност 1 хц защото това се определя от последната изписана значеща цифра.
1 хц на 2720 хц означава точност 1*100/2720=0.03676% и тя е постижима от всеки добър честотен генератор но 1 хц на 272 кхц вече е точност 1*100/272000=0.0003676%
Това са килохерци с точност до 1 кхц а не до 1 хц следователно точността е 1*100/393=0.2544% а това дори и прост генератор го може.Е за това иде реч.

И ся кво?да намаля точноста на моя генератор ли трябва за да бъдеш доволен? :D
Щом си учил математика до "14 клас",сигурно си учил и ПИД алгоритъма,диференциалното отлонение на някои величини,и зависимостите на две от тях спрямо третата и така натам?

А забравих ,има и още нещо,точноста от 0,0047Хц е дадена от аналог деваиз-фирмата която произвежда специализираните чипове.Ако имаш някакви претенции относно това число то моля те обърни се към тази фирма, не към мене-аз просто използвам неини чипове :P .И между другото това число маи беше за не много точно калибриране,ако човек си поиграе със сорса и управлението на специализирания чип можеше да се постигне още по голяма точност до някъде 9-10 знак след запетаята,и вместо 4 хилядни от херца маи можеше да се постигне 1 хилядна от херца-някои ден и това ще направя,а ако някои е срещал подобен сорс за управление на специализиран чип из нета то сега е момента да го сподели тук.

Разбира се никои не сподели подобен сорс и трябваше да се пише всичко от самото начало.

Сега малко и на по различна тема:
Публикувано 08 април 2009 - 11:03

Виж мнението7555 написа на Apr 8 2009, 09:29 AM :
Ако пуснеш музикален файл в Windows Media Player на монитора започват да вървят едни шарени картинки като в калейдоскоп.Някой знае ли на какъв принцип
се синтезират?

Въздеиствието върху хората чрез звук,цвят,радиовълни,или контактния метод се изполва от 50-60 години масово върху хората-разбира се не с медицинска цел.Затова и този контактния метод не е навлезнал масово в медицината а само при физиотерапията където основно се практикува 2500КХц и близките до тази честота,които деистват профилактично върху човека.Някъде в темата съм написъл за това как да си правим сребърна вода с тази честота и генератора на импулси като едновременно се използват антисептичните своиства на среброто и полезното от честотата в диапазона от 2000Хц до 4000Хц която се закодира във самата вече сребърна вода,за повишаване на имунната система и като профилактика.
Иначе за въздеиствието чрез радиовълни-един руски изобретател Лаховски е направил уред с две антени, между двете антени е човека и се облъчва с две честоти от двете антени едновременно аналогично на раиф лампата където раиф също използва две честоти.Та този руски учен Лаховски е бил веднага убит на безлюдна уличка след като е публикувал резултатите си.За сравнение Раиф и Кларк не са ги убили а само са им попречили да работят по техните методи.По пътя на логиката идваща от горната информация която е достъпна в нета може би въздеиствието чрез радиовълни е наи ефективно, следва светлинния метод и контактния метод.
Така че е напълно възможно и във виндовс-медията да има закодирано нещо,после може да направя опити със оптичния честотомер да засека честотата на тези шарении в медия плеър и ако видя нещо обезпокоително като някаква определена честота която да присъства във всички стилове музика ще напиша.

Завърших с теста на медиа плеъра-шаренииките без значение стила на музика като се почне от диско,мине се през гръцко и кичек и се свърши с опера и класическа музика излъчват основно 137Хц-тази честота я има в над 50% от времето на всяка една песен,другите зрителни честоти които ги има също във всяка песен са 50,128,72,77,62,23,14,10,126Хц и няма нищо над 137Хц,чат пат се появяват за кратко 1Хц,8Хц и 4Хц.
Основно това са 10 честоти, и те се излъчват постоянно без значение каква музика се свири.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 02 Юли 2010 21:16

хех, колко много съм писал и колко много опити съм правил сам се чудя на себе си вече.Продължавам с цитати от другия форум защото не искам да си загубя историята на този генератор:

Публикувано 09 април 2009 - 03:06
От къде точно е тази снимка със честотите?
Иначе мисля че колкото по точно атакуваме толкова по добре-проста логика.
В началото на темата бистрихме въпроса за точности и запери приставки и генератори,сега изглежда ще се връщаме пак там:)
Накратко според мене как стоят нещата:
-Всеки един вирус си има точна честота при която влиза в резонанс и се саморазрушава-значи ако искаме да изтрепем вирусите от ряз -трябва да ползваме наи точна честота за да може те да влезнат в резонанс-иначе ще си останат живи.
-ако тритераме с честота близка то резонансната на дадения вирус то тои няма да влезне в резонанс и няма да се саморазруши а само ще си намали активноста и след това се надяваме на имунната система сама да се справи.
-ако третираме със запер около 30 000Хц пак няма да влезне в резонанс дадената гадинка а само ще си намали активноста и пак се надяваме на имунната система да се справи по натам сама.
Значи па се повтарям за незнам кои път:имаме, или трепане на вирусите наред с точна резонансна чесота,или просто тяхното омаломощаване и според вида на дадената болежка може да се решава какъв уред са ползва.Ако болежката е лека може да се мине и със запер,ако болежката е по сериозна трябва вече няква пирставка за компютъра,ако болежката е още по сериозна си трябва възможно наи точен генератор-прав ли съм?
аналогичен пример и със примерно настинка-можем да я лекуваме с топъл чаи,може и с аспирин,може и с парацетамол,може и с много по силно лекарство.
Е те това е моита логика,а и кларк споменава за точни честоти доколкото си спомням от прочетеното.


Публикувано 09 април 2009 - 03:52

Виж мнението7555 написа на Apr 9 2009, 03:45 PM :
А какво ли ще стане ако им набухаме един миш-маш от честоти-през 1 хц ? Едновременно.От 1 хц до 1000000 хц .Всичко в едно.

Аз също много съм мислел по този въпрос преди да почна разработките на генератора.Решението доиде след като гледах няколко клипа по тубата където се вижда как даден вирус облъчван със точната си резонансна честота-ама много точна честота се пръска след период от време вариращ от 1,3 минути до 2,5 минути.Следователно ако пуснем неговата резонансна честота за време по малко от 2,5 минути то не се пръскат всичките, а само някои,ако това време е под 1,3 минути не се пръска нито един.Те само се омаломощават и след това ако имунната система е слаба и не се справи с тях, отново се връщат с пълна сила към пъкленото си дело.
Другото,ако честота не е точна -нямаме резонанс-става си обикновен запер и пак се надяваме на имунната система.ако имунната система е силна не и трябва помощ,помощ и трябва когато тя не може да се справи сама.От вида на изполваното устроиство,тоест от точноста на честотата зависи и каква и колко ще е помоща която ще дадем.
ако набухаме всичките честоти едновременно това са 1млн честоти-незнам как, и с какви елементи ще се направи такова устроиство,пък и не виждам смисъла да пускаме едновремено 1млн. честоти ако ни трябва само една.


Публикувано 12 април 2009 - 12:18
Генератори,запери и приставки ги обсъдихме подробно в педишната тема от техническа гледна точка!
Сега малко практични резултати получени тук в Бг.Ще публикувам няколко честоти които се използват от доктор в кабинета му с направен от мене честотен генератор,и човека ми сподели че е лекувал ставно заболяване с тях, но също така е имало и нормализиране на високо кръвно налягане което от 160 горна граница е станало нормално 130 на 80 при пациент на 60-70 години възраст след третиране с тези честоти!Следователно ставните заболявания и кръвното налягане са свързани!
Ето и честотите-сигурен съм че ще бъдат от полза на много хора:
3176Хц,880Хц,727Хц,787Хц,317Хц,250Хц,120Хц.Всяка една от тези честоти се пуска с продължителност от 6 минути и между всяка честота се прави пауза от 20 минути.

Отделно за главобол изпробвани лично от мене 8Хц,10Хц,6000Хц всяка една от тези три честоти с продължителност от по 5 мин без почивка между тях-директно една след друга трито по 5 мин общо 15 мин терапия-всякъв тиквобол минава без да остави следа.

В предишната тема под мнение 111 Борис е дал честоти за грип също изпробвани тука ,аз ги дадох и на други хора и при всичките резултата е положителен.Грипа си заминава за 2 дена без употребата на никакво хапче или друг вид лечение.
Ето цитат на мнение 111 от предишната тема за грипа:
Нов резултат с грипно заболяване. Двудневни процедури с честотен генератор при следната последователност 120; 146; 20; 1500; 1550Хц по 6 мин. с почивки между тях. Втори ден 802; 880; 787; 522; 727; 465Хц по 6 мин. с почивки между тях. Без употреба на антибиотици и други лекарствени средства. Резултата е пълно излекуване. Вярвам че е истина защото човека, подложил се на процедурите е специалист в тази област за разлика от мен. Едно допълнение, той е страстен пушач, но това не е попречило на лечението!

и още-Излекуване на акне: честота от 564Хц и амплитуда от +15V за 6-7 дена.Сеансите са били по 10 мин.
и още резултати от Борис:
Мога да потвърдя същите положителни резултати при следната последователност:
Първи ден2720, 2170, 1800,
Втори ден 1600, 1552, 1550,
Трети ден 1500, 880, 802,
Четвърти ден778, 787, 760,
Пети ден741, 727, 660,
Шести ден564, 465, 450,
Седми ден 444, 428.
Честотите са в Херци; продължителност на сеансите 6 минути. След всеки сеанс почивка от 20 минути.
Продължавам с експерименти за парадонтоза и болки в ставите при честота 318 Кхц.

Борис може да сподели и за пародонтозата по натам че аз с нея не съм запознат подробно и да не сгафя няква честота:).
Добре е да се пишат само изпробвани честоти в тази тема хем ще стане като справочник и при болежка както си четем форума пиеки си кафето примерно мож да хващаме и електродите.


А сега значи поредната екстра на генератора.
Публикувано 20 април 2009 - 12:39
Генератора който правя вече си има още едно подобрение-сложих му копче за нулиране на честотата така че при смяна от една честота на друга може би понякога ще е по лено да се натисне копчето,да се нулира дисплея и след това наново да се набира новата честота.За това копче бая се чудех къде да го монтирам,защото на лицевия панел на кутията няма повече място , и накрая по желание на клиента го лепнах отгоре на кутията.
Поствам и една снимка на направен от мене генератор с вградени зарядни батерии в него, в момента на проверка на честотата му със закачен честотомер към него.
ПС:С един комплект заредени батерии генератора може да работи 25 часа нон стоп:6 минути=250 сеанса
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 02 Юли 2010 23:08

Публикувано 21 април 2009 - 08:39
Ще потвърдя още един път,но сега вече лично мои си грип как го оправих за два дена.
Начи грип, и то много сериозен с висока температура и силни болки по цялото тяло и главата, с втрисане- леген с гореща вода и сол в които са топнати краката и отрицателния електрод,а положителния електрод се менкаше през две три минути от едната ръка в другата.
Честотите беха точни с моя честотен генератор:120; 146; 20;802; 880; 787; 522;528, 727;728, 465Хц по 7 мин. до 10 мин всяка,без почивки между тях.Честотите ги копнах от тази тема-от положителните резултати на Борис :),манах тези които са между 1000 и 2000Хц-четнах някъде че в този диапазон не били добри,принтнах си ги на лист и седнах на спалнята с часовник в ръката. Отне доста време около 1,5 до 2 часа, но подобрението се усети веднага със спиране на кашлицата,спиране на втрисането, и минаване на болката в тиквата ми,а на другия ден нямаше и следа от грипа.
И това без да намаля цигарите!Цигарите трябва да се спират иначе по закон докторски защото водят до повече кашлица-тялото се опитва да изхвърли и допълнителния катран и други вредности които му вкарваме с тютюна,а кашлицата пък вдига налягането на кръвта особено някъде в главата, и при кашлица може да се спука някъв кръвоносен съд в главата което води след себе си други опасности вече доста сериозни-това ми ко каза доктор и ми го обясни подробно,че и на латински дори:).Как да е аз го преразказвам тука така както мога-не съм доктор ...важното е да се добие някаква представа.
Вече няколко пъти при силна болест пускам по мое усмотрение по няколко честоти без пауза между тях,като прибавям и една две универсални, обратно на твърденията че трябва да има пауза между честотите и ефекта е много по бърз.Незнам дали и до колко е правилно но ефекта винаги е по бърз спрямо това да се правят почивки между честотите.
Другото нещо което забелязах е че сега при този грип усетих лично тоците и то много сериозно-в началото едва успявах да държа електродите.За сведение до сега никога не съм усещал тоците (12V,или 18V),но никога не съм си самолекувал лично на мене си нещо по сериозно от тиквобол.Та си мисля сега може би ако има много микроби и те пукат се усещат тоците,ако няма много микроби не се усещат. Незнам за това ми твърдение ще са нужни още, и много на брои опити, но ще се установи дали има зависимост между чувствителноста на тялото към тоците спрямо броя на гадинките.И ако тази зависимост се докаже с много опити на различни хора то ще имаме една идеална обратна връзка-чувстваме ли тоците от електродите при дадена честота значи има микроби,не чувстваме ли тоците от електродите значи няма микроби.......Приканвам всички собственици на честотни генератори да обърнат внимание на това и да напишат има ли и при тях такава зависимост спрямо чувствителноста на тялото към тоците от електродите и дадената болежка и неината честота.


Има има, вече година и няколко месеца от тогава-забелязва се при всички с които общувам на тази тема.

Публикувано 22 април 2009 - 11:42
Точно,от вътрешното съпротивление на човека зависи колко мА може да минат през него-закона на Ом/6клас основно образование - не се иска много ъкъл/.Това съпротивление всеки път е различно и точно затова някога има чувствителност, а някога няма.Остава да разберем дали при болежка/наличие на повече вируси, или други патогени/ това съпротивление пада.Примерно човек се изпотява,появява се пот-която е електролит-съпротивлението пада, и от там се дига чувствителноста-тоест да се потвърди,или отрече това което усетих лично и ми направи впечатление,и което го дъвкахме тука.Продължавам да го дъвкам защото има логика и трябва да се разнищи,не за да си чешем пръстите:).Ако се потвърди от няколко различни човека то тогава нашето тяло ще си бъде и синхрометър-то само ще си дава обратна връзка за наличието на даден вид гадинка.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Следваща

Назад към Нетрадиционна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron