Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Биорезонансна терапия, билки

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот NightCrawler » 19 Окт 2012 16:26

Нали на 18 волта всъщност лечебната амплитуда е 9 волта , на 12 волта е 6, Или греша?
Аз като лекар не препоръчвам да се лекува главоболие с този метод, ПРЕДИ да се отхвърлят един куп причини за главоболие, някои от които повече, други по-малко гадни. Ако се окаже, че лоши болести няма, трябва да се изключат по-малко лоши, хипертония, шийна артроза, проблеми с очите (некоректни очила) и др. и тогава да се ползват честотите. Това НЕ СТАВА с НЕХОДЕНЕ при добър невролог.[/quote]


Радвам се че се заформя нещо като дискусия. Първо да уточня, че като казвам 18в значи 18волта на електродите, ако случайно някой мери с обикновен уред /цифров или стрелкови/, измерването е неточно показанието ще трябва да се умножи приблизително по 3 . За целта се ползва осцилограф. Също така трябва да спомена че тази жена беше ходила последните 6 месеца на какви ли не специалисти/ лекари или доктори както и да правилното/ и последствията бяха тези че ходеше постоянно като дрогирана а болката не минава. И какво означава добър Невролог, как не успя тази жена да уцели поне един който да и "реши" проблема. И трето най- важното от всички- ЧЕ ТОЗИ МЕТОД НЕ МОЖЕ ДА НАВРЕДИ а може да се очаква само нещо да се промени към добро/ дори първоначално да има някакъв дискомфорт/.
Добре тогава - другия пример с моята голяма дъщеря, която беше на противоалергични хапчета от Пролетта до Есента в продължение на 6 год. и вероятно трябваше да продължи така доживот. Не, "благодаря" на тези специалисти. Моят колега, който имаше алергия от както се помни/приблизително 40 години/ а бяха нужни само 3 часа и вече 3 години човека си живее новия живот.Мога да дам още примери, но мисля че няма смисъл. В крайна сметка всеки решава сам как да си решава проблемите. За да се стигне до този раздел във форума, значи има нещо сбъркано в системата. А който вече е изгледал филма на който бях постнал линк вече съвсем трябва да му са се изяснили нещата.
Дано не се окаже, че говорим на различен език.
NightCrawler
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Юли 2010 22:18

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Fortish » 19 Окт 2012 16:52

Извинявам се, навярно стана недоразумение. Аз също съм убеден в безвредността и ефикасността на генератора и метода като цяло. Просто понякога има състояния, при които времето е ценно и може да се закъснее ако се опитваме да помогнем със биорезонанс. Освен това разбрах, че майка ти не иска да ходи при лекари. Освен това под добър невролог нямах предвид международно светило , просто да си мине при джипито, после през мислещ и отговорен невролог, да се направи скенер за да се изключи тумор, аневризма или други гадости, и ако всичко е ОК, Хулда Кларк е "на ход".
Съжалявам, ако съм бил разбран погрешно.
Fortish
новак
 
Мнения: 15
Регистриран на: 12 Окт 2012 20:48

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот NightCrawler » 19 Окт 2012 16:59

ОК. Но не ставаше въпрос за майка ми тя е на 81год. да е жива и здрава. Случаят беше с една жена на 34год, с акъла си и съвсем обикновена продавачка в магазин за компютри, просто собственика ми е приятел и като сме говорили с него, тя е чула за същността на метода и сама ме намери и ми се помоли да и помогна. И аз успях за нейна радост а предполагам и на много други хора.
NightCrawler
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Юли 2010 22:18

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Fortish » 19 Окт 2012 17:27

Ахааа! :D Всъщност разбрах грешката. Моя пост беше отговор към gogogo , за майка му идеше реч. Хих, затова не пиша по форумите. Тука просто реших да споделя опит с генератора на Гого. Иначе отскоро практикувам биорезонансно лечение и мога да бъда полезен по-скоро като лекар, отколкото като техническо лице.
Fortish
новак
 
Мнения: 15
Регистриран на: 12 Окт 2012 20:48

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот NightCrawler » 19 Окт 2012 18:11

:D Явно за малко да го направим сюжет за малък разказ като в американските филми "Първо се чукат после се запознават"
Радвам се, че нямаме съществени различия за метода като цяло. За генератора на GOGO не е нужен коментар за сега си води класацията като най-доброто, което лично аз съм срещал.
Исках да съм полезен - да дам шанс на хора, които не са успели да си решат сходни проблеми по традиционните методи. Супер е като видиш блясъка в очите на човека, за който даден проблем е вече само спомен.
Е, надявам се че при добро желание може да се сподели опит за решени проблеми от конкретни случаи.
NightCrawler
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Юли 2010 22:18

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот gogogo » 19 Окт 2012 19:49

Всъщност майка ми нямаше главобол. Тя страдаше според лекарите от увеличено дебело черво и нещо в жлъчката. Ама това и докарваше припадъци, адски болки, безсъние и какво ли не. Не е напълно оздравяла, но вече е на крака. Интересно е, че като беше спряла кафето и намалила цигарите, това ѝ се беше отразило много добре на болестта.

Тази дето страда от главоболие е съпругата. Това е нейният живот. Не минаваше ден да не я боли. Сега поразреди. Пак си я боли, но поне когато е нетърпимо, я оправям. Пила е какво ли не. С времето всичко спираше да ѝ действа. А да и не обича доктори. Не може с топ да я заведе човек.

Да Ви питам тук още нещо. Не знам дали миналата седмица не правех грешка. Гледах това дето сочи синхрото и трепех тия с най-голяма вероятност гадчета. Демек тези които ми дава в списъка с вероятност между 50-99%. Чудя се дали не трябваше да пускам направо измерените честоти? И това го правих два дни де. Ама нали не съм лекар и просто си изготвях правила в движение. Мама беше наистина много зле, нямах време за нищо.

Вкъщи обаче не мога да ползвам синхрото, защото то се връзва на паралелна връзка, а от четирите ми компютъра, единственият, който е достатъчно античен, за да има такава вкаменелост, пък няма мишка, клавиатура и монитор. Освен това е само с 512 МБ памет, а програмата изисква .net, та не е известно изобщо дали би понесъл такова нещо.
gogogo
интересуващ се
 
Мнения: 54
Регистриран на: 15 Фев 2012 18:31

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот NightCrawler » 19 Окт 2012 21:30

Ясно gogogo. За съпругата си имаш поле за действие. А за майка ти просто следваш няколкото прости стъпки описани от ХУЛДА. Като се използва схемата за лечение на РАК можеш да излекуваш почти всичко и за да не се чудиш къде да го търсиш - подавам джокер:
ИЗЛЕКУВАНЕ НА РАКА
Ракът не е вече смъртоносното заболяване, каквото беше някога. Вие можете да се излекувате за по-малко време от необходимото за определяне на посещение за изследване. Ако забележите подутина или нещо друго ви навежда на мисълта, че може да имате рак, не се втурвайте първо при доктора. Първо се заемете с прочистването си. Докато дойде определеното ви за изследване време, може да сте се излекували.
ОЩЕ ЕДНО ТРЕМАТОДНО ЗАБОЛЯВАНЕ
Ракът се лекува толкова лесно, защото той е заболяване, което се причинява от паразити. С унищожаването на паразитите вие спирате рака. Това не значи, че сте оздравял. Ако ракът е увредил яйчниците или простата ви, тези органи трябва да бъдат оздравени. Тестовете Са-125 и PSA няма да спаднат до нормата, докато започнете лечението на самите органи. Тези маркери отразяват състоянието на органите, а не малигнена природа на увреждането. Както с убиването на комара подутината от ухапването не изчезва веднага, така и при рака се иска време. Отстраняването на токсините от засегнатите органи улеснява оздравяването им.
За наше щастие ракът не е като пожар, който веднъж започнал не може да бъде спрян. Необходими са само седем минути зепинг, за да бъдат убити всички възрастни форми и стадии на паразитите, които карат вашите клетки да се размножават.
Паразитът, отговорен за развитието на рака, е един плосък червей, наречен Fasciolopsis buskii, човешки чревен трематод (метил). Това е човешки паразит, въпреки че може да паразитира и в други биологични видове. Обикновено той обитава червата, без да създава проблеми. (Целта на всички големи паразити е да са незабележими за гостоприемника. Нали смъртта му означава смърт и за тях.) Трематодите снасят хиляди яйца, които се изхвърлят с вашите изхождания и ако достигнат до някое езерце, в околностите на което живеят охлюви, развитието им продължава. Понякога обаче яйцата се излюпват преди да напуснат вашето тяло и продължават своето развитие вътре във вас. На мястото, където става това, започва развитието на рак.
.. Ако яйцата и други стадии на чревния метил се развиват в гърдите ви, можете да развиете рак на гърдата. Ако това става в простатната жлеза, може да се развие рак на простата и т.н. Всеки вид рак означава наличие на стадии на чревния метил на съответното място. Само още едно нещо е необходимо за отприщване на репродукционната лавина така, че стотици малки ларви се превръщат в много повече нови стотици за кратко време. Това е т.нар. растежен фактор. Той кара и паразитите, и вашите клетки да се делят. Растежният фактор, който отключва развитието на рак е ортофосфоро-тирозин (възможно е участието и на епидермалния фактор на растежа и на инсулино-зависимия растежен фактор).
ОБВЪРЗАН С РАЗТВОРИТЕЛ
Добрата новина е, че този растежен фактор, който е от най-съществено значение за развитието на рак, не може да се образува без наличието на разтворителя пропилов алкохол (или по-точно изопропилов алкохол).
Без да приемете пропилов алкохол, вие никога не можете да развиете рак. Необходимо е едновременното наличие на две неща: пропилов алкохол и човешки чревен метил.
Тъй като за унищожаването на метила и неговите стадии с честотния генератор (по 3 минути на всяка от честотите 434, 432,427,425,423,421) или зепера са необходими минути, вие ще спрете продуцирането на растежен фактор веднага.
Подлагайте се на зепинг всеки ден — три пъти по седем минути, докато се оправите напълно.
След като унищожите метилите, образуваните вече растежни фактори ще изчезнат за един час. Развитието на вашето злокачествено заболяване е спряно. То не може да се върне, ако не се заразите отново със същия паразит!
Да се освободите от пропиловия алкохол също не е трудна задача. Щом спрете да го използвате, за три дни се излъчват и последните остатъци.
Можем само да се възхищаваме от мъдростта на нашето тяло и способността му да възстановява здравето си. Увреждането на тъканите от този голям и гладен паразит не е трайно. Дайте шанс на тялото си и то ще изхвърли разбойника и ще възстанови равновесието в тъканите си.
Прочетете списъка на храните и продуктите, които са замърсени с пропилов алкохол. Това, разбира се, не е отразено на етикета. Ако беше съставка на продукта, щеше да е на етикета и нямаше да е трудно да го избегнете, но той е замърсител.
Всички злокачествени тумори имат две фундаментални причини — чревни метили и пропилов алкохол. Можете бързо да се излекувате окончателно и от рабдомио-сарком, и от мезотелиом, и от меланом.
ПРОГРАМА ЗА УНИЩОЖАВАНЕ НА ПАРАЗИТИТЕ С БИЛКИ
Плоски червеи, кръгли червеи, протозои и дори бактерии и вируси се унищожават със забележителна лекота от комбинацията на зепинг и тази билкова програма. Ето защо тя не се прилага само при рак, но и като общо лечение, което може да помогне при почти всяко заболяване.
1. Свръх силна тинктура от кора на черен орех (Виж „Рецепти")
Ден 1 (Това е денят, в който започвате. Започнете веднага, щом получите тинктурата): Поставете една капка в 1/2 чаша вода. Изпийте я на гладен стомах.
Ден 2: Поставете две капки в 1/2 чаша вода. Изпийте я на гладен стомах.
Ден 3: Поставете три капки в 1/2 чаша вода. Изпийте я на гладен стомах.
Ден 4: Поставете четири капки в 1/2 чаша вода. Изпийте я на гладен стомах.
Ден 5: Поставете пет капки в 1/2 чаша вода. Изпийте я на гладен стомах.
Ден 6: Поставете две чаени лъжички в 1/4 чаша вода. Изпийте я на глътки в продължение на 15 минути (Ако сте над 150 паунда (около 68 кг), вземете 2,5 чаени лъжички. Не вземайте повече от 3 чаени лъжички, тъй като не се получава допълнителен ефект).
Тази доза унищожава всички стадии на метила, останали след зепинга, включително в чревното съдържимо, които не могат да бъдат достигнати от електрическия ток. Алкохолът в тинктурата може да ви накара да се почувствате леко замаяни в продължение на няколко минути. Постойте седнали, докато това премине Можете да сложите шишенцето с тинктурата в хладка вода, за да се изпари малко от алкохола, но не в гореща, тъй като може да се намали противопаразитната сила на тинктурата.
След това вземете 500 мг ниацинамид като противодействие на токсичността на алкохола. Може да почувствате и леко гадене, което продължава няколко минути. Разходете се на чист въздух или просто се отпуснете, докато премине. Можете да прибавите повече вода, мед или подправки, за да направите тинктурата по-вкусна
В продължение на една година вземайте по 2 чаени лъжички седмично, докато заболяването ви остане само спомен. С това ще унищожите всички паразити и техните стадии, които прихващате от останалите членове на семейството, приятелите и домашните любимци.
Членовете на семейството и приятелите ще трябва да вземат от тази тинктура по 2 чаени лъжички през седмица, за да не ви реинфектират. Те могат да имат в червата си стадии на чревен метил, без да имат симптоми. Когато тези стадии се предават на човек с карцином, обаче, те веднага се отправят към засегнатия орган
Може би се чудите защо трябва да чакате пет дни, за да почнете да вземате по 2 чаени лъжички от тинктурата. Това е за ваше удобство. Може да имате чувствителен стомах или да се опасявате от токсичност или странични действия.
По-бързо преминаване към лечебната доза. Ако след приемане на първата капка от тинктурата сте убедени във възстановителната сила на тинктурата, можете да вземете 2 чаени лъжички още първия ден.
По-бавно преминаване към лечебната доза. Обратното, ако треперите от страх, че вземате билка или се безпокоите за евентуални странични реакции, вземайте капките, като ги увеличавате постепенно по ваше усмотрение до достигане на дозата от 2 чаени лъжички.
2. Капсули пелин (съдържат 200-300 мг пелин):
Ден 1: Вземете една капсула преди вечеря (с малко вода)
Ден 2: Вземете една капсула преди вечеря (с малко вода)
Ден 3: Вземете две капсули преди вечеря (с малко вода) Ден 4: Вземете две капсули преди вечеря (с малко вода)
Продължавайте да увеличавате по този начин броя на капсулите до ден 14, когато трябва да вземете 7 капсули. Може да приемате тези капсули едновременно или на няколко пъти. На 15 и 16 ден вземете по 7 капсули и след това вземайте по 7 капсули веднъж седмично. Това е Поддържаща противопаразитна програма. Не прекъсвайте програмата преди шестия ден, когато ще сте сигурни, че всички възрастни трематоди са вече унищожени.
След това можете да напредвате и по-бавно. Много хора с чувствителни стомаси предпочитат да остават по дълго време на всяка от дозите, вместо да напредват по горната схема. След шестия ден, вие можете да определяте скоростта на промяна в броя на капсулите.
3. Карамфил:
Напълнете капсули от размер 00 с прясно смлян карамфил. Ако не намерите тази големина, използвайте размер 0 или 000. Можете да използвате капсули от желатина или от витамини. Понякога се намират и готови капсули прясно смлян карамфил от 500 мг. Карамфилът, продаван като смляна подправка, не върши работа.
Ден 1: Вземайте по една капсула три пъти дневно преди ядене
Ден 2: Вземайте по две капсули три пъти дневно преди ядене
Дни 3 до 10: Вземайте по три капсули три пъти дневно преди ядене
След десетия ден вземайте веднъж седмично три капсули едновременно като Поддържаща противопаразитна програма.
Вземайте орнитин преди лягане за добър сън. Дори и да не страдате от безсъние, по време на противопаразитното лечение е възможно да имате нарушение на съня.
Таблица за провеждане на билковата противопаразитна програма
Зачерквайте дозите веднага след приемането им.
Свръх силна тинктура от кора на черен орех Капсули пелин (200-300 мг) Капсули карамфил (500 мг)
Ден Капки веднъж дневно преди ядене Капсули веднъж дневно на гладен стомах (преди ядене) Капсули три пъти дневно по време на ядене
1 1 1 1,1,1
2 2 1 2,2,2
3 3 2 3,3,3
4 4 2 3,3,3
5 5 3 3,3,3
6 2 чаени лъжички 3 3,3,3
7 Веднъж седмично 4 3,3,3
8 4 3,3,3
9 5 3,3,3
10 5 3,3,3
11 6 3
12 6 Веднъж седмично
13 2 чаени лъжички 7
14 7
15 7
16 7
17 Веднъж седмично
18 3
След седемнадесетия ден вече не е необходимо да се спазва стриктна схема. Можете да си изберете който и да е ден от седмицата и да вземате и трите билки.
Продължете с Поддържащата противопаразитна програма.
ПОДДЪРЖАЩА ПРОТИВОПАРАЗИТНА ПРОГРАМА
Вие непрекъснато прихващате паразити! Те са навсякъде около вас! Получавате ги от други хора, от семейството си, от самите себе си, от домашните си любимци, от недобре термично обработени месо и млечни продукти.
Считам, че основен източник на чревен метил е кулинарно недостатъчно обработеното месо. След като се заразим по този начин, ние можем да предаваме метила на други хора чрез кръвта си, слюнката, спермата и кърмата, което значи — целуване по устата, секс, кърмене и отглеждане на децата.
Членовете на семейството почти винаги имат същия паразит. Ако един човек от семейството развие рак или ХИВ инфекция, другите вероятно също имат чревен метил. Затова те също трябва да се подложат на противопаразитната програма.
Един път седмично се вземат трите билки по различни времена или едновременно:
1. Свръх силна тинктура от кора на черен орех: 2 чаени лъжички на гладно, например преди ядене.
2. Капсули пелин (200-300 мг): 7 капсули наведнъж на гладно
3. Капсули карамфил (500 мг): 3 капсули наведнъж на гладно
4. Орнитин, ако е необходимо
Свръх силна тинктура от кора на черен орех Капсули пелин (200-300 мг) Капсули карамфил
(500 мг)
Ден Веднъж дневно на гладен стомах Капсули веднъж дневно на гладен стомах Капсули веднъж дневно на гладен стомах
1 2 чаени лъжички 7 7
2
3
4
5
6
7
8 2 чаени лъжички 7 3
9
10
11
12
13
14
15 2 чаени лъжички 7 3
и т. н. И т. н. и т. н.
Единствените последици, които можете да почувствате, се дължат на бактерии и вируси, напуснали мъртвите паразити! След приключване на поддържащата програма не забравяйте да направите зепинг. Тези последици всъщност ви дават да разберете, че наистина сте унищожили нещо. Опитайте се да разберете как сте прихванали паразитите, за да избегнете повторно инфектиране.
NightCrawler
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Юли 2010 22:18

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот gogogo » 19 Окт 2012 21:59

Да знам го този Fasciolopsis buskii той отговаря на 406 150. Тази честота непрестанно я откривах в мама. Във википедията пишеше, че е някакъв стомашен бацил, който по принцип е безвреден, но се срещал с най-лошата болест. Можел да създаде големи ядове. Непрекъснато ми излизаха всякакви метили и други стомашни боклучаци, като коки разни и не знам какво си.

Майка ми твърдеше, че не е възможно да има метили, амеби и такива неща, а те непрекъснато ми се показваха. Онази специалиска пък дето я пратиха на видеозон ѝ рече, че не можели да ѝ лекуват жлъчката преди дебелото черво. В книгата на Хулда имаше много интересни неща за жлъчка, но не каквото там бяха казали. В крайна сметка се замислих за тия отвари MMS, ама си останах с мисленето засега.

С ужас установих, че в темата за лампата 406 150 е дадена като една от честотите за най-лошата болест. При проверка и 53 непрекъснато ми излизаше. Гого каза, че тия честоти могат да излязат и на напълно здрав. Трябва да излязат всичките четири и за най-сигурно туморни маркери. Ама личната отказа да ни даде такова направление. А и другите не ми излизаха, излизаха около тях, но не те.

Тези — 434, 432,427,425,423,421 защо ми се струва, че трябва да имат по три нули отзад?

А да и за алкохола. Този пропилов съдържа ли се в обикновеният? Аз много пия. Е не се напивам, но всеки ден пия по две-три чаши ракия или вино. Ако се съдържа, то ще излезе, че съм се страхувал не, за който трябва от семейството. Ама то туй едничка радост.
gogogo
интересуващ се
 
Мнения: 54
Регистриран на: 15 Фев 2012 18:31

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот NightCrawler » 19 Окт 2012 22:20

Тези — 434, 432,427,425,423,421 защо ми се струва, че трябва да имат по три нули отзад?

Точно така е Хулда използва само честоти в Кхц 434= 434.000.0/показания на дисплея/.
Щом майка ти има проблем с жлъчка/черен дроб/, хубаво е да се направят двата вида прочистване - Бъбречно и Чернодробно. Но докато се чудиш какво да избереш поне можеш да пускаш честотите- никога не е излишно да се пречукват гадините.
NightCrawler
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Юли 2010 22:18

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот min » 20 Окт 2012 22:36

Fortish написа:
min написа:В същност май нямам нужда от зепер а генератора ще ми върши тази работа. Напредвам :roll:

Здравейте на всички!
Min, генераторът на Гого не работи на сляпо. На сляпо работи човекът зад генератора. Генераторът на Гого е страхотен уред. Ако още се двоумиш, просто губиш време. Аз изгубих доста време, смятах, че това са врели некипели. ...




Дааа, точно това имах предвид Fortich, че човекът зад генератора, (т.е. аз, която нямам лаборатория и съм още на първото стъпало) ще работя на сляпо. Затова, без да си помисля, че си губя времето с врели некипели ;) 4 седмици по-късно бях вече притежател на синхромерър + ч.генератор на Гого.
Благодаря ти още веднаж Гого! Благодаря и на теб Fortich, както и на всички форумци, които споделиха опита си, защото такава информация е безценна и отсята, спестявайки на останалите начинаещи (като мен) много ровене и четене!
Бъдете здрави и се обичайте!
min
новак
 
Мнения: 6
Регистриран на: 18 Май 2012 08:43

ПредишнаСледваща

Назад към Нетрадиционна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron