Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Биорезонансна терапия, билки

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот NightCrawler » 18 Окт 2012 20:41

Браво Докторе, моите почитания!
Едно въпросче. Кои честоти използваш повече/извинявай че съм на ТИ/ Хц или Кхц. т.е Хулда или Метатрон /или КАФЛ/
NightCrawler
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Юли 2010 22:18

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Fortish » 18 Окт 2012 20:45

Ами не е правилен въпросът. Ползвам това което преценя за случая конкретно. Моето мнение е, че Кхц убиват патогените. Използвам Херци за да подпомогна възстановителните ресурси на организма. Най често 880, 440, 727. Имам няколко случая, три или четири, когато пациентите са толкова зле, че едва стоят на стола. Разбира се приемам ги в болница за венозни антибиотици, Преди това обаче "на сляпо" за 1 час пускам честоти за най-вероятните причинители. Влизат в болница правят проби за антибиотиците вечерта. На другата сутрин, са здрави и искат да си ходят. Кофти става , че не може да си тръгнаш заради клиничната пътека, сега го измислиха да си я плащаш ако се откажеш. Това е едно от тъпите неща в болестоопазната ни система.
Fortish
новак
 
Мнения: 15
Регистриран на: 12 Окт 2012 20:48

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот NightCrawler » 18 Окт 2012 21:12

Да приемам критиката, че не е правилно зададен въпроса - като се има предвид,че не може да се отговори кратко и еднозначно. Радвам, се че има хора като теб, има и други, които по комерсиални причини не си го признават, напр. моето GP на който детето имаше алергични проблеми, но той някак си е обвързан с доставчици на определени лекарства и извън личните ни взаимоотношения/израснали сме заедно/ няма да каже и дума за действието на този метод, явно да не засегне "спонсорите" че тогава "лошо". Още един път поздравления за смелостта!
NightCrawler
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Юли 2010 22:18

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Fortish » 18 Окт 2012 21:33

Хех! Случва се понякога при мен да влезе представителка на фармацевтична фирма за антибиотици някакви. Вижда пациент с ръце на плочите (електродите). "Какво правите тук?" "Ами аз вече не ползвам антибиотици" Очите и се разширяват леко и за да си спестя обяснения и казвам "Шегичка, кажи сега кво ново?"
За смелост чак не може да се говори, просто предпочитам като говоря да е подплътено с достатъчно опит. А колегата едва ли се страхува да не накриви на някакви фирми шапките. Просто не го познават колегите този метод и най-важното не го вярват. Шест години са ги учили на правила и принципи които са в интерес на химическата промишленост. Включвам и себе си де. И още 20 години след това , примерно. И няма как изведнъж да си промениш нагласите, да поемеш отговорност за нещо ново. Смятам, че постепенно ще стане. Поне се надявам. Не знам сега какви нови дисциплини се изучават в медицинските университети , но едва ли има обучение по диетология, да не говорим хранителни добавки, витаминолечение. Ако някой знае да каже.
Fortish
новак
 
Мнения: 15
Регистриран на: 12 Окт 2012 20:48

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот NightCrawler » 18 Окт 2012 22:03

Супер си тогава. Там някъде напред в темата имам постнати някои честоти/действащи/, някои са претърпели корекции, които не съм публикувал, защото са малко хората , които не ги мързи да четат и анализират и чакат само на готово, като мислят, че може да се изкара някой лев. Вече близо 3 години съм помогнал на не малко хора и то само за идеята, защото ме кефи. Проблема ми е само във свободното време, което трябва да отделям.
NightCrawler
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Юли 2010 22:18

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 18 Окт 2012 22:06

Fortish написа:Хех! Случва се понякога при мен да влезе представителка на фармацевтична фирма за антибиотици някакви. Вижда пациент с ръце на плочите (електродите). "Какво правите тук?" "Ами аз вече не ползвам антибиотици" Очите и се разширяват леко и за да си спестя обяснения и казвам "Шегичка, кажи сега кво ново?"
За смелост чак не може да се говори, просто предпочитам като говоря да е подплътено с достатъчно опит. А колегата едва ли се страхува да не накриви на някакви фирми шапките. Просто не го познават колегите този метод и най-важното не го вярват. Шест години са ги учили на правила и принципи които са в интерес на химическата промишленост. Включвам и себе си де. И още 20 години след това , примерно. И няма как изведнъж да си промениш нагласите, да поемеш отговорност за нещо ново. Смятам, че постепенно ще стане. Поне се надявам. Не знам сега какви нови дисциплини се изучават в медицинските университети , но едва ли има обучение по диетология, да не говорим хранителни добавки, витаминолечение. Ако някой знае да каже.

Браво докторе за смелоста, освен вас във всеки голям град има поне по един лекар който работи с мой генератор, както и вече няколко частни болници ги приеха на "въоръжение". Хората който имат понятие и познание ги ползват, и са доволни което прави и мене щастлив от това! Ще видим как ще се развият нещата по натам и дали ще станат масови, или ще се ползват тайно :).
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот NightCrawler » 19 Окт 2012 03:08

NightCrawler написа:Супер си тогава. Там някъде напред в темата имам постнати някои честоти/действащи/, някои са претърпели корекции, които не съм публикувал, защото са малко хората , които не ги мързи да четат и анализират. А повечето чакат само на готово, като мислят, че може да се изкара някой лев. Вече близо 3 години съм помогнал на не малко хора и то само за идеята, защото ме кефи. Проблема ми е само в свободното време, което трябва да отделям.

Беше се изгубила връзката в написаното та за да няма недоразумения си го поправих. Не беше фатално, но все пак...
И като бонус ще споделя възможно най-добрата /моя/ комбинация от честоти в Кхц против ГРИП и ПРОСТУДА: /важи и против Ангина/
487 > 395 > 393 > 380 > 373 > 368 > 356 > 350 > 320 > 318 > 315 /всички по 3мин с 3повторения и две почивки по 15-20мин./
Заб. захранващо напрежение = 18-19 волта
И моля, чакам отзиви :)
NightCrawler
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Юли 2010 22:18

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот gogogo » 19 Окт 2012 07:34

Това мнение може би трябва да е за другата тема, но тук стана дума. Майка ми беше много зле (ама наистина много). Имахме съмнения за най-лошата болест. Не щеше да ходи на лекар. И тогава реших да изпробвам най-после синхрото. От цялата работа имаше подобрение. Накрая все пак отиде при личната. Онази категорично ѝ отказа проверка за най-лошата болест, като я прати на други места.

В крайна сметка може би е права. Моето „лечение“ го бяхме спрели за два дни и се влоши. После го почнахме пак, но само след още два дни имах пътуване. Междувременно там вече ѝ бяха изписали някакви лекарства. Не се е оправила, но не ни е възможно да продължаваме тая седмица, поради голяма заетост. Но пък поне е на крака. Колко съм помогнал не знам, пръв опит ми е, експериментирах с времена и така нататък.

Онези два дена нарочно бях спрял, защото четох, че се трупат токсини в тялото от убитите бацили. Кой знае, колко бяхме изтрепали за седмица по два, три половинчасови сеанси на ден (повече от половин час ме достраша).

Интересна подробност е, че на втория ден след като почнахме, ми показа парченце зъбен камък, паднал от устата ѝ. Един от бацилите, които ми показваше за трепане беше точно за зъбна плака.

Тъй като не съм доктор, латински не знам и тия шушумиги ги търсех във Википвдия, кой, какво значи. Някой даже ги нямаше, а пък на български хептем. Имаше такива споменавани единствено в научни трудове, които пък най-малко ми говорят нещо.

А цялото това нещо го изприказвах за да стигна до основната си чуденка. От тая тема знам, че болният трябва да изпитва неприятно чувство. Но моята майка на нищо от 70 000 до 900 000 не чувстваше нищо. Направих няколко опита по тая руска скала дето е 0 до 100. Там за около минута чувстваше леко изтръпване. Но пък никога в списъка не се появяваше никакво познато име. Вадеше ми десетина честоти, но на никоя не откриваше съответствие.

Това също ме учудва, защото пък съпругата изпитва съвсем истинска болка при главобол (8, 10, 6 000) и при десетките сеанси дето сме правили, никога не успях да пусна на пълна мощност, даже на половин се противи.

Та чудя се, тази руска скала от де се появи и какво значи? Къде може да я открия и да проверявам на ръка, като не се намират съответствия, а синхрото упорито даваше резонанс на някой честоти? Сега от доктора разбирам, че всъщност тази скала била за подпомагане на организма.
gogogo
интересуващ се
 
Мнения: 54
Регистриран на: 15 Фев 2012 18:31

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот NightCrawler » 19 Окт 2012 09:22

Здравей gogogo. Според мен точно тук си е мястото на това за което си писал. Малко уточнение - не разчитай само на Синхрометъра да ти покаже честотите, които са ти нужни тъй като една голяма част от гадините живеят в самите органи а там е трудно да бъдат открити от Синхрото , ако са се закрепили по повърхността да дадения орган шанса да получиш точна честота е по-голям. Също така една голяма част от гадините , които предизвикват проблеми живеят в устата на човека около и под зъбите а там шанса да получиш резонанс също е минимален. Та моят съвет е "спасението е в книгата" както се казваше в един мой любим филм. Имам предвид книгата на Хулда. Там като прочетеш за конкретния проблем прочети и за случаите, които Хулда дава за пример за да разбереш кои гадини са в основата или най-често се повтарят при сходни случаи и тогава смело можеш да пристъпиш към веселата част - избиването на виновниците. Също така от тези честоти, които си написал виждам, че има и по C.A.F.L. /6000/а там са в голямата си част основно честоти на експериментатори и лично аз не съм видял конкретен ефект от тяхното използване. А като пример за честоти по Метатрон-са:
Главоболие в челната област 96.0>7.0>97.5>62.5>65.0>67.5>5.0>8.0>10.0>96.6
Главоболие- спазми 33.5>54.0>64.0>70.5
Но и тук няма да получиш бърз ефект докато не пречукаш гадините а то става само с точната честота в Кхц по Хулда. И сега за да не се мъчи твоята жена повече ще постна една моя комбинация, с която реших проблема на една жена, която през последните 3 месеца преди да пусна честотите беше на възможно най-силните болкоуспокояващи за да може да спи. И Само за 2ч30мин и се реши проблема с Мигрената, въпреки че тази комбинация я бях правил за проблеми със Синузит, но гадините - причинители са почти едни и същи така че "БИНГО"
МИГРЕНА / СИНУЗИТ
Кхц: 400 > 396 > 389 > 384 > 381 > 378 > 373 > 368 > 364 > 362 > 318
по 3мин. - 3 повторения и две почивки по 15-20мин.
и в Хц: - 32.5 - 7 мин. еднократно при МИГРЕНА
и в Хц: -58.0 > 57.0 > 53.5 - по 7мин. всяка еднократно при СИНУЗИТ

Отново забележка: захранването ми е 18-19 волта, но с това захранване за ниските честоти трябва да се намали амплитудата до ниво физическа и всякаква там търпимост :D
И сега да пожелая успех и ме зарадваш с добри резултати, не само ти а всички, които ще пробват комбинацията. Аз твърдо заявявам че е изпробвана и работи при посочените от мен параметри.
NightCrawler
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Юли 2010 22:18

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Fortish » 19 Окт 2012 15:32

"Усещат"се само ниските честоти. под 2-3 Кхц. Колкото по-ниски повече се усещат. Това се дължи на чувствителност на някои части от нервните влакна към този тип трептения. Личнният ми опит показва че след 20-30 сек. неприятното боцкане се притъпява и човек, мотивиран да си реши проблема не би трябвало да хленчи. Потенциометърът намаля волтажа = намаля амплитудата на сигнала = намяля лечебната сила. Нали на 18 волта всъщност лечебната амплитуда е 9 волта , на 12 волта е 6, Или греша?
Аз като лекар не препоръчвам да се лекува главоболие с този метод, ПРЕДИ да се отхвърлят един куп причини за главоболие, някои от които повече, други по-малко гадни. Ако се окаже, че лоши болести няма, трябва да се изключат по-малко лоши, хипертония, шийна артроза, проблеми с очите (некоректни очила) и др. и тогава да се ползват честотите. Това НЕ СТАВА с НЕХОДЕНЕ при добър невролог.
Fortish
новак
 
Мнения: 15
Регистриран на: 12 Окт 2012 20:48

ПредишнаСледваща

Назад към Нетрадиционна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron