Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Биорезонансна терапия, билки

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 11 Май 2014 01:07

MorskiaValk написа:Честота за гъбичката CANDIDA? Или да я бия с честотите за Псориазис?
Моля за помощ...

Намери някои с резонансметър да сканира за 1 минута, и да си знаеш точната честота като число. Диапазона може да е доста голям на тази кандида и де факто ще се врачува ако не се измери.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 524
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот min » 16 Авг 2014 00:13

Здравейте, аз повече чета тук, отколкото пиша, но не мога да не споделя. Преди повече от година третирахме с честотният генератор една много напреднала парадонтоза на мъжа ми. Той не вярваше особено, че нещо ще се промени, обаче от любов към мен, или просто да му е мирна главата (щотоооо доктора му предписал да ме слуша :lol: ), много прилежно издържа 3 седмици третиране през ден с честотите, които му бях написала. Лечението приключи и забравихме. Той продължи да си взема антибиотика на 6 месеца, да се мие с лакалут и толкоз . Живота продължи по старому, докато това лято не отидохме на зъболекар за контролен преглед. Зъболекарят ни е семеен и се познаваме от години. Извади последната му ортопантомограма, погледна му зъбите и ни зъобщи, че този и онзи зъб ще паднат всеки момент, защото на снимката още преди няколко години коренът липсва почти. На снимката се виждаше само около 1 мм по дължина, останалата част беше изядена от парадонтозата. Но да е по сигурен ни изпрати за нова панорамна снимка. На другият ден го заварихме в кабинета хванал главата си с двете си ръце, гледа снимката и не вярва на очите си. Каза, че такова нещо не е виждал в практиката си. КОРЕНЪТ БЕШЕ НАПЪЛНО ВЪЗСТАНОВЕН . Два корена на снимката, напълно здрави.
Докторът каза, че с антибиотика и пастата за зъби е абсолютно невъзможно да стане това. (Той си го взема от 10 години, но до преди две три години ефекта беше топящ се корен.)
Това е. Дерзайте. Ще потърся честотите и ще ви ги напиша ако някой се интересува.
Бъдете здрави и се обичайте.
min
новак
 
Мнения: 6
Регистриран на: 18 Май 2012 08:43

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 19 Авг 2014 19:24

min написа:Ще потърся честотите и ще ви ги напиша ако някой се интересува.
Бъдете здрави и се обичайте.

Здравей, трябва да напишеш точните честоти - ще бъдат от полза за много хора!
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 524
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот MorskiaValk » 19 Окт 2014 11:38

Да знае някой някаква честота за КОСОПАД?
Или нещо от сорта?
MorskiaValk
новак
 
Мнения: 6
Регистриран на: 30 Яну 2014 15:34

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 19 Окт 2014 15:48

MorskiaValk написа:Да знае някой някаква честота за КОСОПАД?
Или нещо от сорта?

В книгата на Хулда няма ли нещо написано по въпроса?
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 524
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот NightCrawler » 19 Окт 2014 17:35

Привет Морски,
В книгата на Хулда няма нищо по въпроса.
В списъка с честоти по Метатрон има дадени честоти като се почне от корена на косъма та дори и за обезцветяване те всички са в Херцовия обхват от 1 до 100 Хц. Но за ефективността от тяхното използване не мога да кажа нищо - преди 2-3 години се бях навил да пробвам, но нещо изгубих импулса и така не направих повече от 3 сеанса.
Друго, което можеш да направиш е да пишеш на Чарлейн през нейния уеб-сайт за патентования от нея модел за пресмятане на ДНК честоти и ако тя има нещо подходящо по въпроса, ще бъде доволно любезна да ти отговори.
Лично аз съм само на крачка да получа от нея няколко сета от честоти за да ги пробвам, но от тях няма да има нищо свързано с косата а са за едни по-гадни неща. За съжаление там всичко се заплаща и предварително сключваш с нея писмен договор, че няма да споделяш тези честоти с други хора - неустойката по договора е 10 000 $, затова там само лично се действа.
Ако някой може да даде нещо по-конкретно и изпитано, ще бъде добре, но аз лично се съмнявам, като гледам споделеното до момента.
И все пак ако искаш мога да ти шерна тези честоти по Метатрон.
Жив и здрав !
NightCrawler
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Юли 2010 22:18

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот hitarpetar79 » 03 Фев 2015 20:48

Gogo55 написа:
min написа:Намерих в нета честотен генератор, но той не може да се настройва, а работи по готово зададена програма FreqGen , която може безплатно да се изтегли от тук http://zepir.com/bg/products/Elektronni ... ukcii.html , както и превод на български на всичките 1014 заболявания. В тази програма могат да се видят и честотите, с които се третират. Аз обаче не мога да бъда сигурна, че всичко, което се третира го имам в мен. А може и да не съм права. Например за третиране на паразити (Parasites general) са зададени 35 различни честоти всяка за 3 мин. И цялата процедура продължава 105 мин. Ето затова ми е много нужен синхрометър, както и генератор, който сама да настройвам. Нямам и зепер и ето, нещата стават три. Тези три неща мисля трябва да ги имаме комплект.
Надявам се да съм ви била и полезна освен искаща.

Това което сте намерили е просто приставка за компютър, състои се от два елемента на кръст и ако вършеше работа и аз щях да правя такива. Може да се замени със всеки едни тонколони за компютър, или прост аудио усилвател като на вместо говорителя се слагат двата електрода. Проблема при нея е че не може да работи на честоти по големи от 18 000хц някъде а както знаем от книгата на Кларк реалните резонансни честоти на микробите са от 70 000хц нагоре. При ниските честоти и тези видове приставки се ползва повече гадаене и пускане на много видове честоти за много време, белким нещо се закачи. Реално пазара е наводнен със запери и приставки поради ниската им цена, и лесната им изработка от почти всеки, но ако вършеха работа до сега всички аптеки да са затворили по няколко пъти...
Относно запера той работи само на една честота от 30 000хц и реално може от генератора да се настрой същата заперска честота да кажем 30 000Хц и така генератора става на запер.
Ще се свържем да се уточним какво и как искате от мен и как да ви го направя.
Поздрави!


Здравейте, аз също наскоро си купих честотен генератор който работи на тази програма FreqGen.Но понеже не разбирам достатъчно от честотни генератори не знам дали е ефективен.Човека е електро-инженер от гр.Пещера и е изработил много такива за различни хора.Този който аз си купих струва 400лв.За кутия е използвал рутер а вътре нямам идея,не съм го отварял.Единия кабел със щепсел се включва в контакта а другия кабел в слушалката на компютъра.От въпросната кутия излизат два по-тънки кабела с цилиндрични електроди от медицинска неръждаваема стомана.На тази програма мога да си въвеждам мои собствени честоти със notepad.Просто копирам готова папка,отварям я с notepad,изтривам честотите и нанасям други избрани от мен честоти.Човекът от който закупих апарата ми обясни следните данни за генератора:
Работи с основна(носеща) честота малко под 3 Mhz.Обясни ми че това е носещата честота на др.Райф която замери с някакъв уред пред мен.Тази въпросна носеща(постоянна) честота е много важна за един истински честотен генератор.След това идва ред на модулиращите(генериращите) честоти които се въвеждат от инсталирана програма(FreqGen) в компютъра.Тези две честоти (носеща и генерирана) се блъскат една в друга и образуват хармонична честота която влиза в резонанс с патогените и ги унищожава.Уреда работи от 7 до 14 волта ток.Той ми обясни че това е разликата между Зепера и честотния генератор.
Според това което съм чел в нета и книгата на др.Кларк разликата м/у Зепера и Генератора е че Зепера работи само 30Khrz a Генератора с по широк диапазон от 70 до 900khz.НО никъде не срещнах нещо за носещата честота която според инженера играе ключова роля за правилно и ефективно лечение.
Аз се подложих на честотно лечение преди месец на друг генератор и определено има ефект,но не на 100%.Затова реших да си купя един за вкъщи.
Но не знам дали съм купил правилната машина.
Направих си биорезонансна диагностика при док.Пенева която гледах в предаването на Гала.Изолира ми 14 патогена.Скоро имам час за контролен преглед и ще видим какво ще излезе.
В момента чета книгата на д-р.Кларк и горщо ме вълнува темата за Синхрометъра.Бих искал и аз да имам една такава джаджа в къщи да затворя цикъла.
Информация не задържам от никого.Всеки който иска да знае нещо повече да пита.

Аз самия имам някои въпроси към Гого55.
Можеш ли да ми кажеш нещо повече за генератора и синхрометъра който използваш?
От къде мога да закупя подобен синхрометър?
Как да знам че моят генератор е ефективен.
Благодаря предварително.
С радост очаквам всякакви предложения и въпроси по темата.
hitarpetar79
новак
 
Мнения: 3
Регистриран на: 02 Фев 2015 11:37

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот hitarpetar79 » 03 Фев 2015 21:53

MorskiaValk написа:Честота за гъбичката CANDIDA? Или да я бия с честотите за Псориазис?
Моля за помощ...

Честотата за Кандида Албиканс е 386 според книгата на д-р.Кларк,честота за генератор,но не и за Зепер
hitarpetar79
новак
 
Мнения: 3
Регистриран на: 02 Фев 2015 11:37

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот hitarpetar79 » 03 Фев 2015 23:05

Gogo55 написа:
min написа:Намерих в нета честотен генератор, но той не може да се настройва, а работи по готово зададена програма FreqGen , която може безплатно да се изтегли от тук http://zepir.com/bg/products/Elektronni ... ukcii.html , както и превод на български на всичките 1014 заболявания. В тази програма могат да се видят и честотите, с които се третират. Аз обаче не мога да бъда сигурна, че всичко, което се третира го имам в мен. А може и да не съм права. Например за третиране на паразити (Parasites general) са зададени 35 различни честоти всяка за 3 мин. И цялата процедура продължава 105 мин. Ето затова ми е много нужен синхрометър, както и генератор, който сама да настройвам. Нямам и зепер и ето, нещата стават три. Тези три неща мисля трябва да ги имаме комплект.
Надявам се да съм ви била и полезна освен искаща.

Това което сте намерили е просто приставка за компютър, състои се от два елемента на кръст и ако вършеше работа и аз щях да правя такива. Може да се замени със всеки едни тонколони за компютър, или прост аудио усилвател като на вместо говорителя се слагат двата електрода. Проблема при нея е че не може да работи на честоти по големи от 18 000хц някъде а както знаем от книгата на Кларк реалните резонансни честоти на микробите са от 70 000хц нагоре. При ниските честоти и тези видове приставки се ползва повече гадаене и пускане на много видове честоти за много време, белким нещо се закачи. Реално пазара е наводнен със запери и приставки поради ниската им цена, и лесната им изработка от почти всеки, но ако вършеха работа до сега всички аптеки да са затворили по няколко пъти...
Относно запера той работи само на една честота от 30 000хц и реално може от генератора да се настрой същата заперска честота да кажем 30 000Хц и така генератора става на запер.
Ще се свържем да се уточним какво и как искате от мен и как да ви го направя.
Поздрави!

Привет на всички,здравй Гого.От известно време чета твоите постове по темата.Имам желание да закупя един такъв генератор.Можеш ли да ми изработиш един.Проявявам интерес и към синхрометъра.Как мога да се свържа с теб?
hitarpetar79
новак
 
Мнения: 3
Регистриран на: 02 Фев 2015 11:37

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 04 Фев 2015 01:52

hitarpetar79 написа:Привет на всички,здравй Гого.От известно време чета твоите постове по темата.Имам желание да закупя един такъв генератор.Можеш ли да ми изработиш един.Проявявам интерес и към синхрометъра.Как мога да се свържа с теб?


Здравей, разбира се че мога да ви изработя един честотен генератор с диапазон на работа от 0,1Хц до 900 000Хц., както и синхрометър-резонансметър. За връзка с мене най-добре на ел.пощата ми, или по телефона.
ПС:Това което си купил за 400лв е обикновенна приставка за компютър и е доста далече от всеки един честотен генератор-толкова далече че просто двете неща нямат абсолютно нищо общо! Щом се включва във изхода за тонколоните на компютъра то просто не може да извади честота над 18-20кхц макс което е напълно безсмислено. Такава приставка може да се замени без проблеми със обикновенни тонколони за компютър, или прост аудио усилвател който само усилва звука /честотата/ излизаща като звук от компютъра. Може да се замени и с един, или два елемента на кръст на цена материали под 2лв. който правят същото -усилват ниски звукови /аудио/ честоти без никакво качество излизащи от компютъра с ниско ниво от под 1 волт до ниво примерно 9-12волта. Тези приставки са толкова елементарни, и лесни за направа от абсолютно всеки така че ако вършеха работа до сега нямаше да има нито един болен никъде по света. Не помня вече за кой път пиша едно и също, но когато искаме да пуснем една честота която е примерно 400 000Хц то си трябва и подходящия уред за това който уред е нормален честотен генератор. Никаква приставка не може да се ползва просто защото всяка една приставка за компютър не може да извади сигнал над 20 000Хц. С две думи приставката не е, и никога не може да бъде заместител на честотния генератор, приставката може само да усили звука идващ от компютъра като честота и нищо повече! Поради тези причини си трябва и нормален честотен генератор при който да можем да набираме всяка една честота по наш избор примерно точно 406 150Хц., или 543 211Хц и този честотен генератор да работи в диапазона доста над 20 000Хц., до максималната честота според книгата на Кларк която максимална честота е около 900 000Хц. Само с честотен генератор ще можем да ползваме таблицата с честоти дадена на последните страници на книгата на Кларк, или нормалните бази данни от Синхрометъра-резонансмер.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 524
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

ПредишнаСледваща

Назад към Нетрадиционна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта