Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Биорезонансна терапия, билки

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Fortish » 15 Ное 2013 19:41

Candida albicans е това.

Направих си един експеримент със най-универсалната честота. Подтикнат да установя до колко е силно нейното детоксикиращо действие. Всеки може да я провери. Ако не сте ползвали скоро генератор и се храните безразборно, очаквананото натрупване на шлаки в организма може да се визуализира. Алгоритъмът е следният и е измислен от Пол Брег, но с гладуване:

1. Купувате си две чисти бурканчета от аптеката.
2. Пускате урина, сутрешна след ставане в едното бурканче.
3. Поставяте го на тъмно и хладно място. (То вече навсякъде е хладно де :) )
4. Вечерта изпразвате пикочния си мехур 1-2 часа преди лягане.
5. През тези 1-2 часа се третирете с детоксикиращи честоти , 880, 440 и т.н. по 20 мин. или повече
6. На сутринта пълните след събуждане второто бурканче.
7. Надписвате кое е първо кое второ и ги забравяте за 1 месец. Моите си стояха около 20 дни.
8 След един месец си приготвяте фотоапарат, обръщате бурканите едноактно и без разклащане. :o
9. Ако в буркан номер две има утайки снимате бързо със фотоапарата и публикувате снимката тук. :lol:
Прикачени файлове
urina_800.jpg
Преди и след 880
Последна промяна Fortish на 15 Ное 2013 20:29, променена общо 1 път
Fortish
новак
 
Мнения: 15
Регистриран на: 12 Окт 2012 20:48

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Любопитен » 15 Ное 2013 19:44

Благодарности, NightCrawler!
Ето така ще можем да попълваме темата - постепенно, постепенно ще стане справочник с реално проверени честоти за различни проблеми. Направо е супер!!! Скоро ще са готови и моите уреди, които Гого ми изработва, а желаещи да ги изпробвам има много - всичките ми домашни, колеги, приятели. Дори вчера един колега ми обяви, че е готов да екпериметирам с него :) Разбира се не мисля да си правя произволни експерименти с когото и да било.
Понеже не съм от технически грамотните, нямам идея защо не може да се качи снимката - дано успееш по-късно да го направиш. Мисля, че има ползва от това - нека знаем кое от къде идва. Аз съм такъв, че винаги търся да науча повече. Медицинската тематика ми е хоби от малък, но само от две години се интересувам от алтернативни терапии. То е така, човек трябва да узрее за нещата.
А как се казва книгата, от която искаш да постнеш снимка?
Любопитен
новак
 
Мнения: 5
Регистриран на: 10 Окт 2013 22:27

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Любопитен » 15 Ное 2013 19:56

Fortish, този тест по Брег не бях го чувал - сигурно защото още не съм му чел книгите, макар че има една вкъщи, ама факторът време е твърде сериозен и труден за решаване като проблем.
Аз съм си правил теста за candida по метода, описан от Уолтър Ласт - със слюнката в чаша вода. Интересното беше, че жена ми, която има проблеми с кандида, получи отрицателен резултат, а при мен беше силно положителен. Та не знам дали да му отдавам голямо значение на този тест. А другия ще го пробвам като взема генератора.
Любопитен
новак
 
Мнения: 5
Регистриран на: 10 Окт 2013 22:27

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Fortish » 15 Ное 2013 20:12

Пол Брег прави тозси тест за детоксикация като прилага гладуване за 24 часа и приемане само на дестилирана вода.
Съветът ми към всички е: тъй като е трудно да се пие само дестилирана вода, пийте само силно филтрирани води. Забравете минералните. Разликата между минералните води и дестилираната вода е само една. ЕДНА! В минералните води не знаем какво точно има, в дестилираната знаем! И това е истината. Имам уред за относително измерване на чистотата на водата. http://www.ebay.com/itm/New-WA-300-Pure-Water-Tester-Detector-LUTRON-Water-Quality-Tester-0-1999uS-/270999839497?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3f18d96309
Такъв. За сравнение давам показанията на уредчето. Дестилираната вода показва 000, водата която съм измерил най-близка до дестилираната е "Дивна" 004. Веднага след нея по чистота е "Вода" от Лидъл - 011, по-назад но читава е "Сердика" на Горна Баня- около 035. "Пирин" на Лидъл показва почти колкото чешмата в моя град над 200.
Това не означава, че тези води не са годни за пиене, Просто са твърде минерализирани и не са подходящи за детоксикация.
Fortish
новак
 
Мнения: 15
Регистриран на: 12 Окт 2012 20:48

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот NightCrawler » 15 Ное 2013 20:29

Понеже разширението на снимката ми е BMP и не се приема, но ако някой настоява ще му го пусна по е-майл , но първо трябва да ми го напише като лично съобщение, защото файла ми е PDF и също не поже да се прикачва тук. Съжалявам за което
NightCrawler
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Юли 2010 22:18

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Fortish » 15 Ное 2013 20:31

Ами конвертирай в .jpeg и намали под 256 Кб
Fortish
новак
 
Мнения: 15
Регистриран на: 12 Окт 2012 20:48

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Fortish » 15 Ное 2013 20:38

Тези флакончета са големи колкото кутийка за клечки за зъби. Представете си за цялото количество урина каква гадост се отделя.
Fortish
новак
 
Мнения: 15
Регистриран на: 12 Окт 2012 20:48

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот NightCrawler » 15 Ное 2013 20:54

конюктивит.jpg

Ето получи се, това беше статия по темата а не книга- кратко, но съдържателно - "снимах" по същество :)
NightCrawler
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Юли 2010 22:18

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Любопитен » 15 Ное 2013 22:22

Ще го пробвам това с урината. А честотите за конюнктивита отиват във файла с ценната информация от форума, заедно с възможните им причинители от статията.
Любопитен
новак
 
Мнения: 5
Регистриран на: 10 Окт 2013 22:27

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот MorskiaValk » 05 Фев 2014 22:42

Някой нещо ново да сподели? Честоти? Някоя победа над гадините?
Дайте малко да съживим темата!
MorskiaValk
новак
 
Мнения: 6
Регистриран на: 30 Яну 2014 15:34

ПредишнаСледваща

Назад към Нетрадиционна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта

cron