Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Биорезонансна терапия, билки

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот gogoplovdiv » 22 Ное 2015 19:13

Уредът е добър, но за да се избият патогените се предлага един друг, който е с големината на GPS 5 инчов, който се носи постоянно в джоба, но нямам толкова средства да го закупя. Та попаднах тук и си помислих, че ще има добри хора да ми помогнат с честотите.
gogoplovdiv
новак
 
Мнения: 3
Регистриран на: 20 Ное 2015 20:55

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 22 Ное 2015 20:02

gogoplovdiv написа:Уредът е добър, но за да се избият патогените се предлага един друг, който е с големината на GPS 5 инчов, който се носи постоянно в джоба, но нямам толкова средства да го закупя. Та попаднах тук и си помислих, че ще има добри хора да ми помогнат с честотите.

Добър добър ама не казва числата, няма как да се отгадаят все едно да играеш тото и да питаш кажете ми числата от 6/49 моля ви се добри хора? Просто всеки един патоген резонира в даден диапазон примерно от 380 000Хц до 400 000Хц. В този диапазон има примерно в този случай 20 000 вероятности, като се има на предвид че няма два еднакви човека нещата стават доста хипотетични и отиват на врачуване. Точно при тебе нужното число може да бъде 396 456Хц, но може и да е всяко едно друго от тези 20 000 вероятни печеливши числа. Точно поради тази причина се мислят сканиращите устройства за да ни дадат точното шестцифрено число след сканиране.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот fruitty » 07 Яну 2016 08:15

Здравейте,и честита нова година. Интересува ме някой от София купувал ли е такъв уред. Имам няколко несериозно проблема, с които традиционната Медицина не може да се справи без антибиотик, да не говорим, че и не е ясна причината за проблемите. Та има ли някой от София, закупил и научил се да ползва апарата/който аз не мога да си позволя/. Бих искала да видя ще има ли ефект и ще разбера ли причината за проблемите. Ефиния е косопад, който всички които не знаят каква е причината твърдят, че е на нервна почва, другия е една гин. Инфекция, която вероятно ще трябва да третирам антибиотично, а не ми се ще.на 32 съм ако това има някакво значение.
fruitty
новак
 
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Ное 2015 10:22

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот ivanzab » 07 Яну 2016 17:29

Здравейте, Gogo55 !
Радвам се, че има хора като вас!
След изчитане на това, което успях да намеря в нета и книгата на Хулда Кларк (за Райф не ми е останало време засега) в мен вече "узря" идеята [ама и изказ, а :) ] , че искам да закупя направените от Вас синхрометър и честотен генератор. От написаното от Вас в този форум разбрах, че честотният генератор може да работи и като запер (ако това искаме). Предполагам, че проблемът с "негативния волтаж" и "Ако вашият честотен генератор има положителна обратна връзка, можете да го използвате и като зепер." [ цитати от книгата на Хулда Кларк ] не стои при направения от Вас честотен генератор. Та след това "лирично отклонение" въпросът ми е за цените на тези две устройства и приблизителния срок за изработката им?

Поздрави!

п.п.
Интересни клипчета във vbox7... ! :)
ivanzab
новак
 
Мнения: 2
Регистриран на: 28 Дек 2015 12:32

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 07 Яну 2016 19:32

Здравейте ivanzab , отговорих ви на лично съобщение.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17


Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот reverie » 22 Яну 2016 21:54

Здравей, Гого!
Бих искала да зная цената на синхрометъра и генератора, които правиш. Може ли всеки да си служи с тях или е необходима известна техническа грамотност? Питам, защото до сега не съм ползвала такива уреди.
Поздрави. Благодаря.
reverie
новак
 
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Яну 2016 08:58

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 23 Яну 2016 07:24

reverie отговорих ви на лично съобщение.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот zulu » 25 Мар 2016 21:02

Привет на всички от форума.Нов съм и за пръв път пиша,но пък ви чета отдавна.
Това което разбрах за генераторите е ,че е хубаво да с честоти по Райф и по Хулда (синусоида и правоъгълни).Да са с висок волтаж до 20 волта за по добро проникване през кожата и висок честотен диапазон.Искам да попитам разбиращите тук дали е така.Гого вашият генератор какви характеристики има и ако може да ми кажете (на лично) цената на синхрометъра и генератора, които правиш.Благодаря.
zulu
новак
 
Мнения: 2
Регистриран на: 16 Мар 2016 22:42

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 25 Мар 2016 22:01

zulu написа:Привет на всички от форума.Нов съм и за пръв път пиша,но пък ви чета отдавна.
Това което разбрах за генераторите е ,че е хубаво да с честоти по Райф и по Хулда (синусоида и правоъгълни).Да са с висок волтаж до 20 волта за по добро проникване през кожата и висок честотен диапазон.Искам да попитам разбиращите тук дали е така.Гого вашият генератор какви характеристики има и ако може да ми кажете (на лично) цената на синхрометъра и генератора, които правиш.Благодаря.

Начи моето мнение получено след много прочетена литература и много опити през последните десет години е че формата на сигнала трябва да е правоъгълна при контактния метод-тоест с генератор и електроди. А напрежението , тоест амплитудата на импулсите може да варира от 7 до 20 волта, но не е задължително да се гони горната граница, 10-12волта според мене, според Кларк, и според други видни учени са напълно достатъчни.
На първа страница от тази тема има снимки от осцилоскоп на формата на сигнала и амплитудата на генератор правен от мен.
А на този линк е упътването за генератора който правя:
http://generator.gogobg.net/
Друга поредна заблуда е да се захранва честотния генератор от мрежовото 220волта чрез понижаваш трансформатор-това според мене също е много грешно защото пониженото напрежение не може да се изправи както се полага поради липсата на достатъчно кондензатори и се внасят едни хармоници в честотите просто нямам думи. Това с траф от 220 на 9 или 12 волта който да даде ниското напрежение захранващо даден генератор го ползват предимно хора който се именуват лечители, работят всеки ден по над 8 часа, и на който не им се занимава всеки ден да зареждат акумолатори. Просто не може да се сравни това напрежение от акумолатор и това от некъв адаптор, а разликите са особено добре видни на чувствителен осцилоскоп.
ПС: темата маи стана много дълга и вече не всички могат, или просто не искат да я прочетат цялата...
ПС2: zulu сега ще ти драсна една оферта на лично съобщение.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

ПредишнаСледваща

Назад към Нетрадиционна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron