Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Биорезонансна терапия, билки

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот ivancho » 03 Фев 2012 11:45

Здравейте, да се изкажа и аз от опит с генератора и синхрометъра.
Първо за тези които не са запознати да кажа: Когато ти текат сополи като вода, бели това е алергично. Когато сополите са бели но гъсти, това е вирус. А когато са жълти, жълто-зелени е бактериално.
Другото, което мога да дам като съвет е винаги да пускате 30 kHz 3 пъти по 7 минути с 20 минути почивка, независимо какво друго пускате, има доста по-голям ефект, а и не всеки път може да уцелиш какво да пуснеш от това, което си измерил със синхрометъра.
Ето какво може да търсите, когато мерите със синрометъра, при проблеми с горните дихателни пътища и белите дробове: Campylobacter, Chlamydia trachomatis, Corynebacterium diptheriae, Coxsackie virus (особено ако имате температура), Diplococcus pneuemonie, Histoplasma capsulatum, Klebsiella pneumonie, Mycoplasma, Nocardia asteriodes, Paragonimus Westermani, Pneumocystis carnii, Trichomonas vaginalis, ако се съмнявате за грип гледайте и за Influenza A and B. Не съм лекар и не разбирам от паразити, тези неща са от проверки в интернет и от опит, и сигурно не са само тези, но както писах по-горе пускайте заедно със всичко останало и 30 kHz 3 пъти по 7 мин., с 20 мин. почивка. Понякога, когато има много честоти за пускане и нямате възможност или време да пускате всичко по 3 пъти (а и ако пускате на дете, то обикновенно е нетърпеливо, като дъщеря ми), може да пуснете всяка честота по веднъж за 10 минути и 30 kHz 3 пъти по 7 мин.
ivancho
новак
 
Мнения: 5
Регистриран на: 11 Дек 2010 13:37

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот NightCrawler » 03 Фев 2012 23:03

Браво ! Ето , че народа се събужда полека. Това е целта да сме полезни максимално с опита си. Като допълнение към горенаписаното мога да добавя само , че не е желателно да се прави само една процедура/ независимо от продължителността /, когато става дума за по-големи паразити /видовете червеи /, за вируси и бактерии е приемливо поне така показва моят скромен опит. А за F =30 Кхц / и около нея / не съм видял каквото и да е благотворно влияние на тази честота /въпреки, че съм опитвал многократно/ както самостотелно така и като добавка към определена комбинация , но явно за всеки е различно/ говоря само за 2-годишен опит по темата/
NightCrawler
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Юли 2010 22:18

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот georgi_nz » 03 Фев 2012 23:32

Не знам защо нямаш полза от 30 кхц. Тази честота блокира ензим на вируси и бактерии, от който живеят. И така или умират или минават в анабиоза. От което организма си отдъхва.

Специално при мен при ползване на запера кога съм настинал има добър ефект. А и особеното е , че усещането за електрически ток при контакта с електродите тогава е обострено.
А кога съм здрав - не усещам запера никак.
Явно тогава на тази честота проводимоста е ниска и тока не оказва влияние на тялото.

А иначе при разни опити с генератора на Гого - при различни честоти - усещането е различко. Има някой при които едвам държа електродите. Явно тогава има резонанс от бацилите в мен.

Образува ми се въпроса - в какво се изразява този резонанс и как може да се измери. Като ток през тялото , съпротивление на тялото или някакъв си пад при тази честота?
Да се измери така, че да се получи някаква единаица ( поне от системата СИ ) с която да си обменяме тук информация. Или ако е трудно да се определи такава - поне по принципа на меренето на киселинноста да се нарече някаква безразмерна такава. Та за в бъдеще като се каже, че за онова нещо има толкова резонанс - да се знае, това добре ли е или трябва да се лекува.
Без мерулки - няма наука и добра практика. И майстор Колю Фичето е мерил е тояжка с резки по нея, ама строежите му още стоят. :D
Всеки заслужава това, което е предизвикал!
georgi_nz
интересуващ се
 
Мнения: 88
Регистриран на: 10 Мар 2010 09:05

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 04 Фев 2012 03:07

georgi_nz написа:А иначе при разни опити с генератора на Гого - при различни честоти - усещането е различко. Има някой при които едвам държа електродите. Явно тогава има резонанс от бацилите в мен.

Образува ми се въпроса - в какво се изразява този резонанс и как може да се измери.
Без мерулки - няма наука и добра практика. И майстор Колю Фичето е мерил е тояжка с резки по нея, ама строежите му още стоят. :D


Въпросът има много аспекти и може да се погледне от много страни, което значи че има и много отговори :) ! Това усещане се забеляза веднага след като направих генератора сигурно има вече над 3 години от тогава, и всеки който го е ползвал се чуди как и защо така когато е болен силно чувства напрежението което е около 12V , и в същото време когато е здрав не го чувства. Практиката показва че когато се чувства силно то имаме резонанс и следователно някои микроби се пържат. Но това е само на усет, и при всеки един човек това усещане е различно по сила. В същото време е вярно че без измервателен прибор е трудно- в това спор няма. Друго си е да видиш точно колко е резонанса като число и точно на коя честота е, а също и да видиш че на тази честота отговарят еди кой си микроби , и или болести! Вариантите който са ми известни за такова измерване са три на брой:

1. Вариант синхрометъра описан в книгата на Кларк, като при него едно сканиране на даден човек в целия диапазон от 70 000Хц. до 900 000Хц. отнема седмици и поради това не е много ефективен, но пък струва като части левчета, и може да се сглоби от почти всеки без особени технически познания за 20-30 минути.

2. Вариант е този уред който аз съм направил за такова измерване /сканиране/, и компютърна диагностика веднага след като прочетох книгата на Кларк, и след като направих генератора. Този мой уред също се ползва вече маи станаха над 3 години от доста хора. Описал съм го подробно в тази тема:
viewtopic.php?f=22&t=98

3.Вариант е руския уред "метатрон", но той вече държи цена от над 50 000лв. и е трудно достъпен заради цената си, особено ако е само за домашно ползване и експерименти. При него обаче има предимство че вече се използва от доста лекари, и при тях едно сканиране може да се прави лесно и бързо -разбира се и там взимат по 50 до 100лв според настроението си за един скан, или както се вика за по модерно компютърна диагностика. Основния недостатък обаче на метатрона е че не показва честотите като числа който лесно можем да си пуснем от даден честотен генератор, ами ги показва само като болести, или микроби, и пускането на тяхната честота може да става само от самия си уред метатрон.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот NightCrawler » 04 Фев 2012 21:23

Логиката за 30-то Кхц е такава, както пишеш и както Хулда я обяснява заложена в "Зепера".Може на някой по-късен етап да и отделя повечко внимание.А това за усещането на резонанса зависи за кой диапазон говориш. Аз основно използвам Кхц и не съм имал случай някой да е усещал нещо като резонанс, но това може да си е строго индивидуално. За мен е по-важно де се решават проблемите без химия и рязане. Та де се "похваля" малко. Вчера ми се обади един приятел, който беше дошъл на гости за Коледа и се беше оплакал че му предтои операция на "нещо" в пикочния канал/ каза ми каква е диагнозата/ и решихме да пробваме да пречукаме гадината. Около седмица по-късно се обади да каже че се чувства много зле, но това беше за кратко на контролния преглед на който се е подложил се оказва че "нещото" вече го няма. И това си е супер защото беше само една процедура с три повторения и само 4 /четири/ честоти. /един пациент на раковото по-малко/ Те такива неща ме карат да се чувствам супер.
NightCrawler
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Юли 2010 22:18

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот georgi_nz » 04 Фев 2012 23:13

Молбата ми към теб NightCrawler е да дадеш честотите с които сте пържили бацила. На мен за сега не са ми нужни, но все някой четящ с наличен генератор може да има нужда.
Също и диагнозата може да споменеш, както и виновния микроб.

Благодаря ти предварително.
Всеки заслужава това, което е предизвикал!
georgi_nz
интересуващ се
 
Мнения: 88
Регистриран на: 10 Мар 2010 09:05

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот ivancho » 06 Фев 2012 09:28

georgi_nz написа:Специално при мен при ползване на запера кога съм настинал има добър ефект. А и особеното е , че усещането за електрически ток при контакта с електродите тогава е обострено.
А кога съм здрав - не усещам запера никак.
Явно тогава на тази честота проводимоста е ниска и тока не оказва влияние на тялото.

Мога да потвърда и при мен такова усещане. На мен лично не ми се е случвало при големите честоти, само при 30kHz, но дъщеря ми има понякога такова усещане, когато е болна.
ivancho
новак
 
Мнения: 5
Регистриран на: 11 Дек 2010 13:37

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот ivancho » 06 Фев 2012 10:04

Мога да споделя и един конкретен случай, свързан с 30 kHz, който ме убеди окончателно, че има ефект от тях.
Та майка ми се разболя от някъв вирус съчетано с настинка. По разни причини, които нямат значение, не трябваше да пие никакви хапчета, даже и хомеопатични. Та след първите 2-3 дена, в които мереше със резонансметъра на Гого и си пускаше лампата, за каквото е измерено, нямаше голям ефект, като не си е пускала 30kHz. И стигна до там, че й се губеше гласа.
И после се сетих, че имам един уред за детоксикация (ръчна изработка), който всъщност си е запер (работи на 30 kHz) с тази разлика че единия електрод е от нераждавейка, та да може като е във вода и пуснеш 30-те kHz да не я оцветява. Та детоксикацията се прави по следния начин, за който не знае: Слагаш в един леген вода колкото да ти покрие глезените като стъпиш вътре и разтваряш малко морска сол. Потапяш във водата единия електрод (отрицателния), който е добре да е от нераждавейка, а другия държиш в едната ръка. Та процедурата продължава около 50 минути, по-добре е да се прави вечер.
Това си е запване за 50 минути. Почна да го прави всяка вечер, освен другите честоти, които си пускаше. Още след първата вечер имаше осезаемо облекчение. След 3 дена й беше минало всичко, без да пие абсолютно никакви медикаменти.
ivancho
новак
 
Мнения: 5
Регистриран на: 11 Дек 2010 13:37

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот NightCrawler » 06 Фев 2012 23:52

Уважавам практиката на доказаните неща и ще се постарая да намеря време и за 30 Кхц. Та сега за онзи приятел с разрешения проблем, защото georgi_nz помоли. Точната диагноза като медицинска терминология, ще я напиша когато ми я продиктуват точно, но мисля , че като обясня по-долу за какво става въпрос самата диагноза няма да е от голямо значение. На този мой приятел са му открили някъква "торбичка" в пикочния канал, която била причинена от ПАПИЛОМЕН вирус и както са му обяснили докторите това било заразно и свързано с този същия щам, който предизвиквал рака на маточната шийка. След което му предложили процедура по отсраняване за "скромните" 800лв и плюс там още някъкви "дребни" разходи 200-300 лв. Та накратко това е историята. А честотите с които беше пречукана гадината са: КХЦ- 462 > 430 > 407 > 404.3 / по 5мин - 3 повторения - 15 мин почивка между сеансите / . От честотите на Хулда за Папиломния вирус може да се види какво точно съм избрал. Но има малка, но ЗНАЧИТЕЛНА подробност че аз изполвам напрежение 20 в./това си е лично мой избор/. Е надявам се че може да съм бил полезен на някой, нали това е основната цел на този форум. Използвам възможността отново да приканя и другите участници да споделят опит, нека не мислят първо какво биха спечелили.
NightCrawler
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Юли 2010 22:18

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот georgi_nz » 07 Фев 2012 22:33

NightCrawler - Благодаря ти за отговора и за информацията за честотите.
Аз преди време имам направени устройства с LM317, което с потенциометър запващия се си вдига напрежението от 5-6 волта докъм 25-30. Последното напрежение е непоносимо и предизвиква кожни изгаряния ( тъмни петна , които зарастват трудно), но който си го прилага сам определя колко да се самоопържи според усещането си.

Имам една идея - според която вместо запване през кожата да се прави пържене в магнитно поле - подобно на пещ с ТВЧ на съответната резонансна честота за бацила. Или с ВЧ нагряване на диелектрични материали ( между плочи на кондензатор) . И в общия случай чрез Тесла трансформатор и антена на Лаховски да се "нагрява" цялото тяло на нужната честота.
В последния случай няма да има място в тялото дето скин ефекта да спаси някой бацил по черва или кухинни органи. Така както в микровълновата печка спасение за живинките няма.

И в сферата на фантастиката - за известно време всики мобилни оператори в област с грипна епидемия могат да пуснат на пълна мощност клетките си с модулирана в СВЧ носещата бацилна честота на грипа. И по схемата 7-20-7-20-7 минути да запнат населението на един квартал без да го имформират и плашат с неща дето не са му ясни.
Но последното би предизвикало изчезване на грипа на тази територия, както и тотални финансови загуби на фармацефтичната мафия и съответния удар за отмъщение от тези загуби.
Всеки заслужава това, което е предизвикал!
georgi_nz
интересуващ се
 
Мнения: 88
Регистриран на: 10 Мар 2010 09:05

ПредишнаСледваща

Назад към Нетрадиционна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта