Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Биорезонансна терапия, билки

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот NightCrawler » 08 Фев 2012 01:11

:D Това последното ми хареса.
Аз веднъж пробвах на себе си с 24в ама ми дойдоха множко след това 2 дни не можех да кихна имах усещането, че ще ми се откачи главата, на третия ден всичко изчезна все едно не е било, но с 20в няма проблеми и генераторите на децата съм ги направил да работят на 20в. А що се отнася до избягване на скин-ефекта, кинескопа на GOGO върши чудесна работа, изпълнява изискванията, които споменаваш по-горе -"пържене" без "нагряване" плюс "HANDS FREE" -последното е като екстра а не устройство. Та като говорим за напрежения аз преди време използвах 18 в батерия от моя винтоверт, тъй като създаваше дребни неудобства че има допълнителни кабели а и винаги трябваше да влача зарядното и поне едната батерия на винтоверта, реших да си направя специални адаптори и вече приблизително година и трите ми генератора действат така. От доста време си задавам един въпрос: Дали след написването на книгата Хулда е отделила още време на изследване на гадините и ако е така има ли някъкво допълнение към нейния списък или ако не тя някой друг с акъла си се е потрудил да направи това? Някой има ли отговор на този въпрос?
NightCrawler
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Юли 2010 22:18

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот NightCrawler » 08 Фев 2012 01:32

Може би скоро,ще имам добри новини и за хората имащи проблем с ПСОРИАЗИСА. Приблизително от месец помагам на един колега да му се реши проблема и както ми казва той на някои места петната са изчезнали а другите продължават да изсветляват. Та ще видим какво ще се получи накрая, но ще изчакам известно време да видим дали резултатът е траен. Той изпробва тази рецепта с Цитростепа и парафина , но при него за съжаление нямаше ефект.
NightCrawler
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Юли 2010 22:18

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот gogogo » 25 Апр 2012 17:32

По неведоми пътища попаднах в тоя форум. Доктор Хулда Кларк даже не бях чувал. Но разбрах за нея от тая тема, от нея разбрах и, че любезният домакин е усъвършенствал нейната работа, ползвайки достиженията на съвременната медицина.

Аз имам семеен проблем. Моята жена страда от главобол. Подозирам, че е даже мигрена. Ама не мога да я закарам на доктор и това е. Веднъж купих едни лекарства и аптекарката ми каза, че ако облекчели болката да съм знаел, че е това. После наистина се потвърди, че помагаха, ама пак не можах да я закарам на доктор.

Можете да си представите, колко радостен бях, попадайки тук. Разказах на адаша подоробно каква ми е мъката, а той се оказа отзивчив и човечен. Казах си му в прав текст, че от електроника разбирам, колкото да си изкарам боя, от ток изпитвам ужас и даже със страх сменям крушки. Съгласи се и ми направи генератора по свой проект.

При мен е вече месец, за което време имахме вече осем сеанса. Първия ден бяха два и пак два преди няколко дни. Използвахме по-горе дадената схема 8,10,6000, за по пет минути без почивка. Все още нямах другото, за да проверим.

Е генератора действа. Моята е имала дни, когато от болка не може да стане от леглото. Сега болката оредя. Не е всеки ден, много е рядка. От как го имаме, имаше рецидив преди няколко дни, когато казах, че пак сме имали два сеанса. Помогна. Много съм благодарен на съдбата, че ме намери с този човек. Благодарен съм и на него, защото е човечен, отворен и прави добро.
gogogo
интересуващ се
 
Мнения: 54
Регистриран на: 15 Фев 2012 18:31

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 06 Юни 2012 16:33

Да си покажа и новия вид на генератора който е за болница. Кутията е съвсем друг вид от досегашните - значително по голяма за по лесна употреба.
Прикачени файлове
Generator ot 2.VI.2012.JPG
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот min » 08 Юни 2012 22:28

Здравейте Гого, от няколко месеца чета трескаво (толкова съм се запалила, понеже съм върла привърженичка на лечението без медикаменти) за честотния генератор и зепера, както и каквото намеря за д-р Райф и д-р Кларк. И ето стигнах до заключението, че без синхрометър ще е много трудно да се ползва генератор защото се работи на сляпо. Пък и всеки човек е една неповтаряща се индивидуалност, затова най-сигурният начин е да се направи диагностика и тогава да се атакува право в целта (действителна а не предполагаема цел). Много съм горда, че има такъв човек, като Вас, и че той е българин! Аз съм още съвсеeем начинаеща, но много упорито напредвам. Ще ви бъда много благодарна, ако ми отговорите и ми кажете, дали мога да си поръчам да ми изработите синхрометър и генератор.Бих била щастлива да се срещна с Вас. Имам остра нужда да подобря здравето си и мисля, че съм на правия път. От няколко години отказвам категорично на лекаря си да използвам медикаменти.След една криза ме убеди да ги започна, но след 6 мес. употреба ги спрях, защото си купих книгата на д-р Хулда Кларк и отново видях много светлина в тунела.
Чакам отговор с нетърпение.
Благодаря.
min
новак
 
Мнения: 6
Регистриран на: 18 Май 2012 08:43

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот min » 08 Юни 2012 22:45

Намерих в нета честотен генератор, но той не може да се настройва, а работи по готово зададена програма FreqGen , която може безплатно да се изтегли от тук http://zepir.com/bg/products/Elektronni ... ukcii.html , както и превод на български на всичките 1014 заболявания. В тази програма могат да се видят и честотите, с които се третират. Аз обаче не мога да бъда сигурна, че всичко, което се третира го имам в мен. А може и да не съм права. Например за третиране на паразити (Parasites general) са зададени 35 различни честоти всяка за 3 мин. И цялата процедура продължава 105 мин. Ето затова ми е много нужен синхрометър, както и генератор, който сама да настройвам. Нямам и зепер и ето, нещата стават три. Тези три неща мисля трябва да ги имаме комплект.
Надявам се да съм ви била и полезна освен искаща.
min
новак
 
Мнения: 6
Регистриран на: 18 Май 2012 08:43

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот min » 08 Юни 2012 23:16

В същност май нямам нужда от зепер а генератора ще ми върши тази работа. Напредвам :roll:
min
новак
 
Мнения: 6
Регистриран на: 18 Май 2012 08:43

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 08 Юни 2012 23:27

min написа:Намерих в нета честотен генератор, но той не може да се настройва, а работи по готово зададена програма FreqGen , която може безплатно да се изтегли от тук http://zepir.com/bg/products/Elektronni ... ukcii.html , както и превод на български на всичките 1014 заболявания. В тази програма могат да се видят и честотите, с които се третират. Аз обаче не мога да бъда сигурна, че всичко, което се третира го имам в мен. А може и да не съм права. Например за третиране на паразити (Parasites general) са зададени 35 различни честоти всяка за 3 мин. И цялата процедура продължава 105 мин. Ето затова ми е много нужен синхрометър, както и генератор, който сама да настройвам. Нямам и зепер и ето, нещата стават три. Тези три неща мисля трябва да ги имаме комплект.
Надявам се да съм ви била и полезна освен искаща.

Това което сте намерили е просто приставка за компютър, състои се от два елемента на кръст и ако вършеше работа и аз щях да правя такива. Може да се замени със всеки едни тонколони за компютър, или прост аудио усилвател като на вместо говорителя се слагат двата електрода. Проблема при нея е че не може да работи на честоти по големи от 18 000хц някъде а както знаем от книгата на Кларк реалните резонансни честоти на микробите са от 70 000хц нагоре. При ниските честоти и тези видове приставки се ползва повече гадаене и пускане на много видове честоти за много време, белким нещо се закачи. Реално пазара е наводнен със запери и приставки поради ниската им цена, и лесната им изработка от почти всеки, но ако вършеха работа до сега всички аптеки да са затворили по няколко пъти...
Относно запера той работи само на една честота от 30 000хц и реално може от генератора да се настрой същата заперска честота да кажем 30 000Хц и така генератора става на запер.
Ще се свържем да се уточним какво и как искате от мен и как да ви го направя.
Поздрави!
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот NightCrawler » 23 Сеп 2012 22:24

Едно хубаво филмче по темата- CANCER - The forbidden cures bg subs http://vimeo.com/49035402#at=0
NightCrawler
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Юли 2010 22:18

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Fortish » 18 Окт 2012 20:28

min написа:В същност май нямам нужда от зепер а генератора ще ми върши тази работа. Напредвам :roll:

Здравейте на всички!
Min, генераторът на Гого не работи на сляпо. На сляпо работи човекът зад генератора. Генераторът на Гого е страхотен уред. Ако още се двоумиш, просто губиш време. Аз изгубих доста време, смятах, че това са врели некипели. Когато след сериозна инфекция генераторът на Гого ме изправи на крака за 24 часа, аз се престраших да опитам да лекувам други хора (лекар съм). За една година натрупах известен опит. Мога да твърдя , че ако се правят процедурите грамотно в 9 от 10 случая има ефект. А в 5 от 10 случая ефектът е "магически" този процент зависи от това дали знаем какво целим и с какво си имаме работа. За твоите цели предполагам не е фатално, че нямаш синрометър (аз също нямам, но има лаборатория по микробиология) Така, че ако някой ти прави грамотно запер е добре, има едни комерсиални, които пускат сами тока и пискат и мигат - те са боза определено, тествах един такъв на пациенти и на осцилослкоп- абсолютно комерсиално изделие, на следващият ден генераторът на Гого реши 2 годишен проблем за 2 часа.
Поздрави,
Да живее резонансът!
Последна промяна Fortish на 18 Окт 2012 20:55, променена общо 1 път
Fortish
новак
 
Мнения: 15
Регистриран на: 12 Окт 2012 20:48

ПредишнаСледваща

Назад към Нетрадиционна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron