Честота на работа на отделните човешки органи

Биорезонансна терапия, билки

Честота на работа на отделните човешки органи

Мнениеот ivob1969 » 19 Фев 2014 14:07

Здравейте на всички.
Има ли някой идея по какъв начин се определя честотата на работа на отделните органи на човека? Това е много важно, за да знае всеки от нас какви честоти да използва и за какво.
ivob1969
новак
 
Мнения: 3
Регистриран на: 19 Фев 2014 00:31

Re: Честота на работа на отделните човешки органи

Мнениеот Gogo55 » 19 Фев 2014 14:38

Че защо точно на човешките органи?
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 524
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Честота на работа на отделните човешки органи

Мнениеот ivob1969 » 19 Фев 2014 14:53

Gogo55 написа:Че защо точно на човешките органи?

Въпросът ми е провокиран от това, че различни честоти се използват за лечение на различни болести. Ако се опитаме да се справим с някой паразит намиращ се в определен орган и използваме честотния резонанс, по предположение може да се получи, че честотата може да се окаже резрушителна и за самия орган. Всичко живо (мъртво) притежава своя спектър на излъчване, но като пример ще посоча, че честотата на различните органи е различна, т.е. честотата на вдишване/издишване (свързана с дихателните органи) не е еднаква на честотата на работа на сърцето.
ivob1969
новак
 
Мнения: 3
Регистриран на: 19 Фев 2014 00:31

Re: Честота на работа на отделните човешки органи

Мнениеот skeleta » 20 Фев 2014 20:02

Здравей ivob1969!

все пак е добре да прочетеш книгата на Хилда Кларк която е публикувана в темата за синхрометъра. Даже не е необходимо да я четеш цялата а само началото до мястото в което започва описанието на болестите. Иначе Тя пише че вирусите, бактериите и паразитите са с честота до 1.5МХц. А човешките започват от 1.5МХц до 9 МХц. При това положение не мисля че има проблем за организма ако не се прекалява все пак.

Поздрави!
skeleta
новак
 
Мнения: 20
Регистриран на: 26 Окт 2012 13:25

Re: Честота на работа на отделните човешки органи

Мнениеот ivob1969 » 20 Фев 2014 23:34

skeleta написа:Здравей ivob1969!

все пак е добре да прочетеш книгата на Хилда Кларк която е публикувана в темата за синхрометъра. Даже не е необходимо да я четеш цялата а само началото до мястото в което започва описанието на болестите. Иначе Тя пише че вирусите, бактериите и паразитите са с честота до 1.5МХц. А човешките започват от 1.5МХц до 9 МХц. При това положение не мисля че има проблем за организма ако не се прекалява все пак.

Поздрави!


Извинявам се, но май нещо се бъркам - ако е така поправи ме. В сайта http://www пише, че "Сърцето на възрастен човек бие 72 пъти в минута", което отговаря на честота 1,2 Hz.

За вдишванията открих тук http://www , че за възрастни Възрастни 12-20 пъти за минута, което е 200 - 333 mHz.

Според тези елементарни изчисления излиза, че посочените честоти от 1,5 - 9 МHz, са безкрайно по-големи от описаните.

Все-пак ще прочета внимателно описаното от нея, макар и да не мога да разбера как може да бъде измерена честотата на останалите органи в човешкото тяло. Тя споменава и за честота на мъртво насекомо (ако не се лъжа). Чел съм някъде, че честоти около 5Hz (цитирам по памет), са лечебни за организма.

Извини ме, но се опитвам да изясня сам за себе си къде е истината.

Поздрави
ivob1969
новак
 
Мнения: 3
Регистриран на: 19 Фев 2014 00:31

Re: Честота на работа на отделните човешки органи

Мнениеот skeleta » 21 Фев 2014 11:02

"Честотният спектър на човека е от 1520 kHz до 9460 kHz. Спектърът на патогенните организми (плесени, вируси, бактерии, червеи, кърлежи) е от 77 kHz до 900 kHz. За наше щастие ние можем да използваме зепинга без да засягаме хората, които са в горния край на честотния диапазон."

"1989 година бе изпълнена със събития. Аз определих спектъра на честотно излъчване на други живи същества: мухи, бръмбари, паяци, бълхи, мравки. Той се оказа между 1 000 000 и 1 500 000 Hz, като най-висок бе този на хлебарките."

От книгата и. Дали това е вярно ще мога да кажа като си сглобя синхрометъра. Не бях сигурен за долната честота затова написах до 1.5МХц. Нека Гого55 да каже и той нещо по въпроса защото има практически опит.
skeleta
новак
 
Мнения: 20
Регистриран на: 26 Окт 2012 13:25

Re: Честота на работа на отделните човешки органи

Мнениеот ivanjordanov » 21 Фев 2014 11:12

Супер интересно!
Значи това е обяснението за този вид лечение?
Аватар
ivanjordanov
новак
 
Мнения: 25
Регистриран на: 06 Фев 2014 12:15

Re: Честота на работа на отделните човешки органи

Мнениеот Gogo55 » 21 Фев 2014 12:11

skeleta написа: Нека Гого55 да каже и той нещо по въпроса защото има практически опит.

Моя опит от последните 5-6 години е че не трябва изобщо да мислим и да си играем с честоти от 1МХц до 10МХц. Спазваме си прочетеното и наученото от книгата на Кларк и нямаме проблеми. А това е честоти на дживотните както им викам на всички видове вируси и бактерии в диапазона от 70КХц до 880Кхц и това е напълно достатъчно както и ефиктивно за всеки от нас. Ако някои иска да се прави на осама и да облъчва себе си, или околните с честоти над 1МХц то той няма място в този форум.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 524
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Честота на работа на отделните човешки органи

Мнениеот ivanjordanov » 27 Мар 2014 15:08

Да, наистина много хора в любопитството си прекрачват тези граници и застрашават не само себе си, но и околните около себе си.
Аватар
ivanjordanov
новак
 
Мнения: 25
Регистриран на: 06 Фев 2014 12:15


Назад към Нетрадиционна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта