Лимон+сода против рак

Биорезонансна терапия, билки

Лимон+сода против рак

Мнениеот Gogo55 » 15 Фев 2013 14:39

Интересна статия която ми направи впечатление и затова я копвам.
Същата рецепта я ползвам още от малък, и особено зимата всяка седмица като си правя поне по един път такъв натурален сок от лимон+сода+захар грипа ме подминава почти винаги/на десет години един два пъти пъти да ме хване най-много/. Тоест мислих си че повишава имунната система и пази от грип, изглежда обаче помага и за много други неща.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Пийте лимонов сок всеки ден, ако му добавите една лъжичка сода бикарбонат е още по-добре.

Лимонът е един вълшебен плод, който има способността да убива раковите клетки. Той е 10 000 пъти по-силен от химиотерапия. Защо не знаем за това? Защото има организации, които нямат интерес да знаем за чудните качества на лимона. За това, от сега нататък можете да помогнете приятел, който има нужда, да разпространите това знание - трябва да се пие сок от лимон с малко сода бикарбонат за предотвратяване заболяването. Без захар или подсладители, вкусът е приятен – натурална лимонада. И разбира се, не предизвиква ужасно ефектите от химиотерапията. И ако можете да го направите, засадете си едно лимоново дръвче. Всички му части са полезни.
Колко хора умират докато тази тайна се пази внимателно, за да не бъдат поставени в рискове печалбите на големите корпорации.
Както добре знаете лимоновото дърво е ниско. Той заема много пространство, известно е под името на лимон, лима, limoeiro (gal.), llimoner (cat.), limoiaritz (eusk.). Този плод има силен анти – канцерогенен ефект. Освен това има много други свойства. Има много силен ефект върху кисти и тумори. Този плод лекува от рак, тестван е за рак на всички видове, а ако се добави бикарбонат е още по- добре, защото ще се промени стойността на рН на тялото.
Лимонът притежава много силен анти - микробен ефект с много широк спектър на действие против бактериални инфекции и гъбички – те обикновено живеят на места с висока киселинност, добавянето на бикарбонат към вашият Лимонов сок вие ще промените стойността на рН на тялото към алкална, каквато в същност трябва да бъде , за да сте здрави. Лимонът е ефикасен срещу вътрешни паразити и червеи, регулира високо кръвно налягане и е Антидепресант, намалява стреса и нервните разстройства.
Интерес представлява източника на тази информация: идва от един от най – големите производители на лекарства, който казва, че след повече от 20 лабораторни тестове, извършени от 1970 до сега данните сочат че:
Лимонът унищожава злокачествените клетки в 12 типа рак, включителноно дебелото черво, гърдите, простатата, бял дроб и панкреас.
Вещества от това дърво забавят растежа на раковите клетки и оказват 10 000 пъти по-добър ефект от продукти като Adriamycin, химиотерапия, и наркотичните продукти, които се използват обикновено в света.
И това, което е още по - изненадващо: този вид лечение, с екстракт от лимон и бикарбонат, унищожава само злокачествените ракови клетки и не засяга здравите клетки.

//Институт на науките на здравето, L.L.C. 819 н. Чарлс Стрийт Балтимор, MD 1201
Instituto de Ciencias de la Salud, L.L.C. 819 N. Charles Street Baltimore, MD 1201//
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Лимон+сода против рак

Мнениеот lz2sdc » 19 Фев 2013 14:59

Със сигурност, сместа лимон+сода бикарбонат е много полезна (също съм я опитвал и е много приятна), но при нашия случай не даде нужния резултат . Баща ми я използваше близо месец, заедно с други неща, беше вече в доста напреднала фаза, на легло и слабееше. Казвам го за да не се приема като панацея и да се разчита само на това. Същото е и с прословутата рецепта кленов сироп+сода бикарбонат (използвахме я месец и половина). Разбира се всичко е индивидуално и това, което може да помогне на един, за друг може въобще да не работи.

За тези, които ще опитат лимон+сода бикарбонат (понеже не дават съотношенията в статията), аз го приготвях така:
Три изцедени лимона - 120-160ml (зависи от големината на лимоните, ако са големи, два са достатъчни), изливам сокчето във висока чаша (пластмасовата на пасатора). Добавях една чаена лъжичка сода бикарбонат. Добавяте първо половината лъжичка, тъй като сместа се вдига и разбърквате интензивно със сламка или каква да е бъркалка докато пяната се смъкне. Добавяте и другата половинка от лъжичката и отново бъркате докато се смъкне.

По-добре като, че ли се получаваше (по-газирано), ако ги смеся на веднъж, в пластмасова бутилка от 500мл минерална вода с добро затваряне. Бързичко затварям тапата (като за всеки случай я поддържам, тъй като веднъж ми гръмна) и разклащам интензивно. След като пяната спадне, отваряте много бавно и внимателно, докато газът излезе - изпивате с наслада. Наистина е много приятно и баща ми го пиеше. Вероятно в не напреднала фаза на рака и като превантивна мярка, това лечение би дало резултат. Като самостоятелна бойна единица, не го препоръчвам в крайна напреднала фаза на рака. В комбинация с други протоколи, със сигурност би дало своята лепта в лечението. Макар и ние да не успяхме....ракът се лекува.
"И светлината в мрака свети, и мракът я не обзе."
Аватар
lz2sdc
интересуващ се
 
Мнения: 55
Регистриран на: 26 Апр 2010 20:26
Местоположение: Дулово


Назад към Нетрадиционна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron