Камъни в бъбреците

Биорезонансна терапия, билки

Камъни в бъбреците

Мнениеот simonit » 04 Ное 2012 07:53

И от мен едно успешно проведено лечение на камъни в бъбреците. Вземат се грудките на растението Гулия или така наречената земна ябълка, има и някакъкво турско наименование което не можах да запомня. Грудките се измиват добре и се настъргват със ситно ренде, след което се изстисква сока до достигане на една кафена чашка пие се три до четири дни най много сутрин и вечер по една чашка, половин час преди храна. Като са направени и две терапии със честотите от freqGen със колонките на компа. Дъщеря ми получи криза, а е само с един бъбрек, изписаха и лекарства, а аз и нправих по горе описаната процедура. След около седмица някъде ходи на контролен преглед при който не можаха да установят и една песъчинка в бъбрека. Докторите много се учудиха как така толкова бързо са изчезнали камъните но аз не им казах какво съм и давал. Не съм сигурен кое е помогнало повече, но се надявам със тази рецепта да помогна и на други хора със този проблем. А и ако има и други начини за лечение на това заболяване, нека се знаят, да помогнем с каквото можем.
Успех
simonit
новак
 
Мнения: 22
Регистриран на: 29 Май 2012 05:04

Re: Камъни в бъбреците

Мнениеот georgi_nz » 04 Ное 2012 11:02

Simonit, а какви честоти използва с този freqGen?

Да не си ползвал тази рецепта за freqGen :

http://blogzaserioznihora.blogspot.com/ ... _3955.html ?

Тук има резон, но единствено в звуковия обхват. Въпреки, че терминологията е сбъркана - "Машината на Райф в домашни условия". Тя машината на Райф е нещо съвсем друго. А това горе е запер в звуковия обхват с регулируемо напрежение и честота.


Премахването на камъни в бъбреците е доста рискована работа, поради това че като тръгнат камъните не е сигурно дали ще могат да се "родят" нормално или да заседнат на някое тясно място и да запушат пътя на урината. И да се наложи прилагане на радикални докторски мерки.

Изхвърлянето на бъбречни камъни може да се отключи и със следните билки - босилек и свежа царевична коса. Вари се и се пие вместо вода за няколко дена. И после камъните тръгват да излизат. При жените е по-лесно, но при мъжете раждането е ужасно.

Най важното за камъните в бъбреците да се знае, че се предизвикват от специфични микроби живеещи по бъбреците и от специфичните вещества преработвани от бъбреците за изхвърляне от тялото. Последните са "набавят" от специфичен начин на живот и лоша комбинация от храни.
Което навежда на мисълта, че еднократното очистване на камъните - не премахва причината за тяхното ново образуване.
Всеки заслужава това, което е предизвикал!
georgi_nz
интересуващ се
 
Мнения: 88
Регистриран на: 10 Мар 2010 09:05

Re: Камъни в бъбреците

Мнениеот simonit » 04 Ное 2012 16:11

Имено програмата freqGen1.13 която е във звуковия обхват. Тази ваша рецепта не съм я пробвал, вероятно също е чудесна, но и аз бях доста паникьосан защото докторите се бяха наточили да я режат, което не ми са и мисли какво може да се случи че е със само един бъбрек.Тази рецепта я намерих мисля че беше от БГ.мама. и ми са стори най подходящата за случая. За сега към нея нямам забележки. За честотната програма много не съм сигурен дали е повлияло, а пък и бяха само две процедури направени достраша ме повече да и пусна.
simonit
новак
 
Мнения: 22
Регистриран на: 29 Май 2012 05:04


Назад към Нетрадиционна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта