Имам питане?!?

Биорезонансна терапия, билки

Имам питане?!?

Мнениеот TRANTOR » 03 Юли 2012 21:08

Основно към тези , които имат съответната техника.
Работата ми е такава, че доста продължително време от деня, аз съм изложен на различни видове енергийни влияния.
Занимавам се с изработването на машини и метални конструкции, техният монтаж, проби и пуск.
Затова съм изложен почти постоянно на пряко/лъчисто/ и непряко/електромагнитно/ облъчване от заваръчни устройства и други машини/шлайфове, пробивни машини, стругове, фрези и плазмени резаци/.
Дали аз самия боравя с тях или някой друг около мен, понякога почти няма значение.
Усещам влиянието им върху организма си отдавна.
Та на въпроса.
Някой би ли измерил с уредите които са му подръка , показателите им от човек, преди и след излагането на човек на тези влияния.
Говоря за измерване на електромагнитно поле, на честотни характеристики от Райф изобретенията и всичко друго , което може да се сети/например електропроводимост на тялото, честота на дишане/обем/и сърце и тн./
Също приемам и прости съвети за преодоляване на ефектите от тях , на база на показателите.
Засега жива и мъртва вода нямам, сребърната е на път , ама съм си загубил сребърната гривна , че са убивам да я търся от една седмица , щот се скъса и не съм я носил отдавна. :roll:
Кисна си ръцете в течаща вода , ходя бос- тия двете се усещат облекчават напрежението някак си !
Та тва е , е не очаквам бързи отговори , но знам че много от вас работят с подобни уреди и имат достъп до тях, Ако и Когато се сетят да направят някво проучване, да драснат някой ред.
Бъдете щастливи!
TRANTOR
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 22 Май 2012 20:56
Местоположение: Казанлък

Re: Имам питане?!?

Мнениеот Чефо » 03 Юли 2012 22:51

Това което казваш за влиянието може и да е така, но винаги има "но"
Можеш да си на всред най голямото лъчение и нищо да не може да ти направи.
Това се казва Вяра. Дори смея да твърдя, че ти можеш да му влияеш.
Всяка друга техника би била несъвършена.
Чефо
интересуващ се
 
Мнения: 233
Регистриран на: 31 Яну 2010 12:00

Re: Имам питане?!?

Мнениеот velin » 05 Юли 2012 22:38

при някои заваръчни процедури се отделят отровни газове, по скоро наблегни на детоксикацията, за нея има много варианти.
velin
модератор
 
Мнения: 62
Регистриран на: 31 Яну 2010 23:38

Re: Имам питане?!?

Мнениеот Gogo55 » 05 Юли 2012 22:55

При всяка една заварка имаме проводници по който текат много ампери, от там имаме и много силно ел магнитно поле около тези кабели с дадена честота. Около всеки един ел мотор също имаме силно въртеливо ел магнитно поле, но за него се грижи корпуса на мотора който го спира до няква степен. Това спиране при всеки един мотор и честота е различно и зависи колко пермалои е сложен в статора ако изобщо има пермалои, и колко е дебел металния му външен кожух. Повечето машини и ел мотори работят на 50Хц, но има и доста машини при които се използва инвертор чрез който се регулират оборотите на даден мотор като се сменя честотата му и от нея се променят оборотите му. Около жиците от инвертора до мотора също има силно ел магнитно поле с дадената честота-един вид тези проводници са и антена която лъчи. При почти всички големи машини проводниците от ел таблото с инвертора до самия ел двигател в машината вървят в метални заземени тръби-некъв стандарт си има за това.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17


Назад към Нетрадиционна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron