променливотоково крайно стъпало на запер

Биорезонансна терапия, билки

променливотоково крайно стъпало на запер

Мнениеот simonit » 03 Юни 2012 15:13

Не гарантирам че предложеното устройство ще замести на 100% направените досега. Но като пулсатор - електролизер ми се струва че е неподходящо за третиране на организма. Предложеното устройство е от контактен тип с електроди, но съм го направил променливотоково.
При дадената схема се използва двуполярно променливо напрежение на изхода.Използвам компютърната програма FreqGen 113. Особеното при нея е, че има сигнал само на единия изход от слушалките на компа.За да стане двуполярно съм включил един операционен усилвател който достига до напрежение включващо едната схема 555. От изхода на схемата вземам сигнала за втората схема 555, и по този начин обръщам поляритета на 180 градуса. Сигнала става двуполярен с максимален размах на правоъгълна честота, 100% запълване на импулсите. Едно уточнение, таймерите съм ги вързал по нетипична за тях схема, но само със тях успях да постигна пълно отпушване на крайните транзистори.Същата схема е използвам и в друг случай която ще подам на съответното место по късно. Двата изхода са свързани с полеви N канални транзистори, които са вързани по такъв начин че на изхода винаги се получава двуполярно напрежение без да има възможност да се даде на късо. Със транзистор T3 регулирам напрежението на крайното стъпало, взависимост от конкретния случай. При това стъпало видях че съм изпуснал едно допълнение. Нужно е да се направи още едно съпало което веднага да включва захранването при подаден сигнал на входа и да го изключва с известно закъснение при липса на такъв. Това го видях вече като го направих и още нищо не съм правил по въпроса. Изхождам от факта че човешкия организъм се състои от над 70% вода и пулсаторите които са правят по скоро биха навредили отколкото да помогнат. Мисля така като изхождам от принципа по който се правят схемите за електролиза. Имено Андрия Puharich се е заинтересувал, по какъв начин се получава водород в кръвта. От там произлиза и патента му на метода за разделяне на водните молекули. Това го бях чел някъде из сайтовете. Също така има и минимално вкарване на йони от електродите към организма. За което съм доста скептичен, като чета по сайтовете предлагащи такива устройства. Лично аз съм доволен за сега от резултатите. Използвал съм го на себе си за лечение на белия дроб. Имах някаква инфекция и докторите ми бяха изписали някакви доста скъпи лекарства. Преди да ги взема реших да пробвам новия метод и само с един път всичко отшумя почнах да се прочиствам и за една седмица дори нямаше никакви издавани звуци от дроба ми. Ползвах го на близки за болки в коленете, загуба на обонянието, стоматологични огнища, Пневмония бронхиална, при някои болежки най много две до три процедури. Има и още няколко други заболявания за които в момента не мога да се сетя. Не твърдя на 100% че е идеалния вариянт, но за мен за сега ефекта е много добър. Не съм и много на ти и със електрониката и може да намерите повече грешки отколкото чаркове има в нея, но ще съм доволен да ме поправите където съм сгрешил.
Схемата е качена като .рар за дърпане.
Прикачени файлове
Sxem zep.rar
(15.62 KiB) 681 пъти
Последна промяна simonit на 03 Юни 2012 15:59, променена общо 1 път
simonit
новак
 
Мнения: 22
Регистриран на: 29 Май 2012 05:04

Re: променливотоково крайно стъпало на запер

Мнениеот velin » 10 Юни 2012 11:29

В началото си помислих, че става дума за някаква синусоида, може би трябва да се уточни за какво става дума за правоъгълни импулси с обърнат поляритет или друго. Добре е да постнеш някакви осцилограми ако имаш .
velin
модератор
 
Мнения: 62
Регистриран на: 31 Яну 2010 23:38

Re: променливотоково крайно стъпало на запер

Мнениеот simonit » 10 Юни 2012 13:47

За да стане двуполярно съм включил един операционен усилвател който достига до напрежение включващо едната схема 555. От изхода на схемата вземам сигнала за втората схема 555, и по този начин обръщам поляритета на 180 градуса. Сигнала става двуполярен с максимален размах на правоъгълна честота, 100% запълване на импулсите.
Не разполагам с уред с който да покажа осцилограми, съжалявам за което. Мисля че съм описал това което се получава на изхода. Операциония усилвател след като достигне до напрежение 2/3ти от захранващото напрежение, таймера се изключва лавинообразно до минимално ниво на напрежението, а вторият се включва до максимално ниво. Получава се импулсно напрежение със съответната честота подадена на входа на о-у. Възможно е на входа да се подаде и синусоида но на изхода винаги трябва да е импулсна честотата.
simonit
новак
 
Мнения: 22
Регистриран на: 29 Май 2012 05:04


Назад към Нетрадиционна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта