лекуване с MMS

Биорезонансна терапия, билки

Re: лекуване с MMS

Мнениеот velin » 27 Ное 2012 19:33

Вдиша се само газа който се отделя след активацията на ММС, моля прочети линка.
http://www.mmsbulgaria.com/2011/02/17.html
velin
модератор
 
Мнения: 62
Регистриран на: 31 Яну 2010 23:38

Re: лекуване с MMS

Мнениеот Чефо » 29 Ное 2012 18:34

Това е чудесна новина. Радвам се, че има вече решение срещу тази коварна болест. :)
Чефо
интересуващ се
 
Мнения: 233
Регистриран на: 31 Яну 2010 12:00

Re: лекуване с MMS

Мнениеот georgi_nz » 29 Ное 2012 20:12

От този форум тук цитирам : http://shamballa-bg.net/forum/index.php?showtopic=502

Човека е прочел и дал в кратък вид общата информация.



Това ми хрумна преди доста време, но бях писал други неща от спирит оф маат, които бяха дост ахимически, а и само аз се занимавам с химия, а и там пишат малко отплеснато и бях решил да не си развалям рейтинга с повече глупости, а и да не пиша в шамбала място за още химия докато не му стане лошо на някой.

но погледнах преди време една темичка която не беше статия там, което счетох за плюс и може пък да се окаже вярно, което е странно.

та е едно от нещата които могат да променят света, не че искам да го променям и да решат много болести, без да съм особено хуманитарен, поне понякога.

пишеше за хлорен диоксид, това е много силен окислител. в концентрация над 15% във въздуха детонира спонтанно от слънчева светлина. прави същото лесно при -40 0C когато е чист. има половината енергия на детонация на нитроглицерин за грам вещество. изключително нестабилен е идеята е че е смесен хлор и кислород в едно съединение и идвата са много силни окислители. красивото от известна гледна точка е, че молекулата е елегантно неподвижна на енергията която има което я прави възможна за съществуване. оттук ще смесвам каквото знам с каквото съм прочел, свободно по впечатленията ми. когато влезе в организма се оказва изненадващо приет, вместо да реагира със стените на стомаха примерно, важното е да се отбележи че се получава така че е с ниска концентрация и е практически няколко капки на чаша вода ... както и да е, наистина е малко и няма вредни последици приет по начина който описват. който е 28% воден разтвор (28 грама NaClO2 (натриев хлорит) + 72 грама дестилирана вода; NaClO2 който ползват в америка (откадето са го взимали, незнам защо винаги е бил такъв) има 19% NaCl (натриев хлорид) и 1% NaOH (натриева основа), което се равнява на 22,4% разтвор но е 28% спрямо купения хлорит и го наричат 28%) се смесва с винен (не ябълков) оцет или 10% лимонена киселина, като за една капка хлоритен разтвор се ползват 5 капки киселина. всяка киселина действа (аз мислех да пробвам направо със солна, разредена предварително или концентрирана да видя що е чист ClO2). хлорита се разпада до хлорен диоксид ... който може да преживее няколко часа в организма ако няма какво да убива докато не се разгради. след като се изпие продължава рекация и се отделя по малко с времето. след смесване на капките се чака точно 3 минути, по-малко по-малко реакция, повече по-силен. няма закаде да се бърза обикновено. та може да се почне от 2 капки и да се стигне до 15 да речем, няма ясна горна граница .... това са капките от хлорита, не от киселината. 15 28(22.4)% хлорит са 75 винен оцет или лимонена киселина, тотално 90. след три минути чашата се пълни доколкото се иска с вода (добре е да не е чешмяна ... може дестилирана ако се намери или може би и минерална, макар че не бих пълнил това с минерали, не ми е ясно кое ще реагира, не че някой ще се отрови, но може да се намали ефекта; вместо вода има няколко сока които могат да се ползват, които не помня, има ги в книгите (за цялото инфо потърсете в гуугъл MMS (miracle mineral supplement), информацията е безплатна и има сайт, един от всичките е истинския), единия е ананасов; по-важни са соковете които не е добре да се ползват заради витамин C в тях, той е консервант и спира реакциите на хлорния диоксид, портокаловия сок е лоша идея, всеки сок с допълнително добавено витамин C, от магазина е лоша идея, естественото май не е толкова опасно, но няма смисъл да се опитва).

та идеята е, че това нещо е мноог силен окислител и изглежда точно като кислород. тялото мисли че е кислород, имунната система включително мисли че е кислород. вирусите мислят че е кислород, бактериите, всичко мисли че е кислород, но е хлорен диоксид, който е ендотермичен (получен в влагане на топлина). хлора вместо да е в -1 степен на окисление е в +4, което го побърква, кислорода вместо да си вземем 2 електрона както си му е реда, едва взима каквото хлора ми даде и т.н. съединението е много реактивоспособно. убива храната на бактериите, бактериите, вирусите, паразити, ракови клетки, дори клетки заразени с вирус на спин (за което се ползва най-шантавия начин на употреба, разреден глюкозен разтвор венозно). убива и гъбички, те са навсякаде, в тялото включително, просто не се развиват и се убиват. повечето ако не всяко от тези неща е анаеробно което означава че се храни не с кислород съдържащи съединения, а със серо или подобни. имунната система ги убива с кислород, в случая с ClO2. незнаех много за тези неща докато не прочетох книжката на автора, цялата конспирация на фармацевтичните компании да махат симптоми вместо да търсят лекарства ми дойде малко в повече, но това не променя възможността за откритието. както и да е, примерно много неща се хранят с -SH групи и т.н. съединения с групи в които кислорода е заместен от нещо друго и като цяло се отнасят към анаеробния начин на хранене, хлорния диоксид наистина им идва в повече и на съединенията и на нещата. та той се разнася като O2 от имунната система и убива каквото му попадне. на всичкото отгоре атакува и разгражда токсини и хипохлористата киселина на която се разпада - HClO е една от най-силните основи на имунната система, което я подхранва значително. т.е. веществото не атакува нищо живо и част от организма, а атакува всичко или почти всичко което не му е мястото там и засилва многократно имунната система. между другото е доста унищожително и за ника ми. но той се разгражда и в чешмяна вода и съм свикнал.

накратко нещото е известно от няколко години, прието е в една страна официално за всякакъв вид лечения и автора иска да разпространи книгата и ако не се интересува никой и не вярва в написаното, поне насмешка да я даде на някой и той да я прочете. мен ме мързи да чета и ще сумирам за хора с такива проблеми. излекувало е 75000 човека от малария до преди няколко години, постоянно лекува други. в момента май са няколкостотин хиляди. безплатно е - прави се лесно, натриев хлорит, който все ще се намери от някаде (добре де може би не в български health food магазини (които не харесвам така или иначе) или в местната железария, но се намира ако ще и от химически магазин (все пак питайте за чистота и анализ на съдържанието, 1% натриева основа не е проблем, особено когато се смесва с киселина, но органични замърсители или тежки метали не са желани, има и ч.з.а. реактиви и технически и много други категории) и оцет или лимонтузу. самият разтвор без киселината се нарича MMS и е самото нещо и се продава от години като минерална добавка. почти е като да смесиш готварска сол с оцет, да разредиш със сок или вода и да се излекуваш от почти каквото си поискаш. всъщност е пробвано за доста заболявания и е успешно за почти всички, а когато е успешно е 100% от случаите или нещо много близко по според обсотятелствата. примерно стандартните лекарства против малария имат 10% успеваемост и минават дни, ммс излекуваше 90% за 24 часа и 100% за 48. всъщност след няколко часа хората са готови да започнат работа. като цяло първо се атакуват паразити, бактерии и вируси, ако остане токсини и ако остане още се подсилва имунната система от разграждането му. крайните продукти на естественото му разпадане в тялото ако не намери нищо са готварска сол (която е много малко, нормалната доза ммс е 3 до 30 милилитра и не се разпада наведнъж и не на едно място в тялото, така че няма опасност за анти сол феновете) и вода. толкова е просто, че няма какво друго да се получи. няма и място за грешка. самото то не е лекарство. няма открити странични ефекти. когато се приема може да се започне съвсем от малко 1 до 3 капки, особено от болен човек, защото ще има много за убиване и има само определено количество мъртви нежелани неща за изхвърляне преди което да се получи повдигане и повръщане. както и да е списъка със заболявания които лекува е доста впечатляващ, но не помня почти никое, освен рак, което според автора е вирусно, така или иначе за него има теории и нищо разбрано, освен че според автора едно време някой е направил микроскоп с който е видял вируса и го е лекувал със светлина с дължина на вълната съвпадаща с дължината на вируса превръщайки го в антена и разбивайки го с електричеството преминаващо през него както през всяка антена. принципно и една връзка да се скъса вируса е gone, поне във формата в която е. идеята е че това нещо е много малко и е една молекулка практически (вирусите в чист осъстояние са кристални) и издържа много малък интензитет, теорията ми е неизвестна. имайте предвид че за кристал от вирус се искат наистина наистина много вируси, имат си и структура и точна геометрия (дори различна за различни температури) и могат да си се подреждат, изкристализират и т.н. точно както нормални вещества. макар и малко големи. хлорния диоксид е активната (или една от тях, скучно е) част на белината и много почистващи препарати. и вероятно най-силният известен антипатоген. досега никой не го е пробвал вътрешно, това е. болниците миришат на него. и да не стане не е голямо чудо, не е някакво огромно изстрадано откритие способно да спаси човечестовто, просто малка, незабелязана неорганична молекула, която се ползва навсякаде. та рак, спин, малария и т.н. пневмония, грип, хепатит C. може дори да си миете зъбите с него. зазадравява и венците. ако си миете косата ще придобие странни жълто оранжево червени оттенъци докато не стане бяла ако ползвате достатъчно. ако се капе в очите трябва да снимавате много с количеството и да промиете много добре, иначе долните клепачи увисват за няколко дни все едно очите ще паднат.

също не е нужно да се взима много за да действа. помалко няколко пъти на ден е достатъчно, дозата няма отношение към свършена работа, не е като да смесваш реактиви. първо малко после малко .. и малко по малко патогените умират и организма се засилва срещу тях. малко дигитално е. имаш 100 и махаш по 5 всеки ден. понякога махаш по 200 на първия път в зависимост от болестта, понякога по 0.1, но действа и блокира развитието й. няма значение по колко маха всеки път, рано или късно не остава за махане. усилено създава среда в която да не се развива. забавното е че самият организъм никога и не разбира какво има в него, но и не страда от това. нито пък заболяването разбира какво му е дошло.

и понеже някой може да го мързи на гоогли (качество което уважавам)
http://miraclemineral.org/
http://spiritofmaat.com/may08/miracle_mineral_part1.pdf
http://spiritofmaat.com/may08/miracle_mineral_part2.pdf
http://spiritofmaat.com/may08/miracle_mineral_part3.pdf
http://www.youtube.com/watch?v=hURrd58w ... re=related

може да гооглите и за други начини на получаване на ClO2, това не е единствения просто е много добър за целта. самият хлорен диоксид не се съхранява никога в чисто състояние или над ниска концентрация, защото се разгражда с времето, а и има риск от детонация.





А ето тук в КОЛИБКА е подробен филм за ММС-а с откривателя като главен герой:

http://kolibka.com/download.php?mid=10180
Всеки заслужава това, което е предизвикал!
georgi_nz
интересуващ се
 
Мнения: 88
Регистриран на: 10 Мар 2010 09:05

Re: лекуване с MMS

Мнениеот angelk » 01 Дек 2012 15:36

jo64o написа:Уважаеми angelk,моля да ме осветлите,как става вдишването на ММС?


Вдишването става ето така:

1.2 капки ММС + 2 капки Активатор.
2.Изчаквате 20сек. !
3. Вдишвате леко от чашката и задържате дъха си няколко секунди
4. Поемете въздух от чашката и през устата и пак задъжате няколко секунди

Направете 3-4 пъти стъпка 3 и 4 след това 4-5 дълбоки вдишвания на ЧИСТ въздух.
Внимавайте с вдишванията за да не изгорите белия си дроб , той НЯМА рецептори за болка.
Поджождайте внимателно без да бързате и никога повече от 2 капки за вдишване.

Тук : http://www.mmsbulgaria.com
Има всички филми които имат превод на Български .И много информация и протоколи.
angelk
новак
 
Мнения: 7
Регистриран на: 26 Юли 2011 22:24

Re: лекуване с MMS

Мнениеот velin » 02 Дек 2012 14:52

Още едно видео свързано с ММС превод от mmsbulgaria.com , 38 деца излекувани от аутизъм за 20 месеца , ако имате търпение да изгледате филма ще добиете представа за протокола(дозировката) за ММС използван при децата, наистина много кратко но добре синтезирано.
velin
модератор
 
Мнения: 62
Регистриран на: 31 Яну 2010 23:38

Re: лекуване с MMS

Мнениеот Чефо » 02 Дек 2012 16:10

Гледах го. Много интересна информация. Отговорих си на много въпроси и препоръчах сайта на познати.
Благодаря за информацията, с интерес очаквам развитието на този метод на лечение и добри отзиви от по-вече излекувани хора.
Чефо
интересуващ се
 
Мнения: 233
Регистриран на: 31 Яну 2010 12:00

Re: лекуване с MMS

Мнениеот georgi_nz » 02 Дек 2012 16:44

Чефо написа:Гледах го. Много интересна информация. Отговорих си на много въпроси и препоръчах сайта на познати.
Благодаря за информацията, с интерес очаквам развитието на този метод на лечение и добри отзиви от по-вече излекувани хора.


Въпросът е как да се намери ММС-а. Рових из нета и не намирам. В ибея намерих - някакви американци продават, но куриера до България обезсмисля покупката, както и това ,че митницата ще ревне и те за пари.

Така, че ако някой намери ММС - да казва от къде може да се купи чист ММС за хранителни цели.

А рекламираната ефективност може лесно да се провери при една настинка или гърлобол. Или ще върши работа или няма.
Всеки заслужава това, което е предизвикал!
georgi_nz
интересуващ се
 
Мнения: 88
Регистриран на: 10 Мар 2010 09:05

Re: лекуване с MMS

Мнениеот angelk » 02 Дек 2012 21:00

georgi_nz написа:
Чефо написа:Гледах го. Много интересна информация. Отговорих си на много въпроси и препоръчах сайта на познати.
Благодаря за информацията, с интерес очаквам развитието на този метод на лечение и добри отзиви от по-вече излекувани хора.


Въпросът е как да се намери ММС-а. Рових из нета и не намирам. В ибея намерих - някакви американци продават, но куриера до България обезсмисля покупката, както и това ,че митницата ще ревне и те за пари.

Така, че ако някой намери ММС - да казва от къде може да се купи чист ММС за хранителни цели.

А рекламираната ефективност може лесно да се провери при една настинка или гърлобол. Или ще върши работа или няма.



Не знам дали четеш, по-горе съм дал сайта за ММС на Български е и най-горе вляво са телефоните за контакт с човека който подържа сайта , същия ПРОДАВА ММС за България!За 2-3ти път в темата се казва от къде може да се намери.
angelk
новак
 
Мнения: 7
Регистриран на: 26 Юли 2011 22:24

Re: лекуване с MMS

Мнениеот velin » 02 Дек 2012 23:58

georgi_nz написа:А рекламираната ефективност може лесно да се провери при една настинка или гърлобол. Или ще върши работа или няма.


:) вече съм го пробвал, на себе си и на доста хора около мен, с двете ръце подписвам РАБОТИ, на какво съм свидетел ли на излекувани гърло и настинки, сутрешно гадене от дълъг период, високо кръвно, главобол, стомашни летни вируси.
velin
модератор
 
Мнения: 62
Регистриран на: 31 Яну 2010 23:38

Re: лекуване с MMS

Мнениеот icrow » 03 Дек 2012 00:08

A купувал ли си си го, или си си го правил?
Свобода на словото!?!?! ако му трябвам на някой ел.поща icrow@abv.bg
Аватар
icrow
новак
 
Мнения: 13
Регистриран на: 27 Юли 2012 19:51

ПредишнаСледваща

Назад към Нетрадиционна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron