Ставни заболявания

Биорезонансна терапия, билки

Ставни заболявания

Мнениеот georgi_nz » 17 Дек 2011 19:34

Интересувам се от ставни заболявание и честотите на които се морят съответните микроби.
Убеден съм , че много хора стигат много напред с това заболяване и в крайна сметка им се налага да сменят става. След като попаднат на некадърен екип - осакатяват доживот.
Най добре е да не се стига до окуцяване, а да се мори микроба на нужната честота овреме.
А какви са обичайните честоти - това ми е въпроса.
Всеки заслужава това, което е предизвикал!
georgi_nz
интересуващ се
 
Мнения: 88
Регистриран на: 10 Мар 2010 09:05

Re: Ставни заболявания

Мнениеот georgi_nz » 19 Дек 2011 23:51

Онова , което ми е достатъчно са няколко честоти, изпитани напрактика и довели до избавяне от микробите , чийто храна е ставния хрущял.
Всеки заслужава това, което е предизвикал!
georgi_nz
интересуващ се
 
Мнения: 88
Регистриран на: 10 Мар 2010 09:05

Re: Ставни заболявания

Мнениеот Gogo55 » 20 Дек 2011 00:52

В темата за генератора съм пуснал тези честоти, идея си нямам дали помагат за всякакви ставни заболявания но нищо не ти пречи да ги опиташ за няколко дена.Ако има резултат то той трябва да се прояви най късно до седмица или две.Ето и цитат от темата за генератора:

Сега малко практични резултати получени тук в Бг.Ще публикувам няколко честоти които се използват от доктор в кабинета му с направен от мене честотен генератор,и човека ми сподели че е лекувал ставно заболяване с тях, но също така е имало и нормализиране на високо кръвно налягане което от 160 горна граница е станало нормално 130 на 80 при пациент на 60-70 години възраст след третиране с тези честоти!Следователно ставните заболявания и кръвното налягане са свързани!
Ето и честотите-сигурен съм че ще бъдат от полза на много хора:
3176Хц,880Хц,727Хц,787Хц,317Хц,250Хц,120Хц.Всяка една от тези честоти се пуска с продължителност от 6 минути и между всяка честота се прави пауза от 20 минути.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Ставни заболявания

Мнениеот georgi_nz » 20 Дек 2011 10:19

Благодаря за цитата Гого!
Иначе тази тема съм я чел няколко пъти преди време, дори съм я печатал и други да я четат, но сега като ми потрябваха тези честоти не се сетих , че е споменавано точно тук. :roll:

Ще напиша след време каква е ползата от тези честоти. Все пак да се трепят 7 вида микроби срещани из ставите и шанса да ги има и при наша близка не са малки.
Всеки заслужава това, което е предизвикал!
georgi_nz
интересуващ се
 
Мнения: 88
Регистриран на: 10 Мар 2010 09:05

Re: Ставни заболявания

Мнениеот georgi_nz » 25 Дек 2011 21:45

След като честотите са в звуковия обхват - върти ми се идеята да бъдат записани на аудиодиск от генератора на Гого или от друг точен генератор. Например някакъв такъв китайски :

http://www.mcpsh.com/SG1631A.html

който например струва над 400 долара. Или какъвто и да е друг лабораторен генератор.

След като честотите са на диск с по 7 минутни "песни" ще могат да се просвирват на някое СД или ДВД , като изходния сигнал от говорителя се подава паралелно на електродите за запване или директно през ставата или по друг подходящ начин.

Въпросната хватка ще е полезна , понеже възрастен сам човек не може се оправи с генератора да си задава честоти и време за запване, но може да се научи да си пуща първата, втората или едикояси "песен" от диска и да си поставя електродите.
Всеки заслужава това, което е предизвикал!
georgi_nz
интересуващ се
 
Мнения: 88
Регистриран на: 10 Мар 2010 09:05


Назад към Нетрадиционна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron