Кислородна вода!

Биорезонансна терапия, билки

Re: Кислородна вода!

Мнениеот lz2sdc » 27 Апр 2013 15:32

Благодаря за инфото!

Докато я използвах, не съм имал неразположение, но явно влияе на всеки различно. Странно защо нашата фармация използва тоя - фенацетин като помощно вещество? Явно, доказано "помага" на бъбреците... хм

На друго място като помощно вещество са използвали натриев бензоат (консервант Е211), което пак е под въпрос, въпреки малките концентрации.
В руските шишенца прекис, не открих помощни вещества. Още едно.
Неумивакин съветва, ако се появи някакъв дисконфорт, да се намали приема. Всичко с мярка.
Принципно, едно неразположение с грипни симптоми, може да се дължи и на голямото изтребление на вредни и полезни бактерии, но тези ефекти да са снижени до минимум, придружени с пиене на вода.

Също съм за озонираната вода, но пак не трябва да се прекалява. Използваш някакъв период, после почивка. Сега е подходящо да озонираме пролетните нитратно-зелени салати. От озонираната вода единственият ми страничен ефект, е честото посещение на агенция "00". То и от пиене на 2 литра изворна вода, ефекта си е същия :)

Друг изпитан вариант си е йонното колоидно сребро. Скоро си взех 2х100гр. сребърни елипсовидни електроди (200х10х5mm 99.99 чистота, правиха ми ги във Варна). Имам още някой неща да проектирам и тествам по схемата на генератора, който е с контрол на тока (нормално 1mA) реверсия на поляритета, като над 10ppm вероятно ще повишавам честотата на цикъла. Идеята е, да се ползва и като мобилно устройство, съчетан в една кутийка с Боб Бек електрификатора и Brain Tuner - принципната схемичка (негова разработка).
"И светлината в мрака свети, и мракът я не обзе."
Аватар
lz2sdc
интересуващ се
 
Мнения: 55
Регистриран на: 26 Апр 2010 20:26
Местоположение: Дулово

Re: Кислородна вода!

Мнениеот Чефо » 28 Апр 2013 06:59

При мен неразположението се изрази в силни болки в стомаха подуване корема и червата и режещи болки в лявата част на ребрата до подмишницата чак да не мога да мърдам лявата ръка от болка. Иначе като цяло се чувствах превъзходно. Имах сили да летя все едно не ходих по земята не усещах умора и ми беше топло някак си от вътре, чак на стъпалата все едно съм тренирал иначе бях зиморничев постоянно ми беше студено като цяло и на главата ушите чак до болка. Но интересно като тренирах нямах особени постижения. Появиха се и торбички под очите то може и да е от недоспиване или умора, но предположих че има лош ефект върху щитовидна и сърце, или бъбреци и го спрях. Дано не съм направил някоя беля. Сега си следя по внимателно състоянието. Лошото е че всяка вечер лягам около 12 което Неумикакин не препоръчва а при мен стана честа практика. Това е накратко ситуацията. А и по едно време уринирането се задтрудни , но се оправи. Иначе урината ми е светла само когато боледувам, не съм пил много вода или съм настинал става по оранжева. Пия около 3 литра вода на ден нез да се насилвам, по някога и повече. Мерил съм и PH с лентичка НА УРИНАТА Е 6 на слюнката 7 горе долу в нормата според мен.
Сутринта ставам наспан, по някога към 6,30 понякога 7,30 , не чувствам умора и през деня.
Някой да препоръча нещо за усилване на концентрацията и паметта. Уча и имам нужда по запомням по-вече неща. Пия чай с гинкобилоба, и правя йога техники и дишане.
Спортувам , ходя на лостове правя по 5 силови 10 коремни без да слизам от лоста, до 20 набирания, 50 до 70 лицеви, бягам на игрището от 10 до 25 обиколки. За време 5 обиколки за 8,40 мин. бягал съм ги и за по малко време около и под 8 мин. Чувствам се супер.
Чефо
интересуващ се
 
Мнения: 233
Регистриран на: 31 Яну 2010 12:00

Re: Кислородна вода!

Мнениеот lz2sdc » 28 Апр 2013 14:31

Определено си в добра форма, продължавай да поддържаш!
В набиранията съм 50% под твоите възможности, с обиколките сме на кантар. Лошото е, че нямам възможност често да ходя до стадиона.

Като цяло, не е и сигурно, че тези симптоми са се дължали на кислородната вода. При мен много рядко, ако се появи някаква неочаквана режеща болка, поглеждам от друга страна и винаги си казвам, че вероятно, нещо в системата ми се е задействало, я жлъчно камъче си прави път за да излезе или друг само-регулиращ се механизъм. Важно е с каква нагласа гледаш на нещата. От там и дали ще се стреснеш или ще го приемеш като положителен знак - въпрос на гледна точка. Често хората се плашат, точно когато нещата са тръгнали да се задействат в положителна посока и отново тръгват към старите навици. Казва си: "Уж е за хубаво, а ме заболя, няма да го правя". Болката винаги плаши, нормално е, но не винаги е за лошо. То и като се ражда човек, пак е съпроводено с много болка, но се появява нов живот.

Що се отнася до паметта и концентрацията, не знам дали си обърнал внимание на инфото от горния линк, още един: Brain Tuner - с превод, има точно такова въздействие. Аз лично съм го ползвал около 7-8 пъти (не последователно) и винаги съм се чувствал добре. И съня също е пълноценен. Неумивакин, е тотално прав за късното лягане, тогава винаги съм се чувствал непълноценен. Машинката я правих заради баща ми, тогава не можеше да спи, а и аз исках да повлияе, макар и малко на депресивното състояние, до което води рака. Ако човек е с положителна нагласа, желание за борба, 50% от битката е на наша страна. Относно съня, имахме подобрение.
От 4 дни използвам Brain Tuner, срещу деменцията на бабчето (89г). За този кратък период, не мога да се ангажирам за положителен отговор, но има промяна.
"И светлината в мрака свети, и мракът я не обзе."
Аватар
lz2sdc
интересуващ се
 
Мнения: 55
Регистриран на: 26 Апр 2010 20:26
Местоположение: Дулово

Re: Кислородна вода!

Мнениеот ivanjordanov » 27 Мар 2014 15:35

plam40 написа:Кислородната вода е панацеята на всички времена, стига да я употребиш правилно. За нея има изписани доста книги, но едни от най-интересните са на руския д-р Неумивайкин (Прекис водорода) и на американеца William Campbell (Hydrogen Peroxide: Medical Miracle). Ако един трезво мислещ човек прочете поне едната от тези две книги, едва ли би помисли да употреби лекарства някога отново през своя живот!

А тук Ви предлагам да прочете една интересна история за премеждията на едно семейство и силата на озона и кислородната вода :
http://www.healingcancernaturally.com/ozone-cancer-treatment.html


Благодаря за линка!
Аватар
ivanjordanov
новак
 
Мнения: 25
Регистриран на: 06 Фев 2014 12:15

Re: Кислородна вода!

Мнениеот mashki » 30 Ное 2016 09:30

Здравейте, късно намерих форума но да се изкажа и аз по темата - имам приятели които използват кислородна вода от доста време и казват че им е помогнала много, но не използват такава от аптеките поради някаква нежелана от тях съставка.
Аз лично използвам озонатор и си приготвям озонирана вода, третирам я около 15 минути за 500мл бутилка. Тъй като при кислородната вода разчитаме на кислорода като окислител на патогените в организма си мисля, че озонираната вода също е добър вариант дори съдържа с един атом кислород повече от кислородната.
Добре е да се започне с малка дозировка от порядъка на 3-4 супени лъжици като за около 10 дни се стигне до 150мл - един или два пъти дневно.
Всичко това работи при мен добре. Нормално е първите дни да се получи нещо като замайване последвано от пълна релаксация дължащо се на die-off ефекта.
Надявам се да съм бил полезен на някой.
mashki
новак
 
Мнения: 2
Регистриран на: 29 Ное 2016 12:34

Предишна

Назад към Нетрадиционна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron