Муковисцидоза-имам нужда от вашата Помощ

Биорезонансна терапия, билки

Муковисцидоза-имам нужда от вашата Помощ

Мнениеот annette » 02 Яну 2011 11:21

:!: Здравейте,
не знам на какъв етап сте на експериментиране и проучване на устройството, което убива гъби, бактерии и други подобни, но искам да попитам дали е възможно да убиете бактерии- грам-ортицателни-псевдомонас аирогиноза и стафилокок. Дъщеря ми страда от муковисцидоза, развива хронична пневмония.
Търся алтернативни методи, този ми се вижда надежден. Ако можете поне да опитате да помогнете, моля пишете.
Благодаря!

Ако имате нужда от информация за болестта, посетете сайта на болните от муковисцидоза.
http://www.lifewithcf.org
annette
новак
 
Мнения: 3
Регистриран на: 01 Яну 2011 22:09

Re: Муковисцидоза-имам нужда от вашата Помощ

Мнениеот georgi_nz » 04 Яну 2011 22:53

Според мен онова, което трябва да се предпиеме е да се тестват на Синхрометъра няколко болни деца и да се намери сходството в резонансите. И тогава вече да се прецени как да се запва и на какви честоти. Освен чрез запване , може и билки да бъдат ползвани. Което съответно трябва грамотен лекар в тази област да определи как да стане.



Както е известно - нелечими болести НЯМА! Има неадекватна медицина.
Всеки заслужава това, което е предизвикал!
georgi_nz
интересуващ се
 
Мнения: 88
Регистриран на: 10 Мар 2010 09:05

Re: Муковисцидоза-имам нужда от вашата Помощ

Мнениеот гената » 05 Яну 2011 07:45

Аз писах на лс но така и няма досега никаква реакция,но лично аз също смятам,че със синхрото може да се сканира болният човек и да се види какви бацили ще излезнат налице,след това облъчване с лампата,а и също така мисля,че един озонатор и йонизатор също биха били полезни.Не мога да съм сигурен,след като не е пробвано че ще се излекува така човек,но определено ще се подобри състоянието му.Мисля,че на много от вас е известно за ефекта от озонираната вода и как убива бактериите,а и тук в този сайт има дадена честота за тази бактерия Pseudomonas aeruginosa-333

Ето източник за честотата която посочвам
http://yambolplast.com/_generator/index ... &Itemid=87
Напълно споделям,че няма адекватно медицинско лечение,а и като се замисля и виждам дори какво става,днес няма никакви кадърни доктори,а само дистрибутори на лекарства.
гената
новак
 
Мнения: 15
Регистриран на: 27 Юли 2010 21:58

Re: Муковисцидоза-имам нужда от вашата Помощ

Мнениеот annette » 05 Яну 2011 08:45

Писах ви на лични. Благодаря за отговора.
При нашето заболяване иума колонизация от бактерии в белите дробове, имаме направено изследване за наличните бактерии. Мисля, че тази лампа би могла да помогне, идеята за йонизатора я имам и аз. Търся идеи и се зачетох във вашият сайт, искам да коментираме този въпрос, може да се стигне до някаква нова идея, знам ли? Става въпрос за млади хора на възраст между 18-27 години, които традиционната медицина е отписала...
annette
новак
 
Мнения: 3
Регистриран на: 01 Яну 2011 22:09

Re: Муковисцидоза-имам нужда от вашата Помощ

Мнениеот гената » 05 Яну 2011 12:58

Интересно ми е чрез какъв метод е направено изследване за тези бактерии и поименно ако може да се напишат и видят какви са?
С уреда за сканиране,който дава честоти които се вкарват в генератора или лампата,след което се премахват гадините,нещата са опростени и елементарни,но кой има интерес от това лечение,което всъщност убива и премахва причинителите на дадени заболявания всеки може да да си отговори.Не знам какви други идеи по добри от това може да се намерят,а и пак казвам озонираната вода си е също средство което за мен в този случай може да даде положителен резултат!

Аз със този метод,успях да премахна люспите по главата си,сърбежите и червените петна,подобрих сънят си също така,макар че с лечението не съм спрял,но виждам че това работи и помага като метод!Но пак казвам,без честоти от синхрото всичко е само един опит да се експерементира,докато честотите които дава уреда си идват индивидуално при всеки след сканирането,което за мен е по реално,точно и конкретно.Честотите са много,никой не може да каже,че всичко което го има в нета е истина и може да ппомогне на всеки,ако не се опитва и трупа опит,всичко е само празни приказки и философстване,от което никой не печели!
За това другите форуми са пълни с празни приказки,оплюване и показване кой е по по най и накрая нищо съществено и конкретно,с което може да се помогне на някой,който иска и търси помощ и истинска информация!Може би и за това хората които постигат нещо,не пишат и споделят на подобни места,а и с право мисля че го правят!
На човек не можеш да дадеш,само можеш да му вземеш!
гената
новак
 
Мнения: 15
Регистриран на: 27 Юли 2010 21:58

Re: Муковисцидоза-имам нужда от вашата Помощ

Мнениеот annette » 05 Яну 2011 14:40

Изследването, което се прави е микробиологично/ взима се материал, храчка, в случая/, слага се в специални стъклени приспособления, при определени условия и ако има бактерия, започва стъклото да се оцветява и да се оформя вида на бактерията. Моята дъщеря има псевдомонас аирогиноза и стафилокок. Получава под различна форма всеки ден антибиотици, всеки Божи ден, съотвенно има и гъби, поради този факт.
Разбира се, че алтернативните методи, които описвате в сайта са неудобство за икономическите интереси на фармацефтичните компании, медицински среди и други подобни...
annette
новак
 
Мнения: 3
Регистриран на: 01 Яну 2011 22:09

Re: Муковисцидоза-имам нужда от вашата Помощ

Мнениеот ели » 19 Юни 2011 16:16

Здравейте!
тука са координати на човек,работещ с Райф . лично съм се обаждала на този тел. ,но беше миналата година . не предприех лечение обаче . Желая Ви късмет!
Поздрави!

Терапия: Райф генератор
Пълни координати на терапевта , работещ с генератора:
Васил Стоев тел.: 9550689 , моб.: 0888329823, София, кв.Павлово-към Бояна
ели
новак
 
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Юни 2011 13:56

Re: Муковисцидоза-имам нужда от вашата Помощ

Мнениеот Gogo55 » 19 Юни 2011 16:22

Този същия Васил Стоев поиска да му направя уреди и ми ги плати наполовина, за другата половина нещо забрави..., как да е, и аз забравих, пих една студена вода за негова сметка. Имайте го на предвид ако ходите при него.Вече ги ползва сигурно две години, дано му се развалят.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Муковисцидоза-имам нужда от вашата Помощ

Мнениеот alistar » 01 Юли 2011 08:18

Като става дума за дете, сякаш нищо не е достатъчно бързо, за това ще си позволя annette, да насоча мислите ти в друга посока. Аз съм убеден,че това може да помогне. Изтегли си от kolibka.com 2-та филма за Аюрведа... Особено тоя: Ayurveda.Art.of.Being.2001 Има там един тип, който ще те шашне! И не само той... Въпросния лекар е починал, но аз пуснах търсене по фамилията му в гугъла и в руски сайтове открих адреса на сина му, който също лекува сега. Не е скъпо, стига да се добереш до Индия... Знам,че това звучи малко шантаво, но горещо ти препоръчвам да гледаш филма и сама прецени.
Ето какви координати открих на първо четене:
Я встречался с ним две недели назад в Коимбаторе. Удивительный светлый человек. Если Вам нужна его помощь в лечении, вот координаты:

Dr. S. B. Nithyanandanam
Agastyar Sidha Ayurveda Hospital & Research Centre
13A, Chellandiamman Koil Street, (near Singanallur Post Office), Coimbatore, 641005, India
+91 422 2574719
+91 944 3189083
nithy4@rediffmail.com
alistar
новак
 
Мнения: 2
Регистриран на: 24 Юни 2011 22:17

Re: Муковисцидоза-имам нужда от вашата Помощ

Мнениеот NightCrawler » 05 Юли 2011 21:27

Мога да споделя следното:Първо-бактериите успешно се неутрализират с генератора на ГОГО като направя малка забележка, че напрежението на електродите/т.е на захранването/ да бъде около18 волта/а не 12в/.Второ-би било добре да сте прочели книгата на Хулда Кларк за да разберете взаимовръзките между гадините,кото създават проблеми ако все пак сте я прелистили накрая има таблица с честотите на много/не всички/гадини.Трето-ако притежавате генератора на ГОГО или подобен можете да започнете методичното изтребване на гадини като СТРЕПТОКОКИ и СТАФИЛОКОКИ в целият им честотен диапазон описан в книгата.Под методично разбирам да ги третирате с техните честоти поне една седмица с по три последователни процедури/дневно/ с по15-20 мин. почивка между тях. Аз лично не съм имал възможността да решавам такъв проблем, но искрено се надявам, че ще има ефект, щом като успешно се справям с алегиите/различни видове и то на доста хора/,като използвам същия метод. Да го кажа и по друг начин от близо 2 години /от както имам генератора/ в моето семейство на никой не се е налагало да пие хапчета. Ако все пак решите да пробвате с този метод /който може само да помогне без да навреди/ и имате проблем кои честоти да използвате, ще ви помогна в избора.
NightCrawler
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Юли 2010 22:18

Следваща

Назад към Нетрадиционна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта