Муковисцидоза-имам нужда от вашата Помощ

Биорезонансна терапия, билки

Re: Муковисцидоза-имам нужда от вашата Помощ

Мнениеот Станимир » 15 Сеп 2011 10:35

Gogo55 написа:Този същия Васил Стоев поиска да му направя уреди и ми ги плати наполовина, за другата половина нещо забрави..., как да е, и аз забравих, пих една студена вода за негова сметка. Имайте го на предвид ако ходите при него.Вече ги ползва сигурно две години, дано му се развалят.




Gogo55,не знаех че сайта е ваш, разни причини ме накараха отново да се поразровя за Райф из интернет, регистрирах се тук защото ми направи впечатление нещо, незнам може и да искате да го изстриете това.
Казвате че този Стоев вече ползва две години уредите ви и тази информация сте я писал на 19 юни 2011. Значи той трябва да ги е закупил уредите от вас 2009 година.
Виждал съм се с господина отдавна 2006 година, и той вече притежаваше райф. Кой ви е казал че точно с вашите уреди прави големия бизнес. Той е притежавал райф и преди вашите уреди. Пък до като се рових вчера из нета това което намерих че предлагате вие няма нищо общо с неговия уред визуално за който имам спомен от 2006. Разликата в самия размер е сериозна. Онова неговото беше огромно нещо.
Станимир
новак
 
Мнения: 2
Регистриран на: 14 Сеп 2011 15:30

Re: Муковисцидоза-имам нужда от вашата Помощ

Мнениеот Gogo55 » 15 Сеп 2011 12:03

Той може да ползва каквото си иска, мен това не ме интересува какво ползва и как го ползва.То и генератора поиска да му го направя в кутия която да е с размерите на фризер за да хваща окото :lol: и да има много лампички който да мигат пак с такава цел да се зарибяват хората че е нещо огромно. А тебе какво те кара да се ровиш в тази тема-имаш някакъв интерес ли, или просто си търсиш интрига и заяждане?Или ти харесва когато си купуваш нещо да раздуваш локуми колко си велик, но как сега нямаш пари да го платиш, но ще го платиш утре и после да изчезнеш, да забравиш да си платиш, и да се радваш че някои е работил за без пари?
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Муковисцидоза-имам нужда от вашата Помощ

Мнениеот Станимир » 15 Сеп 2011 12:31

Не, не се ровя в тази тема само, а както писах в предното мнение из целия интернет. Да там не съм се разписал по този въпрос с въпросния господин, а по друг повод свързан с райф. А скандалчето ви с господина ми се наби на очи и на другите места та за това реших да се разпиша тук. Но ако той нещо не е много честен незнам, както казах имаше райф гренератор още 2006, то не виждам ти да седиш по горе от него с това отношение. Отзивите за теб в интернет не са цвета и рози.

ОК. Както и да е. Това имах да кажа. Чао!
Станимир
новак
 
Мнения: 2
Регистриран на: 14 Сеп 2011 15:30

Re: Муковисцидоза-имам нужда от вашата Помощ

Мнениеот Gogo55 » 15 Сеп 2011 12:40

Райф генератор няма и не може да има, може би е добре да се образовате малко а не да пишете клишета, има честотен генератор. Д-р Райф е използвал лампа и честотен генератор за да мори бацилите чрез резонансната им честота.Това обаче не означава че на всеки честотен генератор трябва да се слага пред него и думата райф, нито че пред всяка една лампа пак трябва да се слага същата дума райф.Ако ви е приятно да си спамите и да търсите под вола теле то най вероятно ще го правите на друго място, защото темата не е за това кои какво има, а кои какво може да направи в борбата с болестите и как го прави.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Предишна

Назад към Нетрадиционна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта