детоксикация

Биорезонансна терапия, билки

детоксикация

Мнениеот nikomsj » 09 Сеп 2010 18:20

Попаднах на следни линк http://www.bloodcleaner.net/ion.htm Интересува ме дали някой има схема на такова устройство ?

Поздрави Нико
nikomsj
новак
 
Мнения: 1
Регистриран на: 09 Сеп 2010 18:17

Re: детоксикация

Мнениеот fkoko » 10 Сеп 2010 08:22

Колко струва това чудо? Аз имам озонатор на вода и йонизатор на въздуха, но не знам дали специално йонизатора има толкова бърз ефект.
fkoko
новак
 
Мнения: 6
Регистриран на: 22 Мар 2010 00:34

Re: детоксикация

Мнениеот velin » 12 Сеп 2010 22:23

преди година сигурно питах тук detoksikator.biogorivo.com искаха 1500лв ! не случайно ги дават и под наем, пък и не мисля, че са нещо особено като изпълнение.
velin
модератор
 
Мнения: 62
Регистриран на: 31 Яну 2010 23:38

Re: детоксикация

Мнениеот fkoko » 13 Сеп 2010 07:07

Ами щом йонизира със сигурност ще има нещо общо с искра. Моят йонизатор е една проста крушка, около която има електрод и вътре от нажежаемата жичка протичат искри към електрода. Така йонизира въздуха, а допълнително електрода е от сребро и отделя толкова много обсъжданите напоследък полезни сребърни йони.

Предполагам че ако крушката се обтича с вода, ще имаме йонизация на водата. Не знам обаче как ще се отдели заряда да не протича през водата към съда в койта са краката.
fkoko
новак
 
Мнения: 6
Регистриран на: 22 Мар 2010 00:34

Re: детоксикация

Мнениеот Gogo55 » 13 Сеп 2010 15:49

Детоксикаторите по принцип пускат прав ток, примерно от акумолатор и чрез мощен потенциометър се регулира силата на този ток.Преди няколко години ми попадна един такъв подобен уред и вътре имаше траф от 220V на 12V, грец които да изправи тези 12V и мощен 50 ватов потенциометър чрез които да се регулира силата на тока, като цената му беше около 400лв.Това е накратко, вече ако човек реши да си прави екстри и гъзариики то може да накъса този ток на каквато форма си поиска и с каквата си честота му е кеф.Оцветяването на водата става чрез електрода които е "консуматив" защото се разлага под действието на тоците.Аз лично мисля че няма голям ефект от тези устройства освен разбира се че може да ти измият краката.Ако някои има някакви положителни резултати постигнати от подобно устройство нека ги сподели да видим какво и как му е помогнало...
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 524
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17


Назад към Нетрадиционна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта