Сребърна вода

Биорезонансна терапия, билки

Сребърна вода

Мнениеот Gogo55 » 30 Юли 2010 00:34

Сребърна вода. Хората отдавна знаят, че водата може да се дезинфекцира със сребро и са
използували сребърни съдове не само за разкош, но и като средство за поддържане на здравето,
защото известно количество сребро е попадало в организма и е го е лекувало.Не е случаино и това че светената вода в църквите се прави като се потапя сребърен кръст в голям съд с вода.
Ефективността на такава вода се повишава, ако се разтвори неголямо количество сребро във водата с помощта на
електричество. Препаратите на база на среброто унищожават ефективно бактериите. Тяхното действие е по-
бързо, отколкото на известните антибиотици, и може да се увеличи още с помощта на водороден
прекис, ултравиолетови лъчи и други методи но за тях ще има отделни теми.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 524
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Сребърна вода

Мнениеот Gogo55 » 30 Юли 2010 00:50

Най-лесния начин за добиване на сребърна вода в домашни условия се оказа че е като се използва обикновен по възможност бял светодиод/просто не ми се занимаваше да правя адаптери стабилизатори и прочие неща за нещо което не знаех дали работи, и как ще ми се отрази/.Такъв светодиод при наличие на светлина работи като малка слънчева батерия и произвежда макар и минимално количество ток.Към него се запояват два сребърни електрода/сребърна тел купена от бижутер/ и се потопяват във съд с вода.Имаме ли светлина то ще имаме и някаква макар и минимална електролиза която ще разтвори част от сребърните електроди във водата.През годините аз си направих два такива "супер прибора" и най интересното от цялата тази работа е че едната от тези две кани я бях забравил повече от 6 месеца да седи на тайно място под една маса в стая която по принцип не използвам.След като я намерих установих че е празна наполовина демек се е изпарила половината вода, но другата половина която беше останала в каната нямаше никаква следа от плесен, или мухъл, или някаква гъбичка която неминуемо се появява във вода ако няма сребърни електроди!Следователно лично за мене си установих че този метод работи и то много добре.
Също така е добре водата която ще правим на сребърна да бъде дестилирана.
Прикачени файлове
Kana sreb elektr.JPG
Kana 2 za sreb voda.JPG
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 524
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Сребърна вода

Мнениеот angelk » 06 Авг 2011 17:40

Здравейте с идейте и помоща на Гого направих каната за Сребърна Вода :D
http://img546.imageshack.us/img546/6439/kanasreburnavoda1.jpg
http://img31.imageshack.us/img31/1269/kanasreburnavoda2.jpg
http://img546.imageshack.us/img546/1922/fotokletkasreburnavoda.jpg
http://img810.imageshack.us/img810/3908/fotokletkasreburnavoda2.jpg
Ето какво Ви трябва:
1. От Магазин за 1лв. или подобен , една играчка цвете което се клати при излагане на слънце има и други играчки , важното е да има слънчев панел.-2,60лв я купих аз.
2. Лустер Клема от магазин за електроника към 0,60лв. за цял ред лустер клеми , на Вас Ви трябва само 2.:-)
3.Кана/буркан от магазин за Домашни Потреби с пластмасов капак.
4. Сребърни електроди с проба 999.9 които купих от Гого!
Та разглобявате играчката , двата кабела от слънчевия панел ги слагате в единия край на лустер клемата , а от другия и край 2та сребърните електроди.
Сребърните електроди ги купувате според височината на каната/буркана дори малко повечко за да има как да монтираш клемата.Както и Гого казва по горе по-добре е да я правите с дестилирана вода защото от чешмяната бързо потъмняват електродите от нещата в нея.
Аз лично си взех буркан с пластмасова капачка която има едно капаче , явно за ориз или сол направен и през този капак слагам електродите и дори закочава капака.
Вижте по-горе на снимките.
УСПЕХ. :)
angelk
новак
 
Мнения: 7
Регистриран на: 26 Юли 2011 22:24

Re: Сребърна вода

Мнениеот georgi_nz » 07 Авг 2011 09:27

Добри идеи.
А ако пък Ви трябва по мощни панели за по-голямо количество сребърна вода или за по-бързо приготвяне - давам примерен линк за покупка на такива.
Иначе сайта работо коректно и съм си поръчал разни джажджи. Пристигат за 20 дена по пощата без проблем.

http://s.dealextreme.com/search/solar%20panel

Иначе ще се възползвам от идеята и скоро и аз ще си осребрявам тялото :D

А сребърни телчета могат да се намерят от високоволтови предпазители ( 20 кВ) - такива от трафопостовете на енергото. Предполагам срещу бутилка ракия да сработи схемата за доставката. И колкото повече ампери е предпазителя, толкова по-добре. Аз се сдобих с 63А ( чешки, едновремешен) и вътре е сребърна лента с общо тегло към 10 грама чисто сребро. Енергото ползват обикновено 6, 10 или 20-амперови , а вътре са няколко телчета в паралел, навити на керамичен профил и потопени в кварцов пясък.
Всеки заслужава това, което е предизвикал!
georgi_nz
интересуващ се
 
Мнения: 88
Регистриран на: 10 Мар 2010 09:05

Re: Сребърна вода

Мнениеот angelk » 08 Авг 2011 21:59

georgi_nz написа:Добри идеи.
А ако пък Ви трябва по мощни панели за по-голямо количество сребърна вода или за по-бързо приготвяне - давам примерен линк за покупка на такива.
Иначе сайта работо коректно и съм си поръчал разни джажджи. Пристигат за 20 дена по пощата без проблем.

http://s.dealextreme.com/search/solar%20panel

Иначе ще се възползвам от идеята и скоро и аз ще си осребрявам тялото :D

А сребърни телчета могат да се намерят от високоволтови предпазители ( 20 кВ) - такива от трафопостовете на енергото. Предполагам срещу бутилка ракия да сработи схемата за доставката. И колкото повече ампери е предпазителя, толкова по-добре. Аз се сдобих с 63А ( чешки, едновремешен) и вътре е сребърна лента с общо тегло към 10 грама чисто сребро. Енергото ползват обикновено 6, 10 или 20-амперови , а вътре са няколко телчета в паралел, навити на керамичен профил и потопени в кварцов пясък.


Хубава идея си дал но:
1. Панела излиза по-скъпо от този вариант дето съм описал .
2 . Среброто от Енергото колко си сигурен ,че е само сребро а нямам мед , цинк и бла бла?!
И колко ще е по-евтино от 4-5г. сребро 999.9 , все пак става дума за здравето ТИ. Бутулка ракия да е 6-8лв. другото ако е 10-12лв извинявай 2лв. или 4лв. къде не бих ги дал камо ли за здравето си! ;)
angelk
новак
 
Мнения: 7
Регистриран на: 26 Юли 2011 22:24

Re: Сребърна вода

Мнениеот TRANTOR » 03 Юли 2012 21:13

Абе имаше едни контактори дет май бяха със сребърни пластини, с каква чистота е тва сребро, щот май се сещам от де мога да си намеря такива, може би два броя.
TRANTOR
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 22 Май 2012 20:56
Местоположение: Казанлък

Re: Сребърна вода

Мнениеот Gogo55 » 26 Авг 2012 23:50

Днес пак ме хвана манията да си направя един литър силно концентриране сребърна вода да си имам за цялата зима напред. Двата сребърни електрода от чисто сребро в трилитровия буркан си ги имам отдавна, но като им пуснах тоците водата освен че стана силно концентрирана със сребро, в нея имаше още сто вида най-различни утайки които се появиха след като държах тоците по дълго време-все пак това си е електролиза. Използвах 24V стабилизирано напрежение с цел да стане по бързо. След кратък размисъл пуснах новия си дестилатор за да го тествам в домашно-кухнески условия как работи. Един литър вода става на дестилирана с него за около 5 часа като ползвам газов котлон на минимален огън, и водна помпа от стайно шадраванче да върти охлаждащата се вода през либигов хладилник. След това вече нема проблеми с тоците и среброто-тоест няма я вече мръсната утайка и шлаки разни който иначе ги има в чешмяната вода. Получи се наистина чисто дестилирана вода така както се прави и в лабораторни условия.
Прикачени файлове
1.Destilator Gogo 26.VIII.2012.JPG
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 524
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Сребърна вода

Мнениеот Gogo55 » 27 Авг 2012 02:45

След като се изпари една колба 500мл. с чешмяна вода остава около една кафена лъжица бял прах в колбата! Следователно ако пием от чешмата всеки ден по 2 литра вода, то значи изпиваме с нея и 4 кафени лъжици от този бял прах.
Прикачени файлове
2.Destilator na Gogo sled 500ml voda.JPG
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 524
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Сребърна вода

Мнениеот velin » 30 Авг 2012 21:23

среброто дали се изпарява с водата ?
velin
модератор
 
Мнения: 62
Регистриран на: 31 Яну 2010 23:38

Re: Сребърна вода

Мнениеот Gogo55 » 30 Авг 2012 21:31

velin написа:среброто дали се изпарява с водата ?

Интересен въпрос, аз поне не знам отговора. Никога до сега не съм оставил да се изпари съд пълен със сребърна вода.
Ако си попаднал на находище със сребърна вода и трябва да извадим среброто от нея ще измислим как.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 524
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Следваща

Назад към Нетрадиционна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron