Активирана /жива и мъртва/ вода

Биорезонансна терапия, билки

Re: Активирана /жива и мъртва/ вода

Мнениеот Чефо » 16 Окт 2010 17:29

Това е моя първия който си закупих от др. Нешев
Прикачени файлове
DSC079031.jpg
Чефо
интересуващ се
 
Мнения: 233
Регистриран на: 31 Яну 2010 12:00

Re: Активирана /жива и мъртва/ вода

Мнениеот Чефо » 16 Окт 2010 17:39

Този го направих пак на бързо на скоро. Не съм снимал електрониката смятам че е ясна.
Имам и по голям съд но него не знам кога ще направя. Глинения е над 2,5 литра
Прикачени файлове
DSC026731.jpg
Чефо
интересуващ се
 
Мнения: 233
Регистриран на: 31 Яну 2010 12:00

Re: Активирана /жива и мъртва/ вода

Мнениеот velin » 20 Окт 2010 00:51

Гого беше за малко на гости :) и разбра от къде може да си набави глинени съдове за целта, тука си имаме грънчар и може да прави и по поръчка
velin
модератор
 
Мнения: 62
Регистриран на: 31 Яну 2010 23:38

Re: Активирана /жива и мъртва/ вода

Мнениеот Gogo55 » 20 Окт 2010 12:28

velin написа:Гого беше за малко на гости :) и разбра от къде може да си набави глинени съдове за целта, тука си имаме грънчар и може да прави и по поръчка

Да, така е, грънчаря беше много любезен и отзивчив.Каза че може да изработва всякакви видове съдове за по няколко лева които да вършат работа за тази цел.Каза също и че пропускливоста на стената от керамика зависи също така и от температурата на която ще се пече в пеща. Колкото е по ниска температурата толкова повече ще пропуска и обратното. С две думи Златоград си е Златоград.Има цял "стар град" със занаятчии. Приятно е да се отиде за почивка и разглеждане на забележителностите, или за риба, или комбинация и от двете ;) .
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Активирана /жива и мъртва/ вода

Мнениеот georgi_nz » 20 Окт 2010 21:29

Гого - значи имаш в предвид грънчаря от Златоград, който е срещу "въртяното кафе на пясък" . И аз намерих с него общ език. Явно е " от нашите" :D
Всеки заслужава това, което е предизвикал!
georgi_nz
интересуващ се
 
Мнения: 88
Регистриран на: 10 Мар 2010 09:05

Re: Активирана /жива и мъртва/ вода

Мнениеот гената » 08 Яну 2011 08:11

Първото нещо с което се започна да се лекувам по алтернативен начин,беше живата и мъртвата вода.Има доста материали за четене в нета,но аз прочетох първо тази книга
http://chitanka.info/lib/text/2804/7
Впечетлих се от всичко което ми звучеше логично и най вече вярвах,че водата наистина е от голямо значение за човешкият организъм.Купих си кана и започнах да се лекувам,страдах 11г от стомах,в казармата лежах по болници,изскараха ме с язва,но когато ме гледаха със сондата се оказа някаква последна фаза преди язва,суперфициален гастрит.Няколко години ме болеше адски силно стомаха когато свършваше лятото и се влошаваше времето,ходих на лекар но с тези лекарства видях че доста пари заминават за месец и няма полза.Е за две седмици пиене на мъртва и жива вода,която замести всякаква друга няма болки,няма и помен от тези мъки до ден днешен.Мъртвата вода я пиех най вече сутрин и вечер,а и също така след миене на зъбите си жабурих устата и с времето ми падна и зъбният камък,венците ми кървяха преди и това се оправи.
Установих че мъртвата вода помага и при ухапано от бълха,спира сърбеж,ако има някъде нещо по кожата,както и моя проблем със себеройният дерматит по главата се обливах,като включвах и сребърна вода ми помагаше,но се искаше редовно да се прави,а аз си признавам не бях много постоянен.Моя приятелка си купи кана и всеки ден понеже пътува не тръгва без две шишета от тази вода,много е щастлива.
При хрема си капя или от двете води,като първа е мъртвата после живата или с клечка памук,което е много ефикасно според мен и не ви трябват скъпи капки за нос,по няколко серии вкарване в ноздрата и с въртене чистя,че чак да ми се насълзят очите и почва едно яко издухване,след което до 10мин няма и помен от хрема и секрет.Но наистина за тези които им е неприятно да си бъркат в носа,,аз влизам лека колкото мога по дълбоко,трябва да се внимава.
Това е което мога да споделя засега от личният си опита за водата!
гената
новак
 
Мнения: 15
Регистриран на: 27 Юли 2010 21:58

Re: Активирана /жива и мъртва/ вода

Мнениеот гената » 08 Яну 2011 08:16

Знам също така да добавя,че при ставни болки помага обливането с мъртва вода,но с тези малки съдове на каните се иска време за да се активира повече вода.В случая може би трябва да разполага човек с тези които са по големи,но всичко е върпос на бюдджет и индвидуално решение.Имам баба която тази година прави 95г и е зле с краката.Направих и един път малко масажи в един лиген,вечерта каза че е спала добре и сама си поиска после да и направя пак,но и тя е една баба,хем се оплаква хем се дърпа да я лекувам с моите уреди и методи.......
гената
новак
 
Мнения: 15
Регистриран на: 27 Юли 2010 21:58

Re: Активирана /жива и мъртва/ вода

Мнениеот гената » 08 Яну 2011 08:30

Пропуснах и нещо друго да споделя от опита си с водата,май хубава става водата от извор.Има разлика когато се активира и чешмяна и минерална от тази която продават в магазините.От Шипково една приятелка си беше наляла вода от там където пишело по препоръка на лекаря мисля,че пишело и ме извика да видя каква мъртва и жива вода се е получила,интересна гледка беше.Мъртвата почти като оцет на цвят и вкус,а живата с една много интересна бяла утайка като желе едва ли не.
гената
новак
 
Мнения: 15
Регистриран на: 27 Юли 2010 21:58

Re: Активирана /жива и мъртва/ вода

Мнениеот velin » 10 Яну 2011 12:24

гената написа:Пропуснах и нещо друго да споделя от опита си с водата,май хубава става водата от извор.Има разлика когато се активира и чешмяна и минерална от тази която продават в магазините.От Шипково една приятелка си беше наляла вода от там където пишело по препоръка на лекаря мисля,че пишело и ме извика да видя каква мъртва и жива вода се е получила,интересна гледка беше.Мъртвата почти като оцет на цвят и вкус,а живата с една много интересна бяла утайка като желе едва ли не.


правя само от изворна вода( за съжаление много често ме мързи да я правя) и съм забелязал същия ефект на дъното на съда с живата вода се получава бяла утайка подобна на варовик, а в съда с мъртвата има някакъв кафеникав слой, получава се след известен период на време.
velin
модератор
 
Мнения: 62
Регистриран на: 31 Яну 2010 23:38

Re: Активирана /жива и мъртва/ вода

Мнениеот TRANTOR » 27 Юли 2012 19:47

Изчетох книгата.
Хареса ми, идеята ми се стори логична на базата на всичко което съм изчел за водата.
Ииии реших са начи да си правя такваз вода. ;)
Купих си два диода 10А уж еднопосочни, изправителни дет им викат/не съм в час по тая тема/ и
рязах кабели запоявах, направих си капак и дори тествах системата с вода/шушти там нещо :D / работи.
Обаче още не са ми готови брезентовите торбички :cry: ,жената не ги е зашила още.
Търсих глинени, но не можах да намеря подходящи.
Може ли да ми съдейства някой, да ми прати от някъде някви, някъде по 3литра ?!?
:roll:
TRANTOR
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 22 Май 2012 20:56
Местоположение: Казанлък

ПредишнаСледваща

Назад към Нетрадиционна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron