Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Биорезонансна терапия, билки

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Helen » 18 Авг 2021 07:33

Здравейте!
Бих искала да Ви помоля за цени на синхрометър, генератор и озонатор на вода. Благодаря!

С уважение,
Helen
Helen
новак
 
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Авг 2021 15:46

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 18 Авг 2021 13:04

Helen написа:Здравейте!
Бих искала да Ви помоля за цени на синхрометър, генератор и озонатор на вода. Благодаря!

С уважение,
Helen

Здравейте, отговорих ви на лично съобщение.
Поздрави!
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 524
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот kakavida » 19 Окт 2021 21:51

Здравейте Gogo55,
Дали ще може да ми дадете цени за изработка на синхрометър, честотен генератор и лампа на Райф.
Благодаря.
kakavida
новак
 
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Окт 2021 18:21

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 20 Окт 2021 08:18

kakavida написа:Здравейте Gogo55,
Дали ще може да ми дадете цени за изработка на синхрометър, честотен генератор и лампа на Райф.
Благодаря.

Здравейте, изпратих ви лично съобщение.
Поздрави!
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 524
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 10 Ное 2021 12:45

Здравейте на всички който четете! Днес отворих списъка на Хулда и намерих някои честоти който мисля че ще унищожават ковид вируса който много нашумя последните две години. Честотите на който се спрях са:419 000Хц, 401 419Хц, 393 000Хц, 378 000Хц, 368 000Хц, 365 000Хц, 351 000Хц, 336 000Хц, 318 000Хц. Ще помоля всеки който иска да ги пуска да не ги пуска на един път, а през ден по една, или макс две честоти на ден, за да се види дали има ефект, и коя точно от тези честоти дава ефекта.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 524
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот jjony » 12 Ное 2021 22:09

Искам да благодаря на Гого, че неговите устройства работят! Благодаря му, защото от 4 г. не съм ползвал услугите на доктор. По принцип съм здрав човек- не страдам от някакви заболявания - но като те хване някой вирус и след време отиваш на доктор, който ти казва, че си закъснял и бам антибиотик. Е, всичко това приключи с един генератор, който поръчах на Георги и честно казано бях с резерви. Та ето го резултата 4-та година, ползвам генератора когато усетя, че се разболявам и всичко приключва до дни без лекарства. Генератора се справя перфектно с вирусите включително и корона вируса. Не вярвах, докато не се заразихме цялото семейство последователно с корона миналата година по това време. Не съм доктор, но корона вируса в крайна сметка е един вирус със същия начин на съществуване както всички вируси. Имам Синхрометър, без него съм сляпа баба, караш на посоки. Това би трябвало всяко семейство да има и да ползва. За мен са много полезни устройства и незаменими. Но си трябва четене от книгата на Хулда и не само. Благодарение на Гого сме си спестили химията от лекарствата, която лекува симптомите и трови организма. Ами това е, пропуснах само да кажа, години преди да попадна на Гого, си купих един запер, но той е много ограничен и не си струва при наличие на генератор, който може да си настройваш каквато честота ти трябва.
jjony
новак
 
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Ное 2021 21:20

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 13 Ное 2021 16:51

jjony написа:Искам да благодаря на Гого, че неговите устройства работят! Благодаря му, защото от 4 г. не съм ползвал услугите на доктор. По принцип съм здрав човек- не страдам от някакви заболявания - но като те хване някой вирус и след време отиваш на доктор, който ти казва, че си закъснял и бам антибиотик. Е, всичко това приключи с един генератор, който поръчах на Георги и честно казано бях с резерви. Та ето го резултата 4-та година, ползвам генератора когато усетя, че се разболявам и всичко приключва до дни без лекарства. Генератора се справя перфектно с вирусите включително и корона вируса. Не вярвах, докато не се заразихме цялото семейство последователно с корона миналата година по това време. Не съм доктор, но корона вируса в крайна сметка е един вирус със същия начин на съществуване както всички вируси. Имам Синхрометър, без него съм сляпа баба, караш на посоки. Това би трябвало всяко семейство да има и да ползва. За мен са много полезни устройства и незаменими. Но си трябва четене от книгата на Хулда и не само. Благодарение на Гого сме си спестили химията от лекарствата, която лекува симптомите и трови организма. Ами това е, пропуснах само да кажа, години преди да попадна на Гого, си купих един запер, но той е много ограничен и не си струва при наличие на генератор, който може да си настройваш каквато честота ти трябва.


Благодаря за добрите думи!
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 524
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Duff » 02 Яну 2022 08:15

kakavida написа:Здравейте Gogo55,
Дали ще може да ми дадете цени за изработка на синхрометър, честотен генератор и лампа на Райф.
Благодаря.

Здравей, Gogo, аз също се интересувам от цените на гореизброените. Благодаря предварително.
Duff
новак
 
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Яну 2022 03:25

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Gogo55 » 02 Яну 2022 17:11

Duff написа:
kakavida написа:Здравейте Gogo55,
Дали ще може да ми дадете цени за изработка на синхрометър, честотен генератор и лампа на Райф.
Благодаря.

Здравей, Gogo, аз също се интересувам от цените на гореизброените. Благодаря предварително.

Здравейте, сега ще ви пусна една добра оферта на лично съобщение.
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 524
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: Честотен генератор на Гого55 по книгата на Х.Кларк

Мнениеот Pavkata » 24 Май 2022 09:01

Gogo55 написа:
Duff написа:
kakavida написа:Здравейте Gogo55,
Дали ще може да ми дадете цени за изработка на синхрометър, честотен генератор и лампа на Райф.
Благодаря.

Здравей, Gogo, аз също се интересувам от цените на гореизброените. Благодаря предварително.

Здравейте, сега ще ви пусна една добра оферта на лично съобщение.

Здравейте, и аз бих искал оферта моля!
Pavkata
новак
 
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Май 2022 22:10

ПредишнаСледваща

Назад към Нетрадиционна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron