HHO Под налягане H2O

Re: HHO Под налягане H2O

Мнениеот Gogo55 » 01 Апр 2010 00:38

Супер, колко ампера може да ти дава генератора на колата, мислиш ли да го монтираш там да видим каква ще е икономията от бензин?
Gogo55
Администратор
 
Мнения: 523
Регистриран на: 30 Яну 2010 05:17

Re: HHO Под налягане H2O

Мнениеот Чефо » 01 Апр 2010 07:05

Един приятл си купи от щатите 4 биркана от сайта water4gaz. Аз му ги монтирах. Слагахме му у сода както е по инструкция. Тока беше над 30 ампера. Доста време кара с тях буркани. Не е забелязал промяна в разгода и динамиката на автомобила.
Чефо
интересуващ се
 
Мнения: 233
Регистриран на: 31 Яну 2010 12:00

Re: HHO Под налягане H2O

Мнениеот georgi_nz » 25 Юни 2010 20:52

ji4kus написа:Като я включа на 12в без електролит ми консумира 3А и изкарва сравнително малко газ с добавяне на хлябна сода за електролит го качих на 8А и количеството газ е добро .



Без да имам нищо лично - мнението ми е, че без електролит и на постоянно напрежение Браунов газ не може да се получи.

А с електролит хлябна сода има отделяне на въглероден двуокис при електролизата. А това е недопустимо замърсяване на желания Браунов газ.

Генератора на Юл Браун ( Илия Вълков ) е с електролит сода каустик - 20 % разтвор. И токовете са много по-големи от 3 А. Освен това тока е пулсиращ и еднополярен. Напрежението на клетката е от порядъка на волт - два, заради високата проводимост на електролита.

Така поне твърди откривателя на Брауновия газ.
Всеки заслужава това, което е предизвикал!
georgi_nz
интересуващ се
 
Мнения: 88
Регистриран на: 10 Мар 2010 09:05

Re: HHO Под налягане H2O

Мнениеот georgi_nz » 12 Авг 2010 13:25

Неотдавна срещнах приятел, работещ в Испания.
Разказа ми за разспостранените там генератори на браунов газ и монтирани на коли. Става дума за произвеждащи до 80 - 100 литра на час ( 15-20 ампера през електролизера при 12 волта )генератори и добавящи газ към гориво-въздушната смес на бензинови и дизелови двигатели. Това малко количество не било за гориво , а за подобряване на горивния процес. Не съм виждал как работи това, но моя човек твърди че така се подобрявало горенето и се смъквал разхода на гориво с 20-30%.
Продавали се там на пазара, но били скъпи.
Та си мисля да пробвам със серийна клетка към газовата уредба на мойта баба-лада. Когато получа резултат ще пиша. Ако не съм се взривил преди това. :shock:
Всеки заслужава това, което е предизвикал!
georgi_nz
интересуващ се
 
Мнения: 88
Регистриран на: 10 Мар 2010 09:05

Предишна

Назад към Водни

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron