Истинският електролизен генератор на пр. Юл Браун

Re: Истинският електролизен генератор на пр. Юл Браун

Мнениеот vangelis1860 » 14 Сеп 2012 22:57

Здрасти еифел 65 Колко на брой са в едната преграда ел. клетки и те трябва да са отделени както все едно имаш 7 батерии свързани последователно за да работят всички седем сектора еднакво с един и същ ток и едно и също напрежение да преминава през всичките 7 сектора Ти споменаваш за твоя електролизер както акумулатора ,но акумулатора има различна сехема и логика от електроизения генератор прати една снимка имаш ли на това което правиш или си направил. Ти казваш ,че пластмасата старее за пръв път чувам някой да се притеснява ,че пластмасата стареела е зависи от пластмасата и зависи за колко години става въпрос ,но в електролита нищо и няма ти знаеш от опит ,а сега вече и найлоновите торбички се сменят с такива които са разграждат в природата много по бързо от старите Казваш от опит ,че с железни електролизни клетки имало повече газ а при l 316 помалко или нещо такова беше немога да се сетя точно ,че по едните полепвали мехурчета по ламелите на електролизните клетки които били от желязо, а по другите не Няма никъква връзка дали ще са от желязо или от нераждавейка за производителноста на газта важното е количеството електрони преминаващи през еле.клетки от големината на тока Ти не си ли правил опит да свързеш само едната преграда от ел .клетки първата преграда от твоя ел.зер с акумолатора тогава ще протиче силен ток с една преграда , и този проблем с мехурчетата дето стоели по повърхноста на ламарината на електролизната клетка ще изчезне и няма да имаш проблеми с тях ,но ако почнеш да свързваш преградите последователно първа преграда с втора тока ще падне после първа, втора преграда с трета тока пак ще падне после първа, втора , трета преграда с четвърта тока пак ще падне и така докато тока нацяло падне при 7 прегради и пак ще се появи проблема с мехурчетата дето стоят по плочата става въпрос за водорода и кислорода които не искат де се отделят от ламаринката защото тока го няма изгубен е заради голямото съпротивление той вече неможе да премине през ел.клетки, но ако ако само разпробиеш електродите с по голям диаметър и ги свържеш с 10 мм неръждаеми гайки незнам твоите с какви гайки си ги свързал и как си ги свързал но ако ги свържеш с гаики м10 неръжд.И отново повториш опита пак с акумолатора и с последователно подреждане на преградите на електролизера проблема с мехурите ще изчезне на цяло ще има по висок ток и през всички прегради на ел.ра Що се отнася до това ,че желязото корозира и че си имал отайки по дъното на ел.ра и синкав цвят и др. Желязото корозира ,то няма такова което да не корозира (но при теб за много кратко време итересна работа за една седмица )щом не е грундирано и боядисано, но тук е друг случай и не става за боядисване. Ти като си правил тогава ел.клетки от ламарина и си купил или взел от някъде този лист ламарина 1000 \2000 обезмасли го на 100 % защото те са омаслени и по тях има масло вчера взех един лист от склада 0.5 за един кюнец и беше доста омазнен за да се запази от корозия а след 4 часа беше сух е неможе да се изпари маслото то остава по ламарината , също така да не би елктролита да си го направил деректно копуваш бъркаш и слагаш в електролизера ,защото трябва първо да се отаят примесите на содата на дъното в един отделен съд за около 5 дни като периодично се разбърква и после на 6 ден се налива в ел.ра също така не трябва да има и други материали в електролизера които да контактуват с електролита при свързвнето на крайните ел.клетки като мед ,алум, бронз, месинг и др. и от там да се е получавала тази отайка и цвета на електролита да се е променил Казваш че ластмасата пожълтяла ако е перциглас или друга различна от пвц и и тефлон мисля че ще пожълтее от лепилото или нещо друго немого да ти кажа какво и защо е повлиял електролита на пластмасата.Сега какви са проблемите ти с този ел.зер Предполагам сега нямаш този проблем с пластмасата която пожълтява даи една две снимки да видя за какво става въпрос ,ако искаш по пощата ги прати vangelis1860@abv.bg :geek:
vangelis1860
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 04 Авг 2012 21:23

Re: Истинският електролизен генератор на пр. Юл Браун

Мнениеот vangelis1860 » 14 Сеп 2012 23:30

goran написа:Аз пък съм виждал електролиза като се вкара клетката в резонанс- голямо напрежение пък тока минимален, ама и производството е по малко спрямо директно захранване .
по метода на Naudin
http://jnaudin.free.fr/wfc/index.htm

Това което се вежда в този сайт не е електролиза , и не ги бъркай с процеса електролиза това е друг процес Много хора се бъркат и незнаят какво представлява процеса електролизае и защо се нарича процеса електролиза .Това което видях от сайта е теорията на Стенли Маиер който чрез друг процес и технология, но не чрез електролиза ,а чрез резонанс на молекулата разхлабването и разтърсването на молекулните връзки водата се разпада на водород и кислород, но този процес е много сложен и неясен. Преди в форума се влизаше от една много подробна страница (маи на бениса инфо )на един човек американец мисля ,че беше които е правил схемите и изследвал теорийте на Стенли и всичко свързано с него какво е казвал и какво е правил и направил Стенли Маиер и то с подробности, къде отиди тази страница немога да ти кажа там беше описано с подробности този процес
vangelis1860
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 04 Авг 2012 21:23

Re: Истинският електролизен генератор на пр. Юл Браун

Мнениеот eiffel65 » 15 Сеп 2012 17:00

http://dox.bg/files/dw?a=82a8d379ad
Малко са снимките защото нямам фото-апарат и не ми харесва качеството от телефона. За черната ламарина съм наясно, да поясня на 32г съм и от 16г си изкарвам прехраната и съм работил в промишленоста. Произвеждал съм пластмасови изделия / знам технологията с гранулите / във дървообработването / огромните гатери за 10м трупи / и повечето години в склад за метали. От там знам за пластмасата и за черната ламарина. Листа съм го обезмаслил с разредител и минат със препарат за печки. Връзката е с ламарините нямам гайки а директна заварка за дебела шина. другата с неръждавейка ми е направена със точкова заварка. От там те попитах за връзката ако я завариш ще получиш др резултати? Относно заварката няма да се загуби контакта на гайката във разтвора ! Не знам от къде съм го научил но знам, че електронен елемент трябва да има спойка а не механична връзка! Забравил съм кой ми го е набивал в главата но е така. Прост пример телевизора елементите са запоени, защо не ги омотат само и пускай да работи. Доколкото мисля стремим се да направим ниско съпротивление, но тия колко бяха гайки колко ли голямо съпротивление оказват със механична връзка.
И следва да пробвам металният корпус. И понеже ти имаш може би подобри снимки ,можеш ли дакажеш ако са метални батерите изолирани ли са от винкела при закрепването или са захванати и образуват всичките един общ корпус/ няма логика според мене / и смятам да пробвам глупавите електрони дали ще се блъскат повече в металният корпус.
:twisted:
eiffel65
новак
 
Мнения: 17
Регистриран на: 26 Авг 2012 13:32

Re: Истинският електролизен генератор на пр. Юл Браун

Мнениеот eiffel65 » 16 Сеп 2012 20:58

Тук се говори за магнитни свойства. Има ли нещо общо при елетролиза. Ако наистина желязото има повече магнитни свойства това как ще повлияе на батерията и съответно ще бъде ли в + това нагнетизиране или каквото се говори за понижаване на консумацията. Ако можеш да разгадаеш и това. Аз нямам тези познания. Но при магнетизма има много плюсове и ако и те участват тука вече аз не мога да помагам.
eiffel65
новак
 
Мнения: 17
Регистриран на: 26 Авг 2012 13:32

Re: Истинският електролизен генератор на пр. Юл Браун

Мнениеот vangelis1860 » 19 Сеп 2012 21:03

eiffel65 написа:http://dox.bg/files/dw?a=82a8d379ad
Малко са снимките защото нямам фото-апарат и не ми харесва качеството от телефона. За черната ламарина съм наясно, да поясня на 32г съм и от 16г си изкарвам прехраната и съм работил в промишленоста. Произвеждал съм пластмасови изделия / знам технологията с гранулите / във дървообработването / огромните гатери за 10м трупи / и повечето години в склад за метали. От там знам за пластмасата и за черната ламарина. Листа съм го обезмаслил с разредител и минат със препарат за печки. Връзката е с ламарините нямам гайки а директна заварка за дебела шина. другата с неръждавейка ми е направена със точкова заварка. От там те попитах за връзката ако я завариш ще получиш др резултати? Относно заварката няма да се загуби контакта на гайката във разтвора ! Не знам от къде съм го научил но знам, че електронен елемент трябва да има спойка а не механична връзка! Забравил съм кой ми го е набивал в главата но е така. Прост пример телевизора елементите са запоени, защо не ги омотат само и пускай да работи. Доколкото мисля стремим се да направим ниско съпротивление, но тия колко бяха гайки колко ли голямо съпротивление оказват със механична връзка.
И следва да пробвам металният корпус. И понеже ти имаш може би подобри снимки ,можеш ли дакажеш ако са метални батерите изолирани ли са от винкела при закрепването или са захванати и образуват всичките един общ корпус/ няма логика според мене / и смятам да пробвам глупавите електрони дали ще се блъскат повече в металният корпус.
:twisted:
Здрасти видях ти електролизера те са 6 на брои ламели нали и те са свързани последователно със всяка отделна секция (6 и 6 и 6 но ти имаш много секции 10 на брой работят ли всичките задно )защото не се виждат как са свързани Видях и един алуминиев охладител вътре в една от секциите за какво го ползваш Да знаеш че съпротивлението на желязото е в пъти по малко от неръждаемите материали ,то се води в учебниците и дебелите книги проводников материал ето затова трябва да се върнем към него и би трябвало да няма проблеми с него нали целта е да се намали цялостното съпротивление в една Батерия мисля че това е материала които трябва да намали съпротивлението защото минават големи токове големи , колко да са големи 160 ампера колкото един електрожен Батериите външните тръби на генератора на Юл Браун също са от желязо, а дали влиаят железните тръби на електроните в електролизните клетки които са вътре в тръбата не ако са достатъчно изолирани тока да преминава само през тях и не влияе на електроните и на електролизата и няма никъкви магнити и магнитно поле да се създава вътре и процеса е само електролиза (един прост пример ако в електролит са потопени и са свързани примерно 10 електрода и те почнат да произвеждат газ и ако се постави една шина или винкел близо до тях по цялата дължина дали ще прескачат електроните към винкела или шината след като те не са свързани по никакъв начин с тока с електродите с електроните мисля че не ) Генератора на на Юл Браун Батериите тръбите са заварени към винкела и имат обща маса или връзка само тръбите с винкела на генератора и рамката към която са заварени, но електролизните клетки вътре са изолирани както на снимката виждаш за да не се допират до желязната тръба както ти сам казваш няма логика и си много прав и аз така смятам, но пластмасовите ПВЦ тръби които ги виждаш на този генератор е много по лесно да се направи и работи пвц тръба две капи пвц лепил и са затворени Що се отнася за спойките на телевизории и радиоприемници и трансформаторите имат споика на кабелните клеми със медната жица на трафа но си прав ,че по добре е заваряване на всички електроди и това е най здравата и сигурна връзка сега те разбрах но през радио частите преминават милиампери сигнали и т.н и там се иска здрава връзка да има чрез запояване с калай ,навсякъде си иска здрава връзка щом имаме ел ток .Точковата заварка на електродите става при по малък работен ток Точката прави контакт спойка точно със една две три или четери точки където е връзката със ламарината там е най здраво и най сигурно че тока преминава но останалата площ от съединяващата ламарина не се знае Колко ток пропускаш през твоя електролизер да премине през всички електролизни клетки. За да имаш по голяма производителност на водород и кислород повече газ за еденица време е нужно повече ток да преминава през всички електролизни клетки Сетих се за един познат химик ще го питам дали има химична реакция на желязото с натриевата основа водорода и с кислорода (за кислорода е ясно че ръждясва при контакт с желязото) Можеш ли да ми дадеш скайпа и да разговаряме , че това писане ме изморява много
vangelis1860
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 04 Авг 2012 21:23

Re: Истинският електролизен генератор на пр. Юл Браун

Мнениеот vangelis1860 » 19 Сеп 2012 21:21

eiffel65 написа:Ако можеш да разгадаеш и това. Аз нямам тези познания. Но при магнетизма има много плюсове и ако и те участват тука вече аз не мога да помагам.

Здрасти отново къде се говори за магнитни своиства за какво се говори иза къкво става въпрос в това предаване което си гледал или чул Желязото има в пъти по малко съпротивление като материал отколкото неръждаемия материал и е в пъти по евтино отколкото неръждаемия материал Юл Браун никъде не споменава в патенте ,че електродите са неръждаеми , а казва два плоски електрода множество от плоски електрода нима не е знаел за неръждавейката като материал отдавна я е имало като материал или сигурно е искал да е скрие от хората в описанието на неговия патент Няма магнетизъм няма намагнитване има само един и може би единствен процес електролиза разберете го хора и ТОКА в този процес извършва цялата работа за разделянето на водата на водород и кислород
Къде го чете това Тук се говори за магнитни свойства. Има ли нещо общо при елетролиза. Ако наистина желязото има повече магнитни свойства това как ще повлияе на батерията и съответно ще бъде ли в + това нагнетизиране или каквото се говори за понижаване на консумацията.
vangelis1860
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 04 Авг 2012 21:23

Re: Истинският електролизен генератор на пр. Юл Браун

Мнениеот eiffel65 » 21 Сеп 2012 19:57

Не тя е разглобената и просто съм натикал разни неща вътре да не ми пречат. Със нея просто проверявах до колко клетки ще продължи процеса, и както ти каза вече го бях разбрал. Но продукцията доста се намаля заедно с тока. Със 10 прегради достигнах и след това вече не забелязвах вече дали се случва нещо във водата.
Нещо не ми се връзва това с металните тръби и свързани за винкела, имаме вече огромно късо според мен! Тогава ще ври първата и последната, а средната може и да не стигне нищо.
Това го пробвам с малки трафчета 15В/2А . Моето мнение, че макар и малко газа е само газ без отделяне на пара. Ако има пара това е щото като се издигне бехура и се пръска и става като мъгла, която се повлича нагоре по маркуча и достига до бъблера. А връзването го правех с ламаринки с точкова и ги нанизвах във педварително издълбани прорези. И това е само за проби нищо окончателно не съм очаквал дастане от приборите освен това във кофата което го полвам във колата. ;) скайпа ми е eiffelcho
eiffel65
новак
 
Мнения: 17
Регистриран на: 26 Авг 2012 13:32

Re: Истинският електролизен генератор на пр. Юл Браун

Мнениеот vangelis1860 » 23 Сеп 2012 15:39

eiffel65 написа:Не тя е разглобената и просто съм натикал разни неща вътре да не ми пречат. Със нея просто проверявах до колко клетки ще продължи процеса, и както ти каза вече го бях разбрал. Но продукцията доста се намаля заедно с тока. Със 10 прегради достигнах и след това вече не забелязвах вече дали се случва нещо във водата.
Нещо не ми се връзва това с металните тръби и свързани за винкела, имаме вече огромно късо според мен! Тогава ще ври първата и последната, а средната може и да не стигне нищо.
Това го пробвам с малки трафчета 15В/2А . Моето мнение, че макар и малко газа е само газ без отделяне на пара. Ако има пара това е щото като се издигне бехура и се пръска и става като мъгла, която се повлича нагоре по маркуча и достига до бъблера. А връзването го правех с ламаринки с точкова и ги нанизвах във педварително издълбани прорези. И това е само за проби нищо окончателно не съм очаквал дастане от приборите освен това във кофата което го полвам във колата. ;) скайпа ми е eiffelcho

Здрасти eifel 65 чети сега какво искам да ти кажа за електролизера ти С тези малки трафчета ги остави по добре си купи един трансформатор или ако искаш да ти пратя един 120 амперов 12 волтов за 40 лв за да имаш голяма производителност на Браун газ А сега първата грешка коятосе сетих в твоя електролизер Ясно е че електролита е 25% сода каустик и в него се намират всички електроди ,клетки , ламарини Всичките 6 ламаринки във всяка една от 10 секции си ги свързал с точкова заварка добре сяка една + ламарина си свързал с ъс съседна + ламарина с една малка и къса лента от същата ламарина (предполагам ) ето тук е голямото съпротивление което има твоя електролизер,ти ще питаш защо Защото, самите къси летички с които свързваш всичките електроди ,клетки, ламарини е с много малко сечение защо, примерно да кажем че тези къси ленти са от ламарина 0.6 ммпримерно незнам от каква ламаринна си ги правил немога да кажаа с точност от снимките , но примерно е 0.6мм и като гледам снимките те са широки около 15мм значи по формулата 15.0.6=9мм2 квадрата сечение което значи ,че с такова сечение може да премине ТОК с големина от 90 ампера на квадрат по 10 ампера но това НЕ Е мед или алуминии а неръждаема стомана която има съпротивление 35 пътипо голямо от медта и алуминия това означава теоритично , че с такова свързване на ел клетки ще трябва да преминава ток от 2.5 ам максимум С такова свързване на ел клетки нищо че са свързани с точкова заварка ти създаваш голямо съпротивление и свръзката между всички клетки е нищожно малка За да се създаът условия с много малко съпротивление се увеличава площа , сечението през което минава ТОКА нямя значение колко е голям той За тази цел аз те съветвам така да направиш. Взимаш старите клетки всичките те не са много 60 на брой предполагам и с ножица за ламарина отрязваш старите свръзки където са точкувани за ламарината ,но това трябва да е квадратче примерно (те са големи ламарини на снимките ги видях )примерно 20 мм на 20 мм и точковата заварка с ламаринката отпада тази свръзка вече е ненужна ще направиш друго свързване на всички клетки със неръжд шпилка и неръжд гайки Давам ти изчислени сеченията (можеш и ти да изчислиш) на различни гайки Да започнем с най малкат това е гаика М6 от голямото сечение на гайката вадим малкото сечение където е резбата и получаваме от лице на окръжност п.r2 63мм2 минус33мм2=30 мм2 сечение това е с най малката гайка М6 и с нея изобщо не си струва защото е много голямо съпротивлението при това сечение от 30 мм2 и не се препоръчва с нея колкото е по голямо сечението толкова по малко съпротивление имаме и гайка М8 по същия начин от голямата окръжност вадим малката и получаваме сечението с което се свързват всички електроди (ламарини)113 мм минус 63мм2 =50 мм2 с кето сечение кой знае колко няма много да се промени съпротивлението на свързване на електродите(клетките) Сега с гайка неръжд.М10 200мм2 минус 95мм2 =105 мм2 е това е вече друго това е двойно по толямо сечение от М8 с тях може да се свържат всички електроди(клетки) Да продължим с изчисленията гайка М12 254мм2 минус 122мм2=132мм2 виждате ли съвсем малко с 30 мм2 се вдигна площа сечението с гайка М12 а сега да видим с гайка М16 397мм2 минус 200мм2 =197мм2 сега отново имаме двойно по голямо сечение от гайка М10 С такива гайки М16 ако се свържат всички електроди клетки в ел.генератор ще имате 2 пъти по малко съпротивление отколкото с ако бъдат свързани с гайкиМ10 Сега elfi65 предлагам ти да отрежеш и разпробиеш всички ламарини и ги свържиш с гайки по твой избор ,знам че неръждаемите гайки са скъпи и че е нужно да се инвестира , но какво да се прави неръждаемите части са скъпи но ти вече имаш готова ламарина само трябва да се отреже и разпробие според твойте възможности които имаш имам предвид финансови , аза другите разбрах и видях,че ги имаш След като ги разбробиеш всички ламарини направи сараздели ги на две ако са 60 на две Батерии по 30 ел.клетки НО направи изводи с които да можеш да ги свързваш последователно както е генератора на Юл Браун и да могат да се свържат и като една дълга Батерия от 60 клетки това става като се извадят предварително изводи за свръзка от двете Батерии и отдвете истрани на двете Батерии Така вече можеш да пробваш при един и същи ТОК който преминава през тях кога ще имаш два пъти повече газ при една цяла Батерия от 60 клтки и ТОК от примерно 60 Ампера или две Батерии от по 30 клетки и през тях отново преминава ТОК от 60 Ампера при кой вариянт ще имаш два пъти повече газ при един и същи ТОК Този опит щи ти покаже , че ще имаш повече Браун газ при две отделни Батерии или секции от 30 ел.клетки с един и същи ТОК но първо си вземи намери или купи един трансформатор по голям и 4 диода но не и електрожении трафове ,а обикновен траф Пиши за въпроси които те интерисуват или възникнат и ако мога ще ти отговоря В генератора няма пара и всичката газ преминава не през ;бъблер; а през предпазно гасително у-во Това е засега чао
vangelis1860
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 04 Авг 2012 21:23

Re: Истинският електролизен генератор на пр. Юл Браун

Мнениеот eiffel65 » 23 Сеп 2012 16:53

Офертата е много съблазнителна за трансформатора. Но очаквам твоите изследвания над клетка с желязо, а не с неръждавейка! Защото и аз имам леки съмнения като теб при допълнителни проби направени с много то ми лисчета черна ламарина. Установих промяна от първите ми тестове. Става въпрос за корозията която имах при кутията с прорезите. Опита ми с зарядно на телефон и две ламарини се оказа, че при кутията те се опират в пластмасата, а сегашната ми проба беше потопена напълно в електролит и отдалечена от места където да се задържа кислород и каквото там се случвало по стените. И имаше почти никакво отлагане и пожълтяване на ламарините. За опроводяването дори ако мосчетата те притесняват мога да промвам да опроводя с меден проводник и изолиран с някакъв вид боя или силикон за теста ко ли не прави човек :) за целта имам кой да го направи със промишлени инструменти. Аз потърсих из гугал и от откритите снимки имам съмнението че цилиндрите са метални защото се виждат много добри заварки по корпуса. А закрепването им е с болтове и изолатори. Но това е хипотетично докато рака не пипне и око не види не може да се каже на 100%. Докато не пробвам метален корпус само си чеша езика. Но ще пробвам така наречената то теб слаба връзка на колко ампера ще издържи . Понеже аз не съм достигал 20А във колата със 7 прегради на 13В та за 60А доста повече ламарини ще трябват във преграда. Но имах странен ефект когато дадох на късо две клетки /т.е. остана на 6 / без измервателен уред изгаси колата. Ламарините са 16см/12см така ми се разпредели листа ламарина за нуждите.
eiffel65
новак
 
Мнения: 17
Регистриран на: 26 Авг 2012 13:32

Re: Истинският електролизен генератор на пр. Юл Браун

Мнениеот vangelis1860 » 25 Сеп 2012 22:07

eiffel65 написа:Офертата е много съблазнителна за трансформатора. Но очаквам твоите изследвания над клетка с желязо, а не с неръждавейка! Защото и аз имам леки съмнения като теб при допълнителни проби направени с много то ми лисчета черна ламарина. Установих промяна от първите ми тестове. Става въпрос за корозията която имах при кутията с прорезите. Опита ми с зарядно на телефон и две ламарини се оказа, че при кутията те се опират в пластмасата, а сегашната ми проба беше потопена напълно в електролит и отдалечена от места където да се задържа кислород и каквото там се случвало по стените. И имаше почти никакво отлагане и пожълтяване на ламарините. За опроводяването дори ако мосчетата те притесняват мога да промвам да опроводя с меден проводник и изолиран с някакъв вид боя или силикон за теста ко ли не прави човек :) за целта имам кой да го направи със промишлени инструменти. Аз потърсих из гугал и от откритите снимки имам съмнението че цилиндрите са метални защото се виждат много добри заварки по корпуса. А закрепването им е с болтове и изолатори. Но това е хипотетично докато рака не пипне и око не види не може да се каже на 100%. Докато не пробвам метален корпус само си чеша езика. Но ще пробвам така наречената то теб слаба връзка на колко ампера ще издържи . Понеже аз не съм достигал 20А във колата със 7 прегради на 13В та за 60А доста повече ламарини ще трябват във преграда. Но имах странен ефект когато дадох на късо две клетки /т.е. остана на 6 / без измервателен уред изгаси колата. Ламарините са 16см/12см така ми се разпредели листа ламарина за нуждите.

Здрасти elfii 65 Гледа ли филма за първите генератори на Юл Браун гледай го http://vbox7.com/play:b08909f41d това са истинските генератори няма нужда да ходиш до тях и да ги пипаш те достатъчно красноречиво говорят за себе си .Това са първите електролизни генератори на пр.Юл Браун и всичките Батерии са от желязо става въпрос за тръбите където се намират всички електролизни клетки Как мислиш кой е по учен и по умен от нас и на всичкото отгоре професор това е Юл Браун .Искам да ясно ,че съм далеч от мисълта Батериите (тръбите )да бъдат железни, защо да са железни могат да бъдат и пластмасови просто за по голяма надежност и сигурност пр.Юл Браун е направил генератора от железни тръби .Просто исках да изкажа мнението си , че и електролизните клетки може също да са от обикновенно желязо.Как мислиш защо Юл Браун не е използвал неръждаеми , а железни тръби, на този въпрос не мога да отговоря и дам точен отговор. Друго което искам да наблегна много и то сериозно за генератора е, че във филма ще видите една измишлоьтина една измислица на хора с вратовръзки и панталони вие знаете кои Там измежду всички генератори в началото на филма със сребрист цвят ще видите фалшивия генератор на Юл Браун където е пусната снимката с безумиците и безумния текста на; образованите хора; с куфарчета download/file.php?id=607 ,защо го крият, защото даром да получим нещо което работи и да се разпространи няма да стане ;няма безплатен обят или пържола ; както те сами споменават и пишат в текста от документа Този документ и тази информация (на който са написали ;автор Деспа Браун; и тя каза ,че е получен и взет от австралийското посолство) превода беше направен от Българския Форум за Алтернативан Енергия и лично от хората в този форум който бяха много близки с администратора на форума и той включително, защо точно те се заеха и го преведоха много странно Много съжалявам, че те исползваха г-ж Браун като иструмент за да пробутат тази фалшива теория на всички.В текса от ;Малък проект за генератор на Юл Браун ; няма една дума една буква написана на Юл Браун в целия текст и единственото което е истинско в текста е само една снимка на Юл Браун Да кажем няколко думи и за Фалшивия Генератор на; господата; (но не и на Юл Браун) Той е направен пак от железни тръби свързани по между си Това е творба на много добър заварчик,но не обикновен ,а майстор заварчик Само как хубаво са ги подридили и заварили всичките тръби и каква плетеница са направили и само какви неща пишат за генератора да му се неначудиш на човека който ги мисли,чак и са го боядисали не в синьо ,а в сиво за да се отличава от истинските електролизни генератори на Юл Браун.Ако питаш този човек какво е направил и какво е това и той не може да каже какво е това Тези явни факти исках и вие да ги знаете и да е ясно на всички ако не сте ги забелязали и не сте ги знаели до сега Попитах един химик дали обикновенното желязо влиза в реакция със сода каустика той каза ,че не само желязото влиза в реакция, но и всички видове неръждаеми стомани и неръждавейки влизат в реакция със сода каустика Естественно, че има реакция и се създава реакция с неръждаемите и железните материали , но при едни е по бърза ,а при други е по бавна Един пример сложи в електролита (25%сода каустик) едно парче алуминий и виж каква реакция настъпва и как се стапя за часове алуминия Елфи65 спирам засега ще продължа другия път засега чао
vangelis1860
новак
 
Мнения: 36
Регистриран на: 04 Авг 2012 21:23

ПредишнаСледваща

Назад към Водни

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron