Има ли други потърпевши от Българския форум за алт. енергия?

Re: Има ли други потърпевши от Българския форум за алт. енер

Мнениеот Чефо » 27 Апр 2012 21:54

avex:
Погледнах клиповете и прочетох коментарите.
Поздравления за успеха. Аз също се замислям за подобна клетка, но по на там във времето.
Предстои и тест на стенд за да се види какво става в двг-то. Тогава ще слагам на кола, не и пред и това.
Сега имам да довърша други проекти.
Успех на всички!
Чефо
интересуващ се
 
Мнения: 233
Регистриран на: 31 Яну 2010 12:00

Re: Има ли други потърпевши от Българския форум за алт. енер

Мнениеот porschepower » 28 Апр 2012 22:18

В другият форум, "форум" бях забелязъл че алтиум и мзк нещо го раздават много като руски генерали. И то най-вече с тоя правопис даже наскоро мернах забележка от мзк да слага някой си там и нтервал след препинателните знаци. :D Прихванал го е от алтиум , то заразно било. Нещо обаче по важно забелязах. Тези двамата винаги пишат с някакви високопарни изрази, сложни термини и като им чета мненията вк райна сметка вместо да съм разбрал нещо съм се объркал още повече. В крайна сметка онзи форум си ме водеше не към прогрес а към регрес. Какво стана с човека с вартбурга и реактора на ПАнтон монтиран на него? Мен тоя алтиум много отдавна ме прогони с гнусното си отношение...
porschepower
новак
 
Мнения: 13
Регистриран на: 18 Апр 2012 21:11

Re: Има ли други потърпевши от Българския форум за алт. енер

Мнениеот NewAge » 27 Яну 2014 15:58

Мда, точно така се случи. Дай го на нашия сървър, че там е сигурно и един ден осъмнах с ниво обикновен потребител, защото подложих на гласуване действията на Алтиум
NewAge
новак
 
Мнения: 14
Регистриран на: 09 Мар 2010 15:54

Предишна

Назад към Водни

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron