Капанадзе

Re: Капанадзе

Мнениеот avex » 03 Май 2012 20:55

Колеги, внимавайте с Руските сайтове!
Моето мнение не си губете излишно време и средства с тези измамници. Масово руски престъпници показват как могат да се манипулират електромери с фазово изместване, ако сте забелязали за Капанадзе клиповете, токовете се измерват с уред за 220 В 50 Hz. Ако се измени честотата тези уреди не отчитат вярно, а даже и старите електромери отчитат 0. Когато Кпанадзе ми закачи нов електромер, който не е зависим от фазовото изместване и честота, тогава ще го призная, а и защо се крие и от кого? Никой не може да го открие……
avex
новак
 
Мнения: 8
Регистриран на: 18 Апр 2012 12:00

Re: Капанадзе

Мнениеот Чефо » 03 Май 2012 22:27

И аз започвам да си мисля, че там има измама.
Не може един да е всезнайко и цял свят малоумници не се връзва.
Чефо
интересуващ се
 
Мнения: 233
Регистриран на: 31 Яну 2010 12:00

Re: Капанадзе

Мнениеот Иван1Димов » 14 Ное 2012 16:58

От известно време се опитвам да разбера принципа на генератора на Капанадзе. Прилагам файл с принципа както съм го разбрал - става дума за схемата му от 2004 година. Генераторът на входа трябва да се настрои в резонанс с LC кръга, а високонапрежителната бобина просто добавя допълнително заряд точно, когато кондензаторът е с максимално напрежение. Примерно кондензаторът се е заредил до 900V, тогава прехвърча искрата и се дозарежда да речем до 1000V. Аз смятам, че може да се направи подобна схема и без искрене пак да имаме КПД>1.
Прикачени файлове
Kapanadze 2004.JPG
Начертах най-важното според мен от схемата на Капанадзе от 2004 г.
Иван1Димов
новак
 
Мнения: 10
Регистриран на: 13 Ное 2012 14:16
Местоположение: Габрово

Re: Капанадзе

Мнениеот Чефо » 14 Ное 2012 19:42

Преди време един познат твърди, че беше го подкарал и разбрал, 3 дена установката била работила така сметнахме и направихме по голяма установка, но уви не тръгна инвестирахме над 1 000 лева. После опитахме с ядрено магнитен резонанс пак временно потръгна, пак за кратко. и се подпали. Сега го е зарязал и май прави водородна клетка.
Аз също се пробвах и с други съмишленици из Варна и нямахме успех. Изгубих много време пари и нерви и се обезсърчих.
Чефо
интересуващ се
 
Мнения: 233
Регистриран на: 31 Яну 2010 12:00

Предишна

Назад към По идеи на Н.Тесла

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron