Някой да е попадал на тези изобретения?

Някой да е попадал на тези изобретения?

Мнениеот Hacko » 30 Апр 2010 14:50

В този сайт http://www.ufohowto.com/ има едни патенти на Henry W. Wallace и T. Townsend Brown's , антигравитационни апарати. Според тях летящите чинии летели по тази методика. На мен не са ми ясни нещата.
Някой попадал ли е на тези скици? Заслужава ли си да се превеждат?
Hacko
новак
 
Мнения: 1
Регистриран на: 30 Апр 2010 14:44

Re: Някой да е попадал на тези изобретения?

Мнениеот Lora » 07 Дек 2010 20:23

hm,dosta interesno popadenie
Lora
новак
 
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Дек 2010 20:20

Re: Някой да е попадал на тези изобретения?

Мнениеот Shulz » 29 Яну 2011 16:21

Да, срещал съм ги ровейки се в нета. Компилация от публикации, включващи американски и германски патенти за дискови летателни апарати. Разработки на Виктор Шаубергер, Томас Таунсенд Браун и др.
Мисля,че много по-практично, функционално и лесно би било изработването на антигравитационен апарат по записките и книгите на Виктор Гребенников.
Миро: В живота няма провали, а само уроци
Аватар
Shulz
модератор
 
Мнения: 13
Регистриран на: 30 Яну 2010 15:58

Re: Някой да е попадал на тези изобретения?

Мнениеот lz2sdc » 15 Юли 2012 12:20

От ученик събирам материали по темата UFO, бях запленен от идеята да си направя собствена чиния, с която да отскачам до екзотични места по земята. :)

Все още се интересувам и не пропускам да надзъртам. Покрай приятел, попаднах на тази онлайн лекция:
Антигравитация и Нло (стейн Дейо) част 1
Има споменато устройство и препратки в нета. Ако това работи както е описано, мина ми и една друга идея, че подобна технология би било добре да се използва и като енергиен щит около домовете на хората. Така и покривите ще станат излишни, ще си гледаме директно към звездите.

Бях попадал някъде на описания за дъската на Виктор Гребенников. Информация по темата тук: matri-x.ru
"И светлината в мрака свети, и мракът я не обзе."
Аватар
lz2sdc
интересуващ се
 
Мнения: 55
Регистриран на: 26 Апр 2010 20:26
Местоположение: Дулово

Re: Някой да е попадал на тези изобретения?

Мнениеот gogogo » 15 Юли 2012 14:26

Ако не се лъжа, тая чиния е още от нацистко време. Принципа ѝ е създаване на изкуствен тайфун в и около нея. Даже някаква унука си пази работещ прототип. А дали извънземните са дали технологията, не знам, но вероятно не. Ако са те, съм разочарован от тях.То не, че се сещам нещо добро да ги споменувам, независимо кое и колко е истина от това, което се знае за тях.
gogogo
интересуващ се
 
Мнения: 54
Регистриран на: 15 Фев 2012 18:31

Re: Някой да е попадал на тези изобретения?

Мнениеот ivchak » 03 Окт 2012 11:05

Интересна новина(поне за мен). Давам 2 линка:първият за такива като мен които не знаят английски и втория интервюто и много друга информация за Фондация Кеше .
Малка извадка:
На срещата Кеше представил апарат с тегло 7 кг, който може да работи без спиране в рамките на 60 години, като дневно създава около 3000 W енергия, без да е включен в електропреносната мрежа. Кеше обещал, че в края на 2012 г. или в началото на 2013 ще направи нова среща, но този път и с частни организации и обикновени граждани. На 21 септември пък предстои платена презентация на фондацията на иранеца отново в Брюксел. Местата обаче са заети.

С разработките си организацията на Мехран Кеше обещава да спре войните, енергийната криза, глобалния недостиг на вода, да намали болните по света и да спаси природата. Едно от най-важните им открития пък била система за придвижване, с която ще се стига от Техеран до Ню Йорк за 10 минути.
„Чрез системите, които ние сме разработили, всички страни ще могат да имат достъп до енергията, водата и храната, от която се нуждаят, както и от нови методи на здравеопазване и транспорт”, пише в устава на организацията. Там е споменато, че всички технологии са собственост на народите по света, а с дейността си „Кеше” се заканват да сложат край на монополите. И всичко това безплатно!
http://elblogdekiril.wordpress.com/
http://www.youtube.com/watch?v=V9zBn3BK ... r_embedded
Аватар
ivchak
новак
 
Мнения: 12
Регистриран на: 02 Авг 2012 08:28
Местоположение: ВАРНА

Re: Някой да е попадал на тези изобретения?

Мнениеот gogogo » 04 Окт 2012 19:10

ivchak братко, двайсет хилки в зелено никак не е безплатно. Не е непоносима сума, но не отговаря на декларацията, че е притежание на народите. Така де тук колко могат да извадят такава сума? Гора от ръце, хи-хи. Нормален човек няма толкова.

Като чух за тоя апарат дето шестдесет години щял да дава ток, се сетих за най-известният мошеник в историята. Той започнал кариерата си като продавал едно устройство за няколко хиляди. То можело да произвежда банкнота от 100 USD на всеки шест часа. Да де, ама „произвеждало“ две банкноти, а за дванадесет часа, той отдавна бил далеч :lol:
gogogo
интересуващ се
 
Мнения: 54
Регистриран на: 15 Фев 2012 18:31

Re: Някой да е попадал на тези изобретения?

Мнениеот ivchak » 05 Окт 2012 12:10

Gogogo, аз не разбирам много английски и не съм разбрал че става дума за такива пари, ама е нормално защото нали знаеш, че хубавите ябълки ги ядат свинете :lol: Бъди здрав !!!
Аватар
ivchak
новак
 
Мнения: 12
Регистриран на: 02 Авг 2012 08:28
Местоположение: ВАРНА

Re: Някой да е попадал на тези изобретения?

Мнениеот гого » 23 Дек 2014 19:19

гого
новак
 
Мнения: 6
Регистриран на: 18 Дек 2014 19:14


Назад към Гравитационни

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron